bugün

entry'ler (441)

sözlükteki uzaylılar

simdi cok orjinal bir espri ile karsilik veriyorum hemen, bu bakinizi her yerde kullanabilirsiniz.

(bkz: sen kac beni tanidilar)

necati güven

34 sene oncesinde türkiye'nin resmi olarak almanya'ya yolladigi 500,000. iscisi.

time zone

ing; zaman dilimi.

tamam tanimi yaptim, artik ispitci arkadaslar "bu ne yav entryimi allasen sil gitsin amua goyim" diyemezler. benim kafami karistiran olay ise su; bati amerika ile avustralya arasinda bulunan bir adada saat farki sadece 1. ama arada gun farki var, yani bu memleketin adamlari hic mi gecelik repo ya da ne bileyim borsa haberlerini onceden duyup ama o an yarin aslinda kendileri icin bugun olan kagitlar icin oynamazlar. yani ya ben ickiyi fazla kacirdim ya da google earth`un amina koyayim.

müjde ar

turkiye`de hic bir sekilde sanat adina is yapmamis olan insanlarin ciplakligi ile gundeme geldigini dusunursek, zamaninda ciplaklik ile kendini sinema dunyasina alet etmis olan fakat sonrasinda cok basarili yapimlarda yer almis oyuncu.

kandirilan gencler

genel kurmay baskanligi`nin yaptigi aciklamada, "terorist" kelimesi yerine kullandigi cumle.
http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=138908

edit; imla.

ota boka entry giren yazar

her yazarin farkli bir yazim anlayisi oldugunu dusunursek garipsenmemesi gereken yazardir, elmanin ne oldugunu hepimiz biliyoruz ama elmayi da tanimlasi gereken bir yazar mutlaka olacaktir.

27 ocak 2008 sivasspor fenerbahce maci

lig sampiyonunu belirleyecek karsilasmalarin ilk ayagi olacak mac.

youtube a erişimin engellenmesi

dns ayarlarinizda yapabileceginiz basit degisikliklerle ortadan kalkan engelleme.

pirimugan

zerdust peygamber ve ona inananlarin icinde buldugu tapinma sekli.

19 ocak 2008 beşiktaş kasımpaşa maçı

ilk yari sonucu 2-2 olarak biten, besiktas`in ust duzey bir takima yakismayacak sekilde defans hatalari yaptigi mac.

18 ocak 2008 türkiye polonya voleybol maçı

setler sonucunda 1-3 yenildigimiz karsilasmadir. ilk set ortaya koydugumuz oyunun devamini getirememisizdir.

salçalı ekmek

mersin ilinde arasina yesil sogan da koyularak yenilen ekmek.

nokia 6600

cok uzun sure dayanan pil omru sebebi ile, sarj etme aleti surekli kaybolan bir telefon.

hayat acı biber acı bu durumda hayat biberdir

sozluge yazilir, foruma yazilir, o zaman sozluk forumdur. ha bir de kizlara yazilir. o zaman sozluk kizdir.

gece yarısı havlayarak uyandıran şerefsiz köpek

kendisi bir it olmaktan ziyade, kopektir, havlayan bir adi hayvandir, dog o dog.

haci haciyi mekke de ibne ibneyi stadda bulur

(bkz: inaniyorum ama bir de takip etsen)

sporcularin forma numaralari

hangi sporcunun kac numarali formayi giydigini belirtir. bu kiyagimi unutmayin hadi.

mahalle agzi ile nick almak

"ben adama koyarim hop hop hoplatirim, oldururum keserim asarim" tarzi nick alan,yapabildigi tek sey klavye delikanliligi olan kisilerin sectikleri nicklerdir.

esek kadar adam olup halen nesil tartismasi yapmak

"butun nesiller bir olsun bu tartismayi yapan koftehor adamin kafasina tas olarak dussun" seklinde oneri getirilebilecek kisinin yaptigi, sacma salak tartismadir.

son giden

yeni bir 5. nesil yazar hos gelmis.