bugün

Bazı şeyleri ve kişileri sevmem.

Ama ben bu kişiyi seviyorum.

Seni seviyorum erden timur usta.

Yüreğinin büyüklüğü ile yürü.

Seni durdurmak ve yok etmek isteyenlere karşı her daim şu lafı. itler istedi diye atlar ölmez.
Önemli bir futbol şahsı.
Son dönemde oldukça gündeme gelen ve de antipati oluşturduğunu düşündüğüm yönetici ..
Pişkin herifin tekidir. Tipik cinconlu işte, n'örecen.
Galatasaray camiasının ete kemiğe bürünmüş halidir,fazlası bile var.Sinsi olayları ve kurumları manipüle etme konusunda profesyoneldirler.Ellerinde belge olur vs ortalığı karıştırırlar işler istedikleri gidiyorsa dut yemiş bülbüle dönerler.Ama gitmezse ortalığı karıştırmak bunların mesleği.
Bu adamın böyle parlamasının altından bir iş çıkacak.

Galatasaray için para saçıyormuş imajı falan inandırıcı değil.

Not: Adana Demirspor taraftarıyım.
namı değer "kasetçi" ünvanına sahip gs yöneticisidir.

gs taraftarının işine gelmediğinde "çok temiziz" pozlarına bürünüp işine geldiğinde ise kötüyü nasıl savunduğunun kanlı canlı örneğidir. bu adam aziz yıldırımdan daha tehlikeli bir adam. yıllarca bize aziz yıldırım üzerinden yüklenen "saha dışında kazanmaya çalışıyor federasyonu ve mhk yi baskı altına alıyor" diyen gs li arkadaşların bu adamı canhıraş savunması neresinden bakarsan bak ikiyüzlülüktür.

geçen sezon fenerbahçe çok iyi giderken çıktı "ligi bitirtmeyiz elimde belgeler var sezon sonu açıklayacağım" diyerek federasyonu ve mhk yi baskı altına aldı. amacına da kavuştu gs şampiyon oldu. sezon sonunda herhangi bir belge yayınlamadı hatta çıktı utanmadan sıkılmadan "ben belge var demedim bildiklerim var dedim" diye konuştu ama gs taraftarından çıt çıkmadı. bu senede baktı fenerbahçe değil kaybetmek berabere bile kalmıyor tüm maçları kazanıyor bu seferde kel alaka şekilde çıktı "var konuşmaları birilerine gidiyor" gibi bir iddia ortaya attı. eğer bu şekilde davranmazlar ise bu sezon şampiyon olmak çok daha zor biliyorlar ve tüm tuşlara basarak ilerlemeye ve geçen sezon dünya kupası arasından sonra düştüğümüz gibi düşmemizi bekliyorlar. semeresini de bjk maçında aldılar zaten. atanması gereken hakem hakkında konuşup konuşup kendi istedikleri hakemi tayin ettirdiler maça. eğer 2 penaltı yetmese 3-4-5 tane daha penaltı kazanırlar derbide 3 puanı bir şekilde alırlardı.

biz öyle veya böyle aziz yıldırımdan kulübü kurtardık. gs liler ise futbol takımları başarı sağladıkça bunu ve bazlama dursunu desteklemeye devam edecekler çünkü gs lilik bunu gerektirir. fenerbahçede çirkef varsa isyan ederler gönderin bunu derler ama kendilerinde varsa ölümüne savunurlar. bayern maçından sonra muhtemelen dozu daha artırıp olası bir faciayı taraftarlar isyan etmeden lig üzerinden gündemi sürekli federasyon mhk ve fenerbahçe üzerinden belirleyip yaşanması muhtemel rezilliğin üstünü kapatacaklar.
adı benim adıma benziyor. benim adım erdem, onunki erden.
ya adam bizim yönetici ve bize göre şimdilik işini iyi yapıyor kanatlılara giren çıkan nedir bu adamla ilgili bu konuda onu anlayamadık ama...

burası galatasaray. eğer başarısız isen kimse öyle 3-5 sene koltuğunda rahatça oturamaz. bunun en basit örneği burak elmas tır. başkan bile olsa teneke bağlar gönderilir camiadan.

o yüzden herkes kendi işine baksın.
Yarın öbür gün efsanelerinin! adını ve gollerini mazisinden silip çıkarttığı gibi, Galatasaraylılar bu herifin de adı anmayabilir.

-Erden Timur da çok iyi çalışmış, icardi'yi almıştı. Vay be!
-O kim lan? Bir kere icardi'yi Dursun Başkan bizzat aldı. Cahil cahil konuşma!
Galatasaray başkanı değildir.
Haldun üstünel gibidir.

Galatasaray erden timur'u parlatmıştır, aksi değil.
Layıkıyla çalıştığı sürece koştura dursun.

Rakipler sevmez kendisini.
Biz şimdilik razıyız.
Nasıl ki Fenerbahçe ne Ali Koç ne de Selahattin Baki'den ibaret değilse; koca Galatasaray da Erden Timur'dan ibaret olamaz, olmamalı. Ben şahsen bir cinconlu olsam; sırf bu herif yüzünden bile Galatasaray yönetimine görevinden almadıkları için sitem ederdim. Allah aşkına; koca camia bu zirzoptan mı ibaret?
Haftaiçi hakem diye ağladı, bir penaltı bir kırmızı kart aldı.

Düzenbaz yer fıstığı. Efsanesinin adını anamayan kulübe cuk oturan bir karaktersin.
yaptığı transferleri neden galatasaray taraftarından çok diğer takım taraftarlarının konuştuğuna anlam verilemeyen transfer ustası. eee siz de kaynak bulun getirin o zaman.
Bende diyorum bu herif nasıl böyle 10 parmağında 10 marifet bu işleri tertemiz bitiriyor diye…hukuk fakültesi mezunuymuş meğer. E tabi o zaman normal.
Galatasaray’ a kazandırdığı yıldızların boğazın karşı tarafında, nedense, daha çok konuşulduğu transfer sihirbazı.
aşırı fenerbahçe fanatikliği yapan kimselerin kulüplerinin başarısızlığını örtmek amacıyla eleştirdiği değerli galatasaray yöneticisi.
giresunspor' a iki maçta erden timur mu 5 puan kaybetti ?
istanbulspor karşısında 3-0 öndeyken skorun 3-3 gelmesine erden timur mu sebep oldu ?
doğru dürüst oynatılmayan sol beke 6 küsür milyon euro' yu erden timur mu verdi ?
başarısızlığı kendinizde aramadıkça daha çok şampiyonluk bekleyeceksiniz, peşin peşin belirtmek isterim.
Fenerbahçe'nin büyüklüğü, şampiyon olan cinconluların dahi hâlâ Fener'e saldırmasından anlaşılır. Bizim bırak başkanımızı çaycımızı Gs ya da Bjk'den biriyle diğer takımların aralarında yapacağı maç öncesi yemek yerken görsem; Fener'i bırakırım. Tüpçü ile Adnan Polat'ı hatırlayın! Ayrıca ne diye tarihinizden utanıp size Uefa ve Süper Kupa getiren futbolcularınızı silmeye kalkıyorsunuz? Bunun da bir cevabını mantıklı ve makul şekilde verin bakalım! Şunu da kabul edin ki; Cinconun da Bjk'nin de Ts'nin de ve sair bütün kulüplerin de en büyük rakibi kimdir? Fener'i Fetö yıkamadı, Erden Timur dingili mi yıkacak? Fener asil ve temizdir. En çok kupası olan takım biziz. Boş yapmayın! Bilmeden de konuşmayın! Araştırın! Bunu eski yanlış yolun yolcusu ve hidayete ermiş bir Fenerli olarak söylüyorum. Zira 18 yaşında Galatasaray'ı bırakıp doğru yolu buldum, Fenerli oldum.
la git leblebi kadar kafan ile hala algı kasacam diye uğraşıyorsun. başlık erden timur kıvıran erden timur yok "ali koç da şöyle demişti ona neden bir şey demiyorsun riv riv riv" kıvırmada aşağı kalır yanınız yok sizin yüzünüzden kaç tane dansöz mesleği bıraktı allah bilir. ne alakası var lan şimdi ali koç ile bu olayın ? onu tartışacaksan git ali koç başlığına yaz. klasik akp ci algı oyunları ve fetö taktikleri. bir pisliği aklamak için "ama cehape de böyle yaptıydı" kıvırmaları.

girmiş googledan kelime aramış "nasıl entel görünebilirim" diye gelmiş buraya yazıyor. bak mevzu basit ; 2 dakika adam taklidi yap gel de ki "evet erden timur belge var demişti şimdi belge var demedim bildiklerim var dedim diye kıvırıyor" yaz. he yazacak adamlığın yoksa oradan buradan kelime araştırıp gelip burada siyasettir bilmem nedir üzerinden kıvırma. hangi rezilliği nasıl aklayacağınızı şaşırdınız amk az daha zorlasam felsefe konuşmaya başlayacak eleman. bu kadar g.t yırtana kadar evet açıklaması yanlıştı yazacaksın ya da sesini çıkartmayacaksın geçeceksin. lan nasıl bir dansözlüktür bu yanlışa yanlış diyecek kadar aklınız vicdanınız onurunuz yok mu yanlışı yapan sizden diye illa aklamak zorunda mısınız..
Eze eze tabiri caizse silkeleye silkeleye şampiyon olmuş bir Galatasaray var.
Hala ağlıyorlar.

Lan 10 maçta 90+10 golünü Fenerbahçe atmadı mı daha bu sezon?
Lale orta sezonunda Galatasaray mı şike yapacak ahahahahha..

Sizi FIFA tescillemiş, hala konuşuyorsunuz.
Onun için mi men yediniz?

Bir kısmı terör örgütlerini dahi katıyor işin içine Galatasaray'ın şampiyonluklarına.
Malum terör örgütü bittikten sonra kim zayıfladı, kim şaha kalktı şampiyonluk sayıları ile ortadadır.
O değil de herif sağlam içici. Kafası hep kıyak.
Aynı kıvraklığı Abdurrahim Albayrak da yapmıştı. o da bir şey açıklamadı ama yine şampiyonluk alındı tabi. teknik direktörleri her ama her puan kaybettiği maçtan sonra hakemlere salladı haksız yere. 30 yıldır bunlardaki bu masa başı oyunlarını Bizanslılarda göremezsiniz...
boş yapma boş. işiniz gücünüz ad hominem amk başka bir b.k bildiğiniz yok. 55 milyon küsür oy kullanan seçmene ahlaksız demişmişim. zekanız o kadar düşük ki sinekten yağ çıkmayacağını anlamanızı geçtim mazot çıkarmaya çalışıyorsunuz.. çıkın 2 dakika adam taklidi yapın "belge var demişti şimdi belge var demedim diyor ayıptır" deyin. önünüze gelen her türlü rezilliği savunmaktan suratlarınız kararmış iyice..

şampiyonluk kutlayacağına tüm sosyal medyada fenerbahçe başlıklarına koşanlara bak kupayı kaldırınca planlama yapmaya başlıyorlarmış. lan sizin yapacağınız en büyük plan "şampiyonlar ligine kalabilsek bile gene eksi averaj ile bitiririz en iyisi ligde nasıl pislik yaparız da yeniden şampiyon olabiliriz" planıdır. muhtemelen başkanınız ve erden babanız o planları yapmaya başlamışlardır "başkan bu sene belge var dedik seneye de dış güşler önümüzü kesiyor diyelim he mi belki gene ofsaytmsı goller penaltımsı penaltılar alırız" diye plan yapıyorlardır.
Fb=akp diyecekseniz gs=fetö dür bu benzetmeye göre.
--spoiler--

eeeee bu işler böyle kral. siz de yapın becerebilirseniz siz de kaldırın kupaları. bak biz geçen pazar kaldırdık dimdik. şimdi sırada şampiyonlar ligi var yüce rabbimizin izniyle. plana sadık kalıp en büyük kupayı müzemize koymak istiyoruz

--spoiler--

en azından ahlaksız olduğunuzu kabul etmişsiniz bu da bir şeydir. kazanmak için her yol mübah diye konuşup sonra fenerbahçeye şike yaptı demek nasıl bir zekanın ürünüdür burası da o ismini utanmadan andığınız yüce allahın takdiri olsun.

gene ön elemede eleneceksiniz amk direkt gittiğiniz sezonlarda bile averaj takımı olup dönüyorsunuz yıllardır. kupa alacaklarmış alırsınız alırsınız orada da ofsaytımsı goller penaltımsı penaltılar verirler size merak etmeyin. artık uefa başkanını istifaya davet edersiniz her maç 5-6 yedikten sonra. sizde zerre adamlık olsa çıkar "bizim yönetici de çok fena kıvırdı" derdiniz ama savunduğunuza göre sizin karakteriniz de aynı demek ki..