2. kez aldığım aynı kulaklık gene 1 ay tedarik sürecinde kaldı. kargomu da yurtiçi kargo şubesinden bana telefon ile ihbar edilerek oradan almak istediğimi oradaki hem kutucuklarda hem de not kısmında söyledim. 1.5 hafta önce gece 11 de kargonuz gönderildi diye mail geldi. ama ne gariptir siteden kargomu takip edemiyorum, kargo no yok. neyse ben ararlar diye beklerken arayan eden yok, 3 gün sonra aradım kargo gelmiş. baktım saat 5 ertesi gün gitmek daha uygundu çünkü 5 te kapıyorlar. ertesi gün sabahtan gittim. ne göreyim iade gitmiş. ne arayan ne soran var. kafalarına göre kargolamışlar, kafalarına göre iade etmişler. herkes işgüzar. hem yurtiçi kargo eskisi kadar iyi değil, hem de d&r. d&r müşteri hizmetlerinin %85 montofon ve mal. iş bitiricilik sıfır. mesela sipariş kodunuz yoksa hiçbir şey yapamıyorsunuz. mail adresiniz, kullanıcı adınız falan hiçbiri bir boka yaramıyor. ne boka yarayan bir sistemleri var bilmiyorum. bu dr den son alışverişimdi. yarak kürek bir yer olmuş. bir boka yaramıyor. kesinlikle tavsiye etmiyorum. illa alacaksanız gidin mağazasından alın. internetten sipariş tamamen insanı mağdur etmek üzerine kurulu.
oldukça geniş kapsamlı bir indirim kampanyası başlatmıştır.
internet sitelerinin arayüzü neden değişti bilmiyorum fakat yeni hali çok kullanışsız. birkaç aydır düzeltirler diye bekliyordum, sanırım öyle bir niyetleri yok. düzgün işleyen bir sistem neden baltalanır anlam veremiyorum.
yüce aydın doğan'ın bu memleket için ne kadar da çalıştığının göstergesi olan güzel mağaza. binlerce insanın kültürlenmesini, bilinçlenmesini ve sorgulamasını sağlamıştır.
Doktor diye anladım içime bir acı oturdu bakmayın siz bana acım saklı.
internetten satın alın daha iyi diyeceğim mağaza.

Tam olarak kapitalizm yuvası denebilir. Kim daha önce kitapların da kapitalizme esir olacağını düşünebilirdi ki? Fiyatları normalin en az %25 i kadar daha pahalı. indirim desen boş beleş, okunmayacak değerde ki kitaplara var anca.

Birde dr cardı var ki 100 liraya 1 lira indirim veriyor sanırım. Allah razı olsun, dilenciye sadaka veriyor sanırsın.

Bir bakıma türkiyedeki kitaba verilen değeri karşılayan bir mağaza denebilir. Fiyatlarla sanki insanlar okumasın isteniyor gibi.
internet şubesinden sakın ola alışveriş yapmayın.
2013 yılında 100 lira civarı alışveriş yaptım, ücretini d&r hesabına havale ettim.ancak parayı yatırdığım sistemde gözükmedi ve 3 gün sonra siparişim iptal oldu. bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini, ücreti yatırdığıma dair dekont istediler. bankaya gittim dekontu çıkardım, mail adreslerine yolladım ama ilgilenmediler. defalarca telefon trafiğine rağmen bir sonuç çıkmadı ve bir süre sonra uğraşmayı bıraktım. aradan aylar geçtikten sonra şikayetvar.com'da şikayet yazdım ve sipariş kodumu isteyip ilgileneceğini söylediler ama gene bir cacık çıkmadı. çevremde ufak bir soruşturma yaptıktan ve sosyal medyada biraz araştırma yaptıktan sonra birçok kişinin benim gibi mağdur olduğunu gördüm ve bu boktan şirketle uğraşmanın anlamsız olduğunu gördüm.
100 lira için hukuki süreç başlatmaya değer mi değmez mi bilmiyorum ama bir daha alışveriş yapmayacağım kesin.
terör propagandası yapan Arzu Demir’in “Devrimin Rojava Hali” kitabı da raflarında yer alan mağaza.

http://www.yeniakit.com.t...irten-skandal-161053.html
http://youtu.be/JqL7LqmDiGY

Değişik müşterileri olan firmadır.
daha önce internet üzerinden 1 kere alışveriş yaptığım ve onda da inanılmaz bir mağduriyet yaşadığım firmadır. bir daha bu siteden ölsem alışveriş yapmam dememe rağmen kobo glo hd marka e-kitap okuyucu sadece bu sitede olduğu için ne yazık ki bir kere daha alışveriş yapmak durumunda kaldım. sonuç yine hüsran. ürün, sitede var gözüküyor tabii ki ama gel gelelim stoklarında yok. ilk alışveriş yaptığımda da aynısı olmuştu. işin ilginci söyledikleri süre de 30 iş günü. yani üzerine yeni bir model e-kitap okuyucu çıkacak, belki bu ürünün fiyatları düşecek ama benim elime ancak o zaman gelecek.

almayın, aldırtmayın. istediğiniz ürün sadece bunlarda varsa da mutlaka mağazadan kendiniz temin edin.
Kargo veriliş süresini öğrenemediğim kitap satış sitesi, ayrıca hakkında hiç iyi şeyler söylenmeyen sitedir.
(bkz: d&r)

Bugün işe başlayacağım mağaza. Bakalım nasıl olacak. 1000. Entry min işe başlama bilgisi içermesi de ayrı bir ironi oldu. *
Kitap almayı internetten sevdiğim avmlerde mutlaka uğrayıp o kitapların içinde kendimi kaybettiğim kırtasiyemsi yer.
Kitap ayraçları çok pahalı olan kitapçı.
Bir ünvan.
50 liralık hediye çekim vardı. tam almışım kitaplarımı kasadayım, dediler ki bu kart aktive edilmemiş, gidip alındığı yerden aktive ettirmeniz gerekiyor. şimdi ne yapayım hediye alan kişiye nerden aldığını mı sorayım? bu ilk olsa hadi tamam, bi öncekinde de aynısı olmuştu karşıya geçip aktive ettirmiştim. resmen bilerek yapıyorlar, vazgeçelim de almayalım diye.
vazgeçmem! gidicem yine aktive ettiricem.
Vermiş olduğum siparişleri kaç gündür hazırlamayı bitiremeyen sikimsonik site.
14 gün oldu hala ürün gönderilecek. Bir plak siparişi verdim bin pişman oldum. Uzak durulması gereken sözde internet mağazası
Doğan grubunun Internet'teki satış siteleri arasında (hepsiburada.com, idefix vs) açık ara en düzgün çalışanı. Aynı gruptan çıkan üç farklı site, nasıl bu kadar ayrı uçlarda hizmet verebilir hayret. D&R'dan gözüm kapalı alışveriş yapıyorum, hepsiburada.com'dan bir şey alırken param kesin gitti yandı sonra üzülmeyeyim şimdiden hazırlayayım kendimi diye self-motivation yapıyorum.
(bkz: who)
siparişlere olabildiğince önem veren firma. o kadar önem veriyorlar ki ayın 11 inde verdiğim sipariş hala hazırlanma aşamasında.

3 albüm ve 1 kitap siparişi vermiştim. mail attım ve dedim ki "11.1.2017 verdiğim ürün hala hazırlanıyor hayırdır albümü siz mi kaydediyorsunuz kitabı baştan siz mi yazıyorsunuz". Böyle bir cümle kurdum hatırlamıyorum.

Not: Aciliyetiniz yoksa kullanın. Acil sipariş lazımsa yanına bile yaklaşmayın.

Edit: 4 parça olan siparişlerin ikisini kargolamışlar.
Bilgisayar oyunları da satın alabileceğiniz site.

Kardeşime doğumgünü için assassin creed bilmem kaçıncı sürümünü alayım dedim. işte CD'sini alıcam meğersem yaşadığım yerde yokmuş, penguen varmış sadece. Alakasız başka bir hediye aldıktan sonra kardeşime dedim sana alacaktım böyle böyle oldu diye. Tuttu bana "steam denen bir şey var" dedi. "kartımdan bir şey alamazdım hem kaç günde gelecek oradan belli değil" dedim. Baya güldü. Meğer bu mereti telefondaki liralarla alabiliyormuşsun, bir de steamde hesabı varmış oraya gidiyormuş oyun, eve gelen bir şey yok yani. Ben gittigidiyor gibi bir şey zannediyorum. Sonra da "buna teknoloji diyorlar belki duymuşsundur" diye laf soktu. Hayır anlamıyorum yani Elle tutulmayan bir şey nasıl hediye olabilir. Ben onu hediye paketine saramadıktan sonra ne yapayım yani. Kendimi +50 gibi hissediyor ve sakin kalamıyorum. babam ona bilgisayarda bocaladığı zamanlarda güldüğümde şu anki yaşımdan en az 20 yaş büyüktü. Bu nasıl bi generation GAP allahım, sarhoş olamıyorum.
kule site şubesinde bulunan bir hatunun çok güzel olduğu kitap mağazası. entelist takılıp gidiyorum arada onu gözlemeye.
kabalcı varken yüzüne bakmam.
idefix i de satın almasıyla Türkiye'nin kitap karteline dönüşen şirket.