1. 1.
  doktor kelimesinin kısaltılmış hali..
  1 ... trablus
 2. 2.
  araba plakasında tercih sebebi. iyi para ediyor.
  ... aabi
 3. 3.
  doğan grubu ve raks firmasının ortak kurmuş olduğu kaset, cd, vcd, dvd, dergi vs. satan mağazalar zinciri.
  4 ... anthrax
 4. 4.
  suadiyede yer alan mağazasında müthiş bir dvd arşivi bulunduran ve her gün gitmekten zevk aldığım mağaza.
  ... tameryor
 5. 5.
  (bkz: dr li plaka almak)
  ... the kene
 6. 6.
  alanında en iyisi olan, arayıp da bulamadığınız kitap, cd, dvd ve benzeri ürünü bulabileceğiniz, Türkiye genelinde sittin tane mağazası olan, Kanyonda açtığı mağazayı dünya devi barnes and noble'den son anda kurtaran, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu mağazalar zinciri.
  4 ... tabuttamenemenyapanimam
 7. 7.
  kitap ve cd'de d&r kart ile %10 indirim kampanyasını bitirip, puan uygulamasına geçmesini şiddetle kınadığım mağazalar zinciri. bir de; 110 ytl'ye 3.5 ytl veriyor, dalga geçer gibi.
  ... thedewil
 8. 8.
  ankara tunalı ve bayındır sokak şubelerinde 5,5 ve 9,90 YTL'ye VCD'den ucuz bir sürü işe yarar DVD'ler bulabileceğiniz mağaza. tunalı şubesinde saatler geçirilebiliyor.
  ... alextacy
 9. 9.
  tıp okuyanların, isimlerinin başlarına eklemek için yıllarca sıralarda, amfilerde kendilerini çürüttükleri eylem. doktorlara laklak etmiyorum çünkü ben ortopedist olmak zorundayım.
  -1 ... vorhang mithrandir
 10. 10.
  türkiye çapında 64 subeye ulaşan,kitap,müzik,film,multimedia,dergi gibi cok ceşitli ürünleri bulabiliceğiniz,türkiyenin en büyük kuruluşlarından doğan grubu ve raks firmasının ortaklığında kurulmuş mağazalar zinciri.
  ... bubble