1. 1.
  Yıllardır her filminde, her tv programında ortaya koydugu karakter-konuşma tarzı degişmeyen,popularitesini büyük ölçüde kaybetmiş,artık insana bıkkınlık veren şahıs.
  21 -1 ... alibet
 2. 2.
  insanları salak yerine koyup şebeklik yaparak güldüreceğini sanan yeni dünyanın eski maymunu.
  19 -4 ... harmala
 3. 3.
  kendi cehaletiyle bizide yakan adamdır...
  küçücük küçücük çocuklar bu adamın sırf bazıları gülsün diye yaptığı salak salak hareketleri taklit ederler...
  ama maalesef suç bizlerde...
  onların önüne örnek olarak düzgün adamlar koymak yerine böyle adamları saatlerce televizyonda tutayoruz ve bunuda meşru bir şey sanıyoruz,böylelerine gülüyoruz onları sevmesek bile sever gibi yapıyoruz ve bu onlara cesaret verdikçe dahada fazlasını yapmaya başlıyorlar,hiç çekinmiyorlar...
  Kimse kusura bakmasın ama neden bu denli cahil olabiliyoruz sorusunun cevabıdır bu adam,acı ama gerçek...
  ayrıca ne kadar para kazandığıysa kendini bağlar,olan yine bizlere olur işte böyle...
  Bizde bir yanlışlık olduğu adamın yaptığı saçmalıkları ve yer yer terbiyesizlikleri kınamak yerine aldığı parayı,evlendiği kadınlar gibi abes konuları konuları konuşmamızla sabittir...
  ne mehmet ali erbil,ne banu alkan ne seyfi dursunoğlu ne de bir başkası,hiç birinin bize yararı yok üstelik zararı var,fakat bunları anlayıp bir şeyler yapmaya çalışma yetisi olanda yok...

  ne yalan söyleyeyim,bazen memleketim için çok üzülüyorum.Acaba seviyeli insanlar izlemek,gençliğimizi böyle insanlarla yetiştirmek ve böylece belli bir kültür seviyesine eriştirmek bizimde hakkımız değilmidir?

  Bence birileri bunlarıda düşünmeli,bu sorularında cevabını aramalı...
  Zira sanki bana bu sorular mehmet ali erbilin ''dibine vurduğu'' paradan daha önemli gibi görünüyor.
  11 -4 ... selmagezinir
 4. 4.
  televizyonda milleti kıvrandırmaktan garip bir şekilde zevk aldığını düşündüğüm gereksiz.
  6 -1 ... selmagezinir
 5. 5.
  ilginç ve sempatik gülen, turkiyenin en iyi sovmeni..bu kadar kötü entry den sonra, çogu kisinin sovmenlik sifatinin yaninda çok basarili bir tiyatrocu-oyuncu olmasini unuttugunu gördügüm sahis.sovmenligi konusunda ise, isini iyi ve profesyonelce yapiyor..yaptiklari kendi mizah anlayisinin öyle oldugunu degil türk insanini nasil güldürebilecegini bildigini göstermektedir...bazilarina göre yanlislari vardir, bana göre de vardir ama bunlar belden asagi espriler yapmasi, insanlarla dalga geçmasi vesaire degildir..bu ülkede belden asagi espri yapmanin bokunu çikaran, bu sekilde milyarlar kazanan ve de herkesce sevilen * , bir zamanlar insanlarla dalga geçen; hakaret ederek, laf sokarak, küçümseyerek yine çogu kisinin sevgisini kazanan * insanlarin yaninda niye bu sahsin sürekli kötülendigini anlamis degilim..
  10 -6 ... atan alir spor
 6. 6.
  en yakın zamanda televizyondan uzaklaştırılması gereken ve yaptığı iğrenç esprilerle,çevirdiği filmlerle,çıktığı her programla zaten ileri seviyede olmayan türk yayınlarının kalitesini düşüren şahıs
  6 -1 ... bilmem
 7. 7.
  yaşının 60 dayanmasına rağmen götürdüğü 20 lik taşlar ile bazı insanda saygı uyandıran, bazı insanlarda da kıskançlıktan ötürü bir kinin oluştuğunu gözlemlediğim kişidir.Oynadığı filmlerde başarılı rol kabiliyeti ile her zaman övgümü kazanmış ancak yaptığı show programlarında kullandığı ağız ve yaptığı hareketler ile de uyuz olma moduna girdiğim kişiliktir.
  5 -3 ... trda
 8. 8.
  bizim salak milletimize cok güzel örnek olan eline kabak kereviz patlıcan alıp insanları kalitesiz esprilerle insan görünümlü komedyen tassagı .
  6 -1 ... gerçek
 9. 9.
  yaptığı şebekliklerle pasaparola gibi iyi bir bilgi yarışmasını mındar eden şebelek.
  2 ... armi
 10. 10.
  saçma işler yapıyor olsa da, çok yetenekli olan oyuncu, şovmen, sunucu, şu, bu.Keşke hep oyuncu kalsaydı, ya da hep trt deki haliyle hatırlasaydık..eminim yine ismin altına entry giriyor olurduk.
  4 -2 ... plug in baby
 11. mehmet ali erbil Başlığındaki Önemli Entry'ler