bugün

entry'ler (115)

japon zenci kırması sarışın mavi gözlü yahudi

benim çinli mavi gözlü arkadaşım var, neden olmasın yahu? *

uzun süre sonra gelen edit : yahu valla var, billa var, aa yalan borcum mu var size...

kerem aydınlar

hiç yakışmadı ölüm ona..
gerçi ölüm kime yakışır ki..
mekanın cennet olsun..

yeditepe universitesi kopekleri

ama ısırmıyorlar işte..sen gidip onları tekmelesen,onları çıldırtsan bile,onlar sana evliya bakışlarıyla bakıp seni yaptığına pişman ediyorlar bir de..

çok tatlılar ama yaa ,bildiğin sokak köpeği ama bütün kampüs onların yuvası olduğu için sokak köpeği modunda değiller..swh

sözlükteki yeditepe üniversiteliler

(bkz: madonna)

edit:dakika 1 hemen kötülemişler,ne bu kin nefret öfke yaa,bi sakin

11 eylül 2001 günü yapılanlar

evdeydim o gün (galiba)..tv'de canlı canlı hepsini gösterdiler..o ikiz kulelerden atlayan insanlar korkunçtu..uzak çekim olduğu için pek anlaşılmıyordu ama ne zamanki zoom yaptılar,atlayanların insan olduğunu gördük..çaresizliğin vahşeti..*

ozel istanbul koleji

istanbul Etiler Nispetiye Caddesi'nde,1990-1991 eğitim-öğretim yılında kurulmuş ilkokul,ilk okulum.Zorunlu eğitim sistemi 5 yıllıkken Anadolu Liseleri ve Kolejler sınavlarına bu butik okul okadar iyi hazırlardı ki öğrencilerini,en kötü öğrencisi Fransız kolejlerini kazanır,Anadolu liselerine burun kıvrılırdı.8 yıllık eğitim ile okulun kalitesi de sarsıldı.Yanlış öğrenci&öğretmen tercihleri ile okul eski popülaritesini kaybetti; sadece iyi not almak için gelinecek ilköğretim olmaya başladı.
Duyduğuma göre okul eski başarısını yeniden yakalamış,öğrencileri tekrar iyi okullar kazanmaya başlamış.Eski bir mezunu olarak sevindim.

tarçın

benim tarçın isimli bir arkadaşım vardı ilkokulda..*
kendisinin nerede olduğunu şuan söyleyemem tabii bu hem benim hem onun deşifre olmasına sebep olur ama ciddi ciddi kızın ismi tarçındı..
hatta türlü geyiklere maruz kalırdı "aa kekik" diye..
bir dipnot daha : evde kedim var ,tekir cinsi, isim konulmasında bu arkadaşımdan esinlenmişimdir..ismi kekik *

25 ekim yeditepe universitesi terore lanet mitingi

http://www.youtube.com/watch?v=LicCHiLehh4

maskeli depresyon

insanın tüyleri ürperiyor depresyon lafını duyunca diil mi ?
hayatınızda herşey yolunda aslında *,sıkıntı da etmiyorsunuz dertlerinizi (bkz: tabii) ..
ama işte maskeli depresyon nam-ı diğer (bkz: örtülü depresyon) böyle birşey..
sen kendini depresyonda hissetmiyorsun, sana göre herşey yolunda veya problem saydığın şeyleri sen hep içine atmışsın çünkü onlarla uğraşmak boş gelmiş sana veya boş gelmiş çünkü onların çözülemeyeceğini anlamışsın ve onlar problemler olarak içinde birikmeye devam etmiş.. sonra biriken problemler birgün dolup dolup taşıyor ve bunların patlaması lazım;kendilerini göstemeleri lazım fiziksel olarak gösteriyor.. mesela ; regl olamıyorsun, kabızlık problemi çekiyorsun, saçların dökülüyor, vücudun kabarıyor sebepsiz vs vs ...
gidilen doktorlar eğer gerçekten seninle ilgili değilse veya işinin ehli değilse veya bir psikiyatr değilse tanımı zor bir hastalık ..

şahika koçarslanlı

duyduğuma göre * eda taşpınar diziyi mahkemeye verecekmiş, kendisiyle dalga geçiyor diye..bir kez daha kendisini tiye alırlarlarsa da çok ciddiymiş, hemen davayı koca bir tazminat davasıyla açacakmış

(bkz: miş muş)

şahika koçarslanlı

(bkz: anguuuut)

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar.. hepimiz mutlaka yapmışızdır, yapıyoruzdur ve yapmaya devam edeceğizdir *..
şarkıyı dinlerken havaya girmişsindir, ama sözleerini bilmiyorsundur *, oan ki gazla akla en yatkın gelen şeyi sölersin ama bazen o akla en yatkın gelen şeler en yatkın olamayabiliyor işte *
mesela :

(bkz: şebnem ferah çakıl taşları)

doğrusu

Sen hiç hiç oldun mu, birden duruldun mu
Bulanıkmış berrakmış her suyu içtin mi
Altında ağolmadan yerden yükseldin mi
Tam zevkine varmışken birden yere düştün mü sen
Düştün mü sen

madonna versiyonu

Sen hiç tilt oldun mu, birden vuruldun mu
Bulanıkmış berrakmış her suyu içtin mi
Baktın daha olmadan yerden yükseldin mi
Tam zevkine varmışken birden yere düştün mü sen
Düştün mü sen *

bülent ersoy un pipisi

o pipiyi zamanının asparagas gazetelerinde bir kavanozun içinde göstermişlerdir ve boy boy fotoğraflarını yayınlamışlardır..ama tabii ki gerçek pipiyle alakası yoktur, kavanozun içine konan bir adet havuçtur *..olansa gerçek pipiye olmuştur.. muhtemelen adice, aşağılıkça çöp kutusuna atılmıştır, onca yaşanmışlık varken * *..

19 eylül 2007 fenerbahçe inter milan maçı

fenerbahçe'nin aldığı maçtır..
inter'i ezdiği maçtır..

kucuk bir cocugun balonunun elinden kacmasi

acı ama gerçek her çocuğun yüzleşmesi gereken bir durumdur..o balonlar sonsuza kadar yaşamazlar.. farzedelim o balon o çocuğun elinden kaçmadı ve o çocuk o balonu aldı, evine getirdi, koydu bir köşeye * * * ..ertesi sabah çocuğumuz başka hazin bir durumla karşılaşır..bu sefer de balon inmiştir çünkü..ya balon kaloriferin yanına konmuştur,ya yere konmuştur vs vs.. sonuçta o çocuk için o balon hep acı ile biter *

sekure

aynı zamanda çok şükreden, şükredici demektir..

türkleri kötüleyen türkler

(bkz: perihan mağden)
bu türkler diye konuşmuyor mu * öldürüyor beni *..

tikky gençlerin olası isimleri

merve
unutulmuş galiba veya yazarların çoğunun ismi o nedenle yazılmak istenmedi buraya heralde * *

madonna

100. entrymi kendi başlığıma yazıyorum *
daha bu sözlük hakkında bilmediği çok şey olan ve yazar olalı birkaç ay olmasına rağmen hala alışamadığı şeyler olan * * * ben, kendim madonna..

girls just want to have fun

cyndi lauper' in 1985 yılında çıkarmış olduğu ,hemen hemen hepimizin sözlerine aşina olduğumuz kült parça..

klibi için :

http://www.youtube.com/watch?v=Tqf9PuKi63E