1. 1.
    an itibarı ile eski manken emine ün ile evli olan aktör...
    2 ... ferrole
  2. 2.
    l'empire des loups, inşaat, okul, dün gece bir rüya gördüm, yılan hikâyesi, yeditepe istanbul gibi dizi ve filmlerde oynamış, 2004 23. istanbul film festivali en iyi erkek oyuncu ödülünü inşaat filmi ile almış oyuncu.
    2 ... ben miyim
  3. 3.
    son oynadığı kurtlar imparatorluğu adlı filmde ermeni yönetmen tarafından birçok sahnesi makaslanmış ve sadece figüran gibi gözükmüş değerli tiyatrocu oyuncu
    1 ... lefter
  4. 4.
    yasam tarzi bakimindan cok taktir edilen bir insadir, en delikanli mankenlerden emine un'le evlenip sana da bu yakisir dedirten, yedi tepe istanbul adli dizideki performansiyla ve sadece isiyle adindan bahsettiren sanatci.
    (bkz: gercek sanatci)
    4 ... markasiz
  5. 5.
    solaktır.
    ... yasakani
  6. 6.
    requiem for a dream ın türkiye versiyonu olan "dün gece bir rüya gördüm" adlı filmde pelin batu ile basrolu oynamıs olan sanatcı..
    1 ... sinnocence
  7. 7.
    boğazı yüzünden geniş olan oyuncu.
    3 ... saturn
  8. 8.
    yılan hikayesinin erkan ağa'sı,iki aile dizisinin oğuz bey'i,emine ün'ün eşi,duru bebeğin babası ve bizim çok severek izlediğimiz sanatçımızdır kendisi.
    2 ... yatutarsa
  9. 9.
    bakırköy belediye tiyatroları oyuncusudur.
    1 ... vernon sullivan
  10. 10.
    yedi tepe istanbul,inşaat ve yılan hikayesindeki oyunculuğunu çok beğendiğim sayılı saygı duyulası kişi.
    2 ... fatal