1. 1.
  en taninmis vampir. romanya efsanesidir. romanya'da evi var hatta, muze olarak geziliyor.
  6 -1 ... laz pacino
 2. 2.
  kendisinin orjinal adı kazıklı voyvoda olup kan içme olayı Türk'leri kazığa oturtma olayından gelen elimde olsa çivili fıçıya koyacağım cani
  3 -1 ... dr_atlantis
 3. 3.
  vlad tepeşin esin kaynağı olduğu vampir hikayesinin adı ve baş kahramanı.vlad tepeş fatih taradından ölüm emri verilince kellesi uçurulmuş, mezarı yaklaşık 10 yıl önce bir kilisenin içinde bulunmuştur.*
  4 ... kekistanlihobbit
 4. 4.
  "do you believe in love?do you believe in destiny?" ile haydi cakmaklar havaya hissi verirken, "the blood is the life and Christ I defy" ile dagıtırım ortalıgı seklinde takılmıs iced earth'un en iyilerinden.
  3 ... catherine blake
 5. 5.
  iced earth'ün horror show albümünden çok duygusal bir parça kitaptaki duygusallığı aynen yansıtmışlar...
  1 ... chazsmyr dhuunyl
 6. 6.
  the batman vs dracula, yarasaların savaşı, animesinde çok iyi modellenmiştir. soylu ve asil tavırları belki başka hiçbir yapıtta bu denli derin işlenmemiştir.
  2 ... roy mustang
 7. 7.
  bolumde okuduğumuz zaman okutan hocayı bile vampir gibi göstermeyi başarabilen bir bram stokers klasiği.
  3 ... dark side of the moon
 8. 8.
  dracula isminden türeyen bir de eylemi vardır ki o da "dracula olmak"tır.gece geç saatlere kadar sözlük başında birşeyler karalamaya çalışanlar olur genelde.herkesi ısırası gelir insanın.
  -aaa bak uçak geçiyooo
  (masum genc kafasını kaldırmıştır bile)
  -harrrr-t-.ha ha ha haa..
  1 -1 ... recepx
 9. 9.
  kazıklı voyvoda adlı bilinen en acımasız insandır.insanları makatından veya bayanları cinsel organından ucu sivri bir kazığa oturtur ve bu kazık öldürülen kişinin iç organlarıyla birlikte kafasından çıkar.ölümünden sonra efsaneleşir ve bazıları bununla ilgili hikayeler anlatır.dracula efsanesi burdan gelir.elizabeth kostova tarafından yazılmış 'tarihçi' adlı kitabın da konusu olmuştur.
  3 ... esneyenahtapot
 10. 10.
  karakter yaratımı sırasında; bir rivayete göre kazıklı voyvoda'dan esinlenilmiştir.
  2 ... picnick