bugün

entry'ler (405)

sözlük yazarlarının an itibariyle istediği şeyler

2 ay önce ayrıldığımız sevgilimin şu an aklından neler geçiyor? ne yapmaya çalışıyor? beni özlüyor, seviyor ya da kıskanıyor mu? ayrıldığımızdan beri kaç kişiyle gezdi, tozdu, flörtleşti, yattı, kalktı vs.. bunların hepsini bilmek istiyorum. gayet ciddiyim.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

özellikle kız arkadaşlarınızın yanında, başka kızlardan bahsederken karılar, orospular, kaşarlar falan diye hitap etmeyin onlara. gözümüzden düşüyorsunuz açıkçası. bunu bi tek, kız arkadaşlarınız da bahsettiğiniz kişiden nefret ediyorsa yapın. hatta bunu yapın.

kız erkek kankalığı

çok uzun bi süre mümkün olduğunu savunduğum ama erkek kişisinin bir şekilde durumu cortlattığını gördüğüm saçmalık. ya sevgili yapar seni satar, ya da gider hemcinslerine senin dedikodunu yapar.

entourage

ari gold karakterinin çılgınlar gibi yardırdığı dizi. sinirini yediğim.

insanı hayattan soğutan şeyler

eski sevgiliye, arsızca yazan kız.

survivor ünlüler gönüllüler 2012

olmamış. ama olmuş gibi yapacağız izleyecek başka bir şey yok çünkü.

canım

dünyanın en samimiyetsiz kelimesi, ayağa düşmüş durumda.

sözlük yazarlarının itirafları

mevcut sevgiliden önce bile olsa hata, hatadır. her daim karşısına çıkar insanın hele bir de sevgili öğrendimi bu hatayı kıyamet kopar. aynen de böyle oldu bugün. kıyamet koptu. güven, sevgi, saygı her şeyi kaybettim. küçüğüm şu an. değersiz, küçücük bi varlık. ayaklı utanç kaynağıyım. bu yine bütün bunlara rağmen iyi günüm. asıl bundan sonra olucaklar beni acıtıyor, endişelendiriyor. üstelik tansiyonumda düştü bayılıcam birazdan.

lana del rey

hem sesi, hem dış görünüşü biz kadınları kıskandıran cinsten.

henry cavill

bazı insanların daha şanslı doğduğunu bize kanıtlayan oyuncu.
(bkz: hastasıyım)

tarihin sonu

samuel huntington'ın clash of civilizations'ı ise fukuyama'nın bu makalesini, kitabını artık her nesiyse ona karşı niteliktedir. fukuyama ideoloji savaşları bitti o yüzden tarih de bitti derken, samuel abimize göre tarih bitmemiştir çünkü daha kültür ve din savaşları olucaktır.*

nicest thing

music&muffins in animasyon bir klip çektiği güzeller güzeli bi şarkı.

sabri nin şutuyla düşen masum ufo

sabri'nin akıllara zarar bu isabetli şutu ufo'ya zarar vermediyse, kendini imha etmesi gereken ufodur, zira bu şansla fazla yaşamaz zaten.

abd bizim müttefikimiz

(bkz: vay canına)

ezel

fena saran, aşk-ı memnu tadında bir dizi. saatlerce bir önceki bölümün özetini veriyorlar.

super bock

normal biralara göre tadı biraz daha asitli ve daha lezzetlidir. ahh ahh türkiye'ye gelse de içip şenlensek.

madrid

bana yer yer nişantaşı'nı ve taksim'i hatırlatan güzel mi güzel bi avrupa şehri. sıcak havası, sokakta atla gezen polisleri, eski ve yüksek binaları, görülmeye değer.

ami james

yaptığı dövmeleri çok güzel olan ama fazla sinirli ve gıcık bir dövmeci. boynundaki dövmeyi yaptırdığı için pişman olduğunu ise her fırsatta söylemektedir.

sokakta kulaklıkla gezen kıro

(bkz: bana bi hal geldi)

aşkabat

türkmenistan'ın başkenti.