bugün

7 hanımın Ümraniye, bakırköy, taksim, Şirinevler gibi mağazanın bol olduğu semtlere bırakılarak günün konseptine uygun, bütçeyi aşmadan en şık kıyafetleri giymek için yarıştıkları program.
Benzerlerinden farkı kadınların 40 beden üzerinde olması.

Daha önce yakında başlayacağını duymuştum bir arkadaşımdan, bugün televizyonda görünce kanalı değiştirmedim.
Komik bir şeyler olur diye. komik bişi oldu yaşlı olan iki üç tanesi hariç hepsini çok beğendim aq.

Zaten sözlük millet Adriana Lima filan beğenirken ben liliias right filan takip ederdim. Şu an kendimi buldum evet.
Paran varsa almak kolay. Yoksa Paran, özen dur. Yasaklamak çözüm mü, düşünmek mi gerekmekte, yoksa.
ey yüksek sosyeteye mensup modacı hanım
eğlence zümresinin başının tacı hanım
bu metod ki sizlerin müsbet ilacı hanım
dışının görünüşü içinin aynasıdır
açıl kızım utanma bu devrin modasıdır

yerindedir tahsilin güzelliğin şahane
varsa türkten talibin bul çeşitli bahane
bir ecnebi hovarda yakalarsan daha ne

flörtünün sayısı en az on beş olmalı
kimisi halis züppe kimisi keş olmalı
altın kolyen kürk manton taksin beleş olmalı

iç votkayı şarabı sokaklarda nara at
medeniyet sizlerle yükselmektedir kat kat
çeşni ruha gıdadır her gün bir yatakta yat

hiç durma twist öğren her gün baloya git
tırnağını yüzünü dudağını boya git
suni peyke varis ol conilerle aya git

bazan düz pantalon giy traş ettir enseni
bin dolaş bisiklete göster şöyle sen seni
kabahat ailende anlıyorum ben seni

artist ol filim çevir ismine yıldız derler
bin kez kürtaj yaptırsan gene sana kız derler
çıplak resim çektirsen ne şahane poz derler

mayoyla endam göster git jürinin önünde
mahremini teşhir et her birinin önünde
seçil bir kraliçe imtihanın sonunda

hayır inanma kızım bunlar hep istihzadır
namus insanlar için en mukaddes meyvadır
gençlikte hissiyatın belki seni aldatır
haddinden çok açılmak soysuzun modasıdır

türk oğluna anne ol iftihar et onunla
elin soysuz züppesi bağdaşamaz seninle
bu yurdun kızı isen şu sözü iyi dinle
yapacağın düşüklük bize yüz karasıdır

Abdürrahim karakoç
Bu tarz benim BBW Edition.
kıyafet bulamayınca dürüm yemeye gittikleri program değil mi o? işte benim stilim ve türevlerinden daha samimi cjddkfjrı.
42 numara ayakkabı giyen hatun irilerinin, şişman sinirleriyle birbirlerini yediği yarışmamsı şey.
iğrenç şişkoların yarıştığı program.. hiç sevmem şişko kadın, göz estetiğim bozuluyor..
Bir de bunların götleri kalkık hep nerelerini beğeniyorlar acaba yağ tulumu vücutlarını mı yoksa fok balığına benzemelerini mi? böğğ.
Annem izlerken denk gelmiştim gergedan tipli kızları topladiklari sözde moda programıdır.

Programin adıni 'Obezlerin savaşı' diye değiştirseler daha iyi olur.

Aptal ve şisko kizların birbirlerine laf soktuklarıni sandıkları rüküşlükten kırım kırım kırıldıkları ibretlik program.
bir ara videosuna denk gelmiştim, tlc'deki "ağır yaşamlar" belgeselinin moda versiyonu gibi program.
Niye dalga geçiyorsunuz? Programı izlemedim, hiçbir fikrim yok fakat podyuma her çıkan 0 beden olmak zorunda mı? Kadınlara dayatılan bu güzellik algıları sıktı artık... Kadın fit olsun, zayıf olsun, beli ince olsun, zayıflıktan kırılsın ama yeter ki zayıf olsun. Ekstra krema da olsun mu?

Gergedan tiplilermiş. Bunu söyleyen erkeklerin de götü göbeği saldıklarına eminim. Kaç kadın bunalıma giriyor kiloları yüzünden biliyor musunuz? Sizin 2 sn düşünüp yazdıklarınız o kadınların günlerce üzülme sebebi. Hastalığı vardır, ilaç kullanıyordur... Niye her kilolu kadının kendi rızasıyla kilo aldığını, keyfinden de kilo vermediğini düşünüyorsunuz?

Kafanızda yarattığınız kadın profiline uymuyor diye kilosu eğlence konunuz olmamalı.
Bir şey daha farkettim.

'Doya doya' ifadesi kullaniliyor.

Burada tombullara bir gönderme var kesinlikle.

Bu arada (bkz: icimdeolenbirivarr) tombulunu da bu yarişmaya gönderelim tüm sözlükçe.
Bir kaç kez denk gelip izledim ve, sürekli Kadınlara kilolusunuz bedeninizi gizleyin algısı dayatıyorlar. Ayrıca modadan anlamıyorlar modanıza sokayım hepinizin. Jüri diye koydukları kişiler de aşırı cringe. Artık denk gelsem de eleştirmek için bile izlemiyorum.
iktidarsız tiplerin yorumladığı rezil bir gösteri.
işte benim stilimin yerini asla tutmayacak programdır.
An itibari ile mira üzerinden tartışma yaşanılan program.
Moda benim hayatim der dururum.
tv8 programı. aptal turnusolu gibi boş beleş ve amaçsız bir tv yayını.
şişman kadınların da modayı takip etmelerini ve sürekli kıyafet alışverişi yapmalarını amaçlayan program.
Bir kere yanlışlıkla denk gelmiştim, midem bulandı kapattım. Özellikle jüri, fazlasıyla itici.
ilk çıktığında izlediğim program. çoğu zaman reyting almak için tuhaf şeyler yaptıkları çok barizdi.
anca güzel ayaklı 2-3 aday varsa seyretmeye katlanabileceğim bir yarışma programı.
vakit kaybı.
jüri üyeleri arasında gay var mı? yoksa tutmaz boşuna uğraşmasınlar.
Buraya katılanda bunları izleyip reyting kazandiranda derhal tespit edilip bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılması şarttır.

Bu Bir vatandaşlık görevi..
Zaten şişko iğrenç yağ tulumusunuz, bir de kendinizi bir halt sanıp havalara girmeniz hiç çekilmiyor.. vak vak vak ördek gibi ötmeniz hele hiç çekilmiyor.
Tez zaman da yayından kalkması gereken bok gibi program..