1. 1.
  80'lerde başlamış ve yıllarca devam etmiş çocukluğumun sitcom u. yakışıklı jesse amca, disiplinli baba, hıyarto görünümlü sarışın abi, 3 acaip kız çocuğu, bir yenge ve sonradan eklenen ikiz kuzenler.. diziden ziyade gerçek hayat gibi izlenirdi bir zamanlar. hatta küçücük bebecikken oyunculuğa başlayan çirkin ama sevimli ikizler mary-kate ve ashley olsen (bkz: michelle taynor), bu dizide büyümüşlerdir.
  7 ... charmofsmyrna
 2. 2.
  müzigiyle,senaryosuyla,sıcaklıgıyla kanımca 90 larda büyüyenlerin gönlünde taht kurmus ülkemizde bizim ev diye bilinen müthiş amerikan dizisi,hala gösterilse izlenir yani...
  2 ... like a rolling stone
 3. 3.
  bir zamanlar kanal d de yayınlanan uzun soluklu tv dizisi. Çok severdim ben bunları. Her bölümde aile içinde bi sorun çıkar, sonunda tatlıya bağlarlardı.
  2 -1 ... ofkeli kalabalik
 4. 4.
  klasik abd aile dizileri gibi birlik beraberlik dersleri veren ama yinede sıkılmadan izlenen dizi.
  1 ... thiothrix
 5. 5.
  TÜRKiYE'DE BiZiM EV ADIYLA YAYINLANMIŞ OLAN DiZiDiR.
  2 ... redwinemania
 6. 6.
  diziyi izleyen çoğu insana ,san fransisco'yu görme istegi uyandıran dizi.
  3 ... penta-don
 7. 7.
  başlangıç jeneriğinde ailecek üstü açık bir arabayla san fransisco'daki golden gate köprüsünden geçişlerini çok iyi hatırlarım.
  1 ... hakanimsi
 8. 8.
  özlenen dizilerdendir. aile fertlerini hepsi ayrı bir konudur. ama benim favorim misheldir.
  (225%20x%20166).jpg
  3 ... cococabana
 9. 9.
  herhalde tekrar tekrar izlenmiş dizidir. dizinin özünde ne vardır? neden bu kadar sevilmiştir diye şöyle bakılıp düşünüldüğünde kayda değer birşey yok. ama bütün parçalar biraraya geldiğinde birbirini tamamlayan güzel bir diziydi. ayrıca o çocukların vatkalı kıyafetleri hakikaten hafızalardan silinir gibi değildi. o zaman o modaydı belki ama çok çok çok kötüydü.
  1 ... kacak kelebek
 10. 10.
  dizideki kucuk sevimli ikizler simdi super iki hatundur. cesitli filmlerde yine beraber oynamislardir.
  ... c2d