kendilerinde bulamadığım kitabı kitapyurdunda bulmuştum.

demek ki yeterince kartel değiller.
https://twitter.com/DRdun...status/862380497405698048
sanal mağazasıyla fiziki mağazası arasında bu kadar fark olan başka bir kuruluş yoktur. internetten alışveriş ne kadar kötü olabilir sorusunun cevabıdır d&r. Uzak durun sitesinden.
En çok gezindiğim sitelerden bir diğeri. Eskiden çok sık kullanırdım ama üç kuruş kargoyu bedavaya getirmek için her seferinden en az 60 tl alışveriş yapıyordum. Sanırım orası psikolojik bir şey ya da güzel kandırma taktiği, beş lira kargo vermemek için on tane kitap aldırıyor insana.

Sitesinde kitapları, mağazalarına göre biraz daha ucuz. Gönderim ve tedarik konusunda da herhangi bir sorun yok fakat ben mübadili Kitapyurdu'nu bulunca anında ihanet edip bütün alışverişimi oraya kaydırdım.
(bkz: d and r)

bir kitap mağazısıdır. kitapların yanı sıra oyuncaklar ve müzik albümleri de satılmaktadır.

ayrıca doktorun kısaltmasıdır.
9.90 tl'lik indirimli kitap satışını kaldırmasıyla beni hayli üzmüş Kitabevi.

Benden d&r'a Bir mektup:

Sevgili d&r yöneticileri,
mağazanıza her gidişimin sebebi 9,90 tl'lik kitapların içinde aynı bir definecinin hissetiği gibi sevdiğim yazarları aramaktı. Yani, nedir bu kıyağınızı kaldırma sebebi?(Ülkemizde her geçen gün kitaba para ayırabilmek zorlaşırken!) Evimde epey kitap varsa sizin çok Yardımınız oldu. Hele bulabildiysem bu kitapların içinde aradığım birini deliler gibi seviniyordum. Elinden lolipop şekeri alınmış çocuk gibiyim şu an.

Kararınızı gözden geçirmeniz dileğiyle.

imza
Billyhalleck
Çok pahalı.

Öğrenciye indirim yok amk.istediğim kitaplara tek kuruş indirim gelmez.

iş Bankası Kültür Yayınları varken kim sikler bunları.
9 gün önce 8 dvd sipariş ettim.
hiç ses soluk yoktu. Bugün kontrol ettim.
7 tanesi iptal edilmiş, birini de sabah kargoya vermişler.
Niye haber vermiyorsunuz diye bi yazı yazdım, gönder'e tıkladım, hata oluştu dedi. Gitmedi.
En az on yıldır alışveriş yapıyorum dr internet mağazasından..
eskisi kadar hızlı değiller.
eskisi kadar önemsemiyorlar müşterilerini.
kitaplarımı yollamayan şirket.
oğlum aylardır onların fiyatının düşmesini bekledim ben, düştü, aldım, niye yollamıyorsunuz ya!?!?!

Edit: 11 gün oldu hâlâ gelmedi.
sitesine girilmeyen temin süresini uzattıkça uzatan garip site.
görsel
müjdeler olsun

turkuvaz medya gurubuna satılmış

artık müzik olarak mustafa ceceliden ilahiler ve türevlerine

kitab olarak da fesliden nağmeler ve türevlerine çok rahat

ulaşabiliciizzz. ne o ? nutuk mutuk

fetöcümüsünüz la.
turkuvaz medyaya satılmış.bünyesnde sabah gazetesini de barındırır.zaten pek alışverişim olmuyordu.daha da gitmem davosa.
D&r'ın sayfasındaki bedava kargo reklamını biraz hınzırca bulduğumu söylemem gerekir dediğim modern kitapçı.
ayağımın altında sayılacak mesafede bir mağazasına sık sık uğruyorum. okunacaklar listemi, dergilerimi, gazetemi de oradan alıyorum. bazen de öyle bi dolaşmaya uğruyorum.

bugün yine bi dolaşayım diye girip aklımdaki üç kitabı aldım. kasadaki adam sizi ne zaman görsem kitap alıyosunuz, okumaya nasıl vakit buluyosunuz diye sordu.

hem hüm yapıp muhabbeti atlattım da
esasen
öğretmenlerin bitmek bilmeyen tatilleri
Çoğu kitabı bulamadığım sözde bookstore.
sipariş ettiğim "rotasız seyyah" kitabının imzalı gelmesiyle beni şaşırtan şirket. "tuğçeye sevgilerle" yazılmış, altında da imza var. yazarın imzalı kitabını göndermeleri çok hoş. ama bir sorun var. tuğçe kim amk?

ikinci el kitap gönderdiklerinden şüphelenmeye başlıyorum.
Kitapları olabildiğince kendi değerinden pahalı satan bir platform.
Yahu artık sahaflarda buraya bakıp fiyat belirler oldu bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
atakan virali yüzünden gideceğim varsa da gidersem siksinler.
Verdiği reklamlarda kullanılan kitaplar konusuna dikkat etmesi gereken kitapçı. Üçtür şurada saçma sapan kitaplar çıkarıyor karşıma.

Ayrıca Online mağazası en pahalı olan kitapçıdır. Evet, seni hiç sevmiyorum D&R.