bugün

Nef inşaat şirketinin sahibi. En genç Türk milyarderlerden birisi. iyi bir Galatasaraylı ve gelecekte gs başkanı olabilir. Aynı zamanda Galatasaray'ın sponsoru. Bugün de emre akbaba transferinde Galatasaray'a maddi yardımda bulunmuştur. Diğer transferlerde de gerekli yardımı yapacağını söylemiştir. Adam gibi adamdır. Buradan Ünal Aysal, inan kıraç ve Ali sabancı gibi isimleri erden timur'u örnek alıp Galatasaray'a sponsor olarak maddiyat sağlamaya davet ediyorum.
Laf kalabalığı fazla yapan materyalist bir insan öyle olmasa bu kadar para kazanmaya uğraşıp milleti mağdur etmez bu inşaatçılar hep aynı.
görsel
sayesinde kendisini avrupa takım taraftarı gibi hissettiğimiz adam, büyük şans.

galatasaray oyuncu alıyor, satıyor, arsa alıyor, satıyor, proje yapıyor vs bir gram aklımız takılmıyor amk. yöneticilerin işini bilmesine duyulan güven böyle bir şeymiş demek ki. çok güzel bir his. sen taraftar olarak sadece biranı al, maçını izle, desteğini göster bitti.

başka yönetim olsa büyük anksiyete yaşardık. ama bu yönetim o kadar akıllı ki, para harcamadan para kazanamayacağını biliyor.

önce 15e 20ye alacaksın ki , 30a 40a sat. kâr et. 1milyona alınan topçunun 70milyona satıldığı örnekler vardır ama nadirdir.
Adam cidden tehlike. Baya baya korku saldı rakiplere.

Korkudan play off zirvaligina basladilar.
bence adam tehlike falan değil.
bence rakipleri mal düzgün takım kuramıyor. asdasdas.
ikiyüzlü bir gs yöneticisi. Önce belgeler açıklayacağım dedi şimdi geri vites yapıyor. Böyle döneklik görülmemiştir. Gerçi bu iğrenç Fransız camianın eski laz yöneticisi de var kayıtları elimde diyip sonra geri vites yapmıştı. Bulunduğu camianın tüm pisliği üzerine sinmiş.

Peki bizim bunlara karşı en büyük silahımız nedir ? Ali koç. Teşekkürler kapatıp gidebiliriz.
beklenen kıvırmayı gerçekleştirmiş gs yöneticisidir. ligin ortalarında fenerbahçe de kısmen daha iyi giderken "elimizde belgeler var sezon sonu hepsini açıklayacağız" diyerek milleti tehdit etmişti. şimdi de "ben belge var demedim olayı çarpıtmayalım sadece açıklama yapacağım demiştim" diyerek gs ye yakışır kıvırmasını gerçekleştirmiş.

valla helal olsun adamlara. fenerasyon fenerasyon diye rte de fenerbahçeli diye g.tünü parçalayan arkadaşlar federasyon veya hükümet bu adama ceza vermeyince ne diyecekler insan çok merak ediyor. sırf halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten tutuklanıp yargılanması lazım şu anda bu arkadaşın. belge var dedi şimdi belge yok diyor ?
Fenerbahçe temizdir. Ne satılır ne satar! Ne alınır ne de yatar! Şike yapabilsek; ligde kimseye söz bırakmazdık. Uefa müfettişi gelip sırf Aziz Yıldırım'ın salınması karşılığında kaybedecekleri davayı geri çekmemiz için devletin tüm yöneticileri ile görüşmedi mi? Boş konuşmayın! Biz salaklık edip davayı geri çektik; yoksa alayının içinden geçecektik. Bu Galatasaray'ın Türk takımı olduğuna emin misiniz gerçekten? Gerçi bir çocuğun babası önemlidir ve bu çocuğun babası Ermeni asıllı bir Burjuva Arnavut. Çok da şey yapmamak lazım. Tarihini bilmeden ona buna çamur atmasın kimse! Ne haltlar yenildiğini herkes biliyor. Fenerbahçe siyasetten anlamadığı için şampiyon olamıyor, hepsi bu.
Tarihlerinden Hakan şükür, Arif Erdemi'i silmeye çalışanlar; bir zahmet o Uefa ve Süper Kupa'yı da silsenize, o kadar dürüstseniz? Boş konuşan bir cinconlu zevattır Erden Timur. Ada bak, süngüye davran! Burjuva soyu seni!
--spoiler--

atı alan üsküdar'ı geçmiş

--spoiler--

biz burada gs = akp deyince kuduruyor millet. aynı ağızlar aynı söylemler aynı bitmeyen mağduriyet.. bunların reisleri seçimi kazanana kadar hep mağdur hep kandırılıyor hep aldatılıyor dış güşler oyunlar kuruyor. seçim kazanılınca çıkıp "nasıl koyduk ama boşuna çırpınmayın atı alan üsküdarı geçti" diyor. "elimizde görüntüler var cuma göstereceğiz" diyor sonra seçim kazanılınca üstünden 11 sene geçtiği halde hala görüntüler yok ortada.

gs ye bakıyorsun bire bir aynı. hep engelleniyor hep önü kesiliyor üstüne oyunlar oynanıyor. lig bitene kadar hep tehditler hep "elimizde belge var" söylemleri. lig bitip şampiyon olunca bir sevgi pıtırcığı halleri "ali koç ile yimek yimek istiyürüz" söylemleri "belge var demedik bildiklerimiz var dedik" söylemleri. rte nin aynısı bunlar zaten seçmen kitlesinin çoğu gs li normal yani ikiz gibi olmaları..
sayfası ağlama duvarı haline gelmiştir. ağlayın ve kudurun şikebahçeliler.
Son 30 senede 15 defa sampiyon olan gayse nin onu nasil kesilmis la?

Demek ki onu kesilmese...

Tamam lan tamam her sene siz sampiyon olun. Amk boyle ligin zaten.
--spoiler--

eeeee bu işler böyle kral. siz de yapın becerebilirseniz siz de kaldırın kupaları. bak biz geçen pazar kaldırdık dimdik. şimdi sırada şampiyonlar ligi var yüce rabbimizin izniyle. plana sadık kalıp en büyük kupayı müzemize koymak istiyoruz

--spoiler--

en azından ahlaksız olduğunuzu kabul etmişsiniz bu da bir şeydir. kazanmak için her yol mübah diye konuşup sonra fenerbahçeye şike yaptı demek nasıl bir zekanın ürünüdür burası da o ismini utanmadan andığınız yüce allahın takdiri olsun.

gene ön elemede eleneceksiniz amk direkt gittiğiniz sezonlarda bile averaj takımı olup dönüyorsunuz yıllardır. kupa alacaklarmış alırsınız alırsınız orada da ofsaytımsı goller penaltımsı penaltılar verirler size merak etmeyin. artık uefa başkanını istifaya davet edersiniz her maç 5-6 yedikten sonra. sizde zerre adamlık olsa çıkar "bizim yönetici de çok fena kıvırdı" derdiniz ama savunduğunuza göre sizin karakteriniz de aynı demek ki..
Fb=akp diyecekseniz gs=fetö dür bu benzetmeye göre.
boş yapma boş. işiniz gücünüz ad hominem amk başka bir b.k bildiğiniz yok. 55 milyon küsür oy kullanan seçmene ahlaksız demişmişim. zekanız o kadar düşük ki sinekten yağ çıkmayacağını anlamanızı geçtim mazot çıkarmaya çalışıyorsunuz.. çıkın 2 dakika adam taklidi yapın "belge var demişti şimdi belge var demedim diyor ayıptır" deyin. önünüze gelen her türlü rezilliği savunmaktan suratlarınız kararmış iyice..

şampiyonluk kutlayacağına tüm sosyal medyada fenerbahçe başlıklarına koşanlara bak kupayı kaldırınca planlama yapmaya başlıyorlarmış. lan sizin yapacağınız en büyük plan "şampiyonlar ligine kalabilsek bile gene eksi averaj ile bitiririz en iyisi ligde nasıl pislik yaparız da yeniden şampiyon olabiliriz" planıdır. muhtemelen başkanınız ve erden babanız o planları yapmaya başlamışlardır "başkan bu sene belge var dedik seneye de dış güşler önümüzü kesiyor diyelim he mi belki gene ofsaytmsı goller penaltımsı penaltılar alırız" diye plan yapıyorlardır.
Aynı kıvraklığı Abdurrahim Albayrak da yapmıştı. o da bir şey açıklamadı ama yine şampiyonluk alındı tabi. teknik direktörleri her ama her puan kaybettiği maçtan sonra hakemlere salladı haksız yere. 30 yıldır bunlardaki bu masa başı oyunlarını Bizanslılarda göremezsiniz...
O değil de herif sağlam içici. Kafası hep kıyak.
Eze eze tabiri caizse silkeleye silkeleye şampiyon olmuş bir Galatasaray var.
Hala ağlıyorlar.

Lan 10 maçta 90+10 golünü Fenerbahçe atmadı mı daha bu sezon?
Lale orta sezonunda Galatasaray mı şike yapacak ahahahahha..

Sizi FIFA tescillemiş, hala konuşuyorsunuz.
Onun için mi men yediniz?

Bir kısmı terör örgütlerini dahi katıyor işin içine Galatasaray'ın şampiyonluklarına.
Malum terör örgütü bittikten sonra kim zayıfladı, kim şaha kalktı şampiyonluk sayıları ile ortadadır.
la git leblebi kadar kafan ile hala algı kasacam diye uğraşıyorsun. başlık erden timur kıvıran erden timur yok "ali koç da şöyle demişti ona neden bir şey demiyorsun riv riv riv" kıvırmada aşağı kalır yanınız yok sizin yüzünüzden kaç tane dansöz mesleği bıraktı allah bilir. ne alakası var lan şimdi ali koç ile bu olayın ? onu tartışacaksan git ali koç başlığına yaz. klasik akp ci algı oyunları ve fetö taktikleri. bir pisliği aklamak için "ama cehape de böyle yaptıydı" kıvırmaları.

girmiş googledan kelime aramış "nasıl entel görünebilirim" diye gelmiş buraya yazıyor. bak mevzu basit ; 2 dakika adam taklidi yap gel de ki "evet erden timur belge var demişti şimdi belge var demedim bildiklerim var dedim diye kıvırıyor" yaz. he yazacak adamlığın yoksa oradan buradan kelime araştırıp gelip burada siyasettir bilmem nedir üzerinden kıvırma. hangi rezilliği nasıl aklayacağınızı şaşırdınız amk az daha zorlasam felsefe konuşmaya başlayacak eleman. bu kadar g.t yırtana kadar evet açıklaması yanlıştı yazacaksın ya da sesini çıkartmayacaksın geçeceksin. lan nasıl bir dansözlüktür bu yanlışa yanlış diyecek kadar aklınız vicdanınız onurunuz yok mu yanlışı yapan sizden diye illa aklamak zorunda mısınız..
Fenerbahçe'nin büyüklüğü, şampiyon olan cinconluların dahi hâlâ Fener'e saldırmasından anlaşılır. Bizim bırak başkanımızı çaycımızı Gs ya da Bjk'den biriyle diğer takımların aralarında yapacağı maç öncesi yemek yerken görsem; Fener'i bırakırım. Tüpçü ile Adnan Polat'ı hatırlayın! Ayrıca ne diye tarihinizden utanıp size Uefa ve Süper Kupa getiren futbolcularınızı silmeye kalkıyorsunuz? Bunun da bir cevabını mantıklı ve makul şekilde verin bakalım! Şunu da kabul edin ki; Cinconun da Bjk'nin de Ts'nin de ve sair bütün kulüplerin de en büyük rakibi kimdir? Fener'i Fetö yıkamadı, Erden Timur dingili mi yıkacak? Fener asil ve temizdir. En çok kupası olan takım biziz. Boş yapmayın! Bilmeden de konuşmayın! Araştırın! Bunu eski yanlış yolun yolcusu ve hidayete ermiş bir Fenerli olarak söylüyorum. Zira 18 yaşında Galatasaray'ı bırakıp doğru yolu buldum, Fenerli oldum.
aşırı fenerbahçe fanatikliği yapan kimselerin kulüplerinin başarısızlığını örtmek amacıyla eleştirdiği değerli galatasaray yöneticisi.
giresunspor' a iki maçta erden timur mu 5 puan kaybetti ?
istanbulspor karşısında 3-0 öndeyken skorun 3-3 gelmesine erden timur mu sebep oldu ?
doğru dürüst oynatılmayan sol beke 6 küsür milyon euro' yu erden timur mu verdi ?
başarısızlığı kendinizde aramadıkça daha çok şampiyonluk bekleyeceksiniz, peşin peşin belirtmek isterim.
Galatasaray’ a kazandırdığı yıldızların boğazın karşı tarafında, nedense, daha çok konuşulduğu transfer sihirbazı.
Bende diyorum bu herif nasıl böyle 10 parmağında 10 marifet bu işleri tertemiz bitiriyor diye…hukuk fakültesi mezunuymuş meğer. E tabi o zaman normal.
yaptığı transferleri neden galatasaray taraftarından çok diğer takım taraftarlarının konuştuğuna anlam verilemeyen transfer ustası. eee siz de kaynak bulun getirin o zaman.
güncel Önemli Başlıklar