bugün

entry'ler (7206)

corbadaksinekkanadi

Hop hayaller gerçek oldu.

Sonunda bir atölyem oldu. ilk kez sipariş aldım. Birinin hayalini boyadım. Aynı anda kaç tuval dönüyor duruyor elimde, ne şans...

Eyvallah hayat kardeş!

görsel
görsel

doğmak için en ideal ülke

Bunu kimse söylemez lakin monaco dur.

dönmek istenilen yıl

2020 yi baştan bi kere daha yaşayabilirim.

corbadaksinekkanadi

Ulan sözlük iki satır anı depoluyoruz dibine izin vermiyorsun.. alacağın olsun.

Eşe dosta selamlar. Yedi ceddim bir dingilin efendim olacağı üzere dingilliği sebebiyle covidden kırılırken karalananlardan biri. Sinek şu aralar ilk commission çalışmasını boyuyor. Bitse de alnıma bile yapıştırıp gezsem.
görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bi ara kısmet'i yazmak istiyorum buraya. Zaman geçiyor. Günler güzel geçerken seni adam eden acıları unutuyorsun. Seni unutmayayım kısmet. Deminden şimdiye kendime not.

corbadaksinekkanadi

görsel

aşk

ilham veren, kendini büyüten ve etrafındaki hayatı çoğaltan bişey.

görsel

geceye bir fotoğraf bırak

Özledim bre. Mis gibi üç hafta kafa dinlemece. Yaz boya, yaz boya. Hayat bundan ibaret olmalı.

görsel

corbadaksinekkanadi

Companion.

görsel

corbadaksinekkanadi

Perfect match bitti evimin duvarinda. Hikayesini burada anlattim buradan eşe dosta, bi de gelecekteki ebruya bırakıyorum şöyle https://bit.ly/32Y52V8

Bu da bir sonrakinin denemebirkileri.

görsel

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

http://bitly.ws/axxY

geceye bir şey bırak

Cok ilginç.. başlığa girdim. Bu kayıtlı kalmış, göndermemişim.

Enter by the narrow gate.

For the gate is wide and the way is easy that leads to destruction,
and those who enter by it are many.

For the gate is narrow and the way is hard that leads to life,
and those who find it are few.

Matthew 7:13-14

Geceye 16 gün sonra evleniyorum'u bırakmaya gelmiştim. Ne güzel bi tesadüf oldu.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/yO5_xHi0mGQ

Bazen eski girdilerimi okuyorum. Sekiz yıl olmuş yazalı. Utanıyorum o zamanki ebruya bu halimi göstermekten. Ne kadar güçlü, ne kadar gücü var her şeyle mücadele ederken. Ağzı ne kadar bozuk. Cümleleri ne kadar sivri, keskin. Duyguları ne kadar kaynar. Öfkesi, inadı, acısı...

Büyürken durulmuşum, soğumuşum. Hayatı sevmişim. Nefretin güveninden uzaklaşmak kolay değil. insanlardan, hayattan, hayallerden miden bulanırken yaşamak çok kolaymış. Sevginin açıklığı içinde çok duruldum. insanları, okulunu, işini, aileni, bi kediyi sevmeye çalışmak bana bir şey yaptı. Bi hastalığa yakalandım. Artık çok da kızamadığım, herkesi anlayabildiğim, kabullenebildiğim ve sadece eeh diye üzülebildiğim bir hastalık bu. Aynı şarkıları zihnim dayanmıyor. Her gerildiğimde sağ omzum tutuluyor artık. Üzüldüğüm zaman midem bulanıyor. Hayatın paramparça ettiğinde bile ayaklarını yerlere vurarak koşan bana ne oldu?

Hayattan nefret etmek, hayatı sevmekten daha zevkliymiş.

Sizin neye ihtiyacınız var bilmiyorum. Benim acı çekmeden, sövmeden, ağlamadan ve yazmadan birini sevmeye ihtiyacım vardı. Bunu hiç dillendirmedim, hiç kendimle anlaşmadım. Sonra kalemi bırakınca, fırçayı aldım elime. Kalem ruhumun silahıymış, kendimi çok yaralamışım.

Daha kırılgan, daha hassas olabildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Artık herkes dünyadan siktir olup gitsin istemiyorum. Buraya bir not düşmek istedim.

Sevgili sekiz yil gelecekteki 34 yaşındaki ebru. Eğer hala her gün ağlamadan, sövmeeden, aci çekmeden, yazmadan sevebildiğin o adamla, kocanla uyanıyorsan, eğer hala dünyanın bokluğuna çok da üzülmüyorsan, eğer hala öğretmensen, çocuklara uzanabiliyorsan benle gurur duy.

corbadaksinekkanadi

Arkadaşlar ben şuraya dogru yazip çizmeye başladim.

Beklerim

https://bit.ly/2UJZlpI

düşük iq belirtileri

Kesinlikle ırkçılıktır. Deneylerle sabittir.

Ben deneylemedim tabi. Bi bilim adaminin yalanciyim.

uyurken dişlerini sıkan insan

Sinir stres ehlidir. Çözümü retainer kullanmaktır. Yastigin boyun kismi yuksek de olabilir.

kokoreç

Acilen vegani yapilmasi gereken yiyecek.

corbadaksinekkanadi

2019'un kıymetli güneş tutulması.. henüz bitmedi, ama bitmeden buraya bi anıyı bırakayım istedim. On yıl sonrakine kadar, şimdi bir eşiği geçiyorum.

Çok şanslıyım.

görsel

corbadaksinekkanadi

Aldığım deli kararlardan dönmediğim inatçı yaştan bildiriyorum Heves ve alaka bölünmelerimi çizerek, boyayarak dengede tutuyorum. Biriniz demişti, haklıydı. Mitolojik karakterler hayallerde de kağıtlarda da pek keyifli gidiyor.

Hayat güzel, sinekler uçuyor..

görsel

corbadaksinekkanadi

Şifre kurtarıldı, bunu size bırakmaya geldim.

görsel

Sağlıcakla.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.