bugün

beşiktaş ta oynarken out a giden topları karşı takıma güzellik yaparak içeri alan kaleci.
yamulmuyorsam birçok hatalı gol yeyip kafasını direklere vurduğu dönemde bir de karısının terkettiği kalecidir. tam bir loser dönemi yaşamıştır yani. şu an ise geçtiğimiz sezon oynadıkları bir maç sırasında ayağının kırıldığı takımda yani vestel manisaspor'da oynamaktadır.
"fevzi iyi de çevresi kötü"
cidden ama. kendi hataları da yok muydu? vardı tabi ki de yine de çok çok çok şanssız bi' kaleci, insan hatta.
vestel manisa'nın yeni transferi. bir zamanlar milli takıma kadar yükselmeyi başarmış iyi bi kaleciydi. ancak daha sonra şansızlıklar peşini bırakmadı. rıdvan dilmen'in sürekli bahsettiği kaleci şansı kavramından yoksun bir kaleci.
müthiş kurtarışlar gerçekleştirdiği her maçın ilerleyen dakikalarında hiç yenmeyecek golleri yiyerek işi gelenek haline getiren kaleci. yaptığı kötü bir evlilik kariyerini mahvetmiştir.
bir galatasaray maçında, halilagiç'in geri pasını ıskaladığı için beşiktaş'ı şampiyonluktan eden eleman. *
xuqa hesabı bulunan kaleci.

http://xuqa.com/csyho
fethiyespor'la anlaşmış kalecidir.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=334841
gerçekten çok iyi bir kaleciydi bu adam. beşiktaş'ın çalışkan altyapısının bir ürünüydü. ama herşey süper giderken karşılayamadığı o geripas ile düşüşe geçmiş ve bitmiştir. aslında o golde de hatası yoktur. önünde bir çukur varmış. top tam vuracakken yükselmişti.
yamulmuyorsam 2001-2002 sezonunda norveçli kaleci myhre, isveçli kaleci asper ile birlikte beşiktaş'ın kalecilerinden biridir. beşiktaş o sezonu resmen kalecisiz oynamıştır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.