1. 1.
  kadrosunda daha çok genç olan bir brezilyalı yetenek adrianoyu barındıran ama arjantinli yıldız recoba ve dünyanın en iyi kalecilerinden toldoyu yedeğinde tutan italyan futbol takımı.

  yasakani'nin gözden kaçan mesajı yüzünden seneler sonra gelen edit: recoba arjantin'li değil, uruguay'lı. artık inter'de de oynamıyor.
  1 ... ztanyas
 2. 2.
  12 yıllık massimo moratti başkanlığında sol kanada alınan futbolcu sayısı 22, toplam transfer 114, gönderilen teknik adam sayısı 13, kazanılan kupa 3, şampiyonluk sayısı sıfırdır.
  1 ... yasakani
 3. 3.
  milletin eskisini toplayan takım haline gelmiştir.recoba solda,vieri formda ve crespo takımdayken crespoyu satarak asrın hatasını yapmıştır.ama adriano yatırımı çok iyidir
  1 ... armi
 4. 4.
  son 20 yılda milan'ın* gölgesinde kalmıştır.hele de futbolu sadece yaşanan yıllarda takip edenler için.fakat enine boyuna araştırıldığı vakit milan'dan cok daha büyük ve önemli bir kulüptür.milano'da ac milandan daha popülerdir ve cok taraftarı vardır.eski yapısının bozulması sebebiyle ki sebebi moratti'nin türkiyede önceki yıllarda fenerbahçe hastalığı diye tanımlanan hastalığa sahip olmasındandır.büyük yıldızlarla ya da gösterişli hocalarla başarılı olunacağını sanarak aslında cok yanılmaktadır ki bunun anti tezi için (bkz: roman abramovich).büyük starlar büyük top oynamazlar önemli olan takım olabilecek kadrolar oluşturmaktır.bunu beceremeyen bir adam yüzünden de bu hızla giderse milan'ın iyice gölgesine gireceklerdir.son 2 yıldır seri halde italya kupası kazanmaları ise taraftarı tatmin etmemektedir.son dönemlerde başı beladaki juventusun hocasını* kapabilirlerse yükselişe geçmeleri muhtemeldir.ama bakalım bu öngörüyü yakalayabilecek mi moratti.**
  -1 ... yildirimbjk
 5. 5.
  her yaz yapılan transferlerle taraftarlarının gelecek yıldan ümitli olmasını sağlayan ve her sene sonunda da hayal kırıklığını uğratan kulüp.
  2 ... yasakani
 6. 6.
  Alvaro Recoba gibi bir süper solağa sahip olan güzide italyan takımıdır.
  1 ... carleone
 7. 7.
  juventus ve ac milanın serie a dan düşürülme olasılığı,fiorentinave lazio nun da avrupa kupalarından ihracı olasılığı göz önüne alınırsa 2006-2007 sezonunda italya futboluna damga vurması beklenen takım.
  1 ... wolfshade
 8. 8.
  başında moratti denen adam olduğu için 12 yıl boyunca başarısızlıklar yaşayarak milan'ın ve juventus'un arkasında ezilmiş italya seri a takımı
  ... gerko
 9. 9.
  italya liginde 2006-2007 sezonunun da en buyuk favorisidir ayni zamanda.
  1 ... shyer
 10. 10.
  juventus, ac milan, fiorentina, lazio gibi rakiplerinin mahkeme kararıyla kiminin puanları silinip, kimi küme düşürülünce, ciddi bir rakibi kalmadığından dolayı büyük ihtimalle 2006-2007 yılında şampiyonluk ipini göğüsleyecek takım.
  (bkz: sampiyonluk ipini goguslemek)
  1 ... salca