bugün

entry'ler (1288)

günaydın sözlük

günaydın, geçiyordum siteye bir uğrayayım dedim :p

tavuk döner

çok özledim, ayran.. yanında getirilen biber turşusu.. ketçapı mayonezi.. içine masada duran biberden dökmeyi.. bitince kağıdı peçeteyi ayran kutusuna tıkmayı.. çine en çok bu yüzden kızgınım.

türkiye islam cumhuriyeti

doğduğum ülkenin devamlı, keşke almanya da garson olsaydım dedirtmesine üzülürken norveç'e bok olmaya gidiyoruma evriltmesine sebep olan muhabbet.

kurttan türediğine inanan insan

toprakçılardan daha beter oluyo bunlar.

şu an çalan şarkı

çilekeş - kürar

sağlam grup hemen ardından yetmiyor ve sormayla devam eden bir maraton yapmak lazım.

5 maskeyi dağıtamayıp anayasa demek

yok yerli arabaymış, yok uzaymış dağıtacakları 5 maskeyi bile filtresiz beze lastik dikip üretti bunlar aq.
yeniden kuruluş anayasası ne demek ülke yıkıldı bizim mi haberimiz yok başlığa da tayyibistan imparatorluğu desinler hafızam beni yanıltmıyorsa ılımlı monarşiyle yönetilen ülkeler arasındaydık.

cebinde iphone 6 var bir de internet paketi almış

marsa kurulacak koloni için yer ayırtılan devirde iletişim cihazını lüks görüyorlar, bu ülke beni bitirdi bitirdi.

bazı kadınların çok kötü giyinmesi

bir dahakine senden izin alsınlar kral.
bir de şort giymek kaltaklık değildir o senin dünya görüşün.

hissedilen yaş

73, nerde benim emekliligim? emekliligimi verin bana!

türkiye dinsizleşiyor

kitabını okudum, baktım bana uyan bir şey yok, dediği şeyle 10 sayfa sonra çelişiyor bıraktım bu din işlerini.
gençler okuyup akıl süzgeçlerinden geçirdikçe bu oranlar daha artacaktır.
artsın artsın da gelecekte yine elinde kitap sallayanlara kanmasınlar.

mastor

ben bunun açtığı başlıkları görmeye devam edeceksem donuzlamamın ne anlamı kalıyor aq.

türk dizileri vs netflix vs bbc

doctor who, Sherlock ve the Mentalist için bbc diyebilirim, Netflix aşırı abartılan ve içeriklerinin yarısının çöp olduğu bir platform, türk dizileri için diyecek bir şey bulamıyorum her daha ne kadar kötü olabilir deyişimde daha da kötüsü geliyor üstelik uyarlanan yapımları bile sonradan bozmayı başarıyorlar.

mantklı mantıklı konuşup beni kandırma diyen insan

ateistlere karşı müslümanlar olabilir.

z kuşağı

çoğunlukla y kuşağının bir kesimi bu kuşak için fazlasıyla umutlu, güçlü ve her şeyin farkında buluyor ve evet böylelerimiz var.

bir kesim de eyvah çekiyor bunlara mı kaldık modunda (bunlar genelde x ten çıkıyor :D ) evet bizim de anlamakta zorluk çektiğimiz ciddi bir kısım var.

şimdi ülkenin a..na koymuşsunuz, özellikle bizi en çok eleştiren x kuşağı okuma yazma bilmesiyle bir yerlere gelmiş ve bu kuşaktan bozduklarınızı düzeltmesini bekliyor hem de komik şekilde bozduklarını düzeltecek nesli beğenmiyor, siz kimsiniz aq?

bozuk ve salak kısım her nesilde var, siz çok mu düzgünsünüz ülkeyi getirdiğiniz hâle bak deyince iyi işler yapanlar da var demeyi bilenler bizim tamamımızın sorunlu olmadığını bir kabul etsin.

he bir de bizi beğenmeyenler özellikle arap dinini ve değerlerini kabul etmeyişimize, haklarımızın ihlalinde boyun eğmeyişimize takmış durumda, her şey devlet için değil devletin bizim için olduğunu haklarımızı korumak, bize sahip çıkmak zorunda olduğunu bilmemiz haklarımızın farkında olmamız fazlasıyla batmış olabilir, batsın da çünkü bilgi çağındayız ve bizden önceki kuşaklardan en farklı noktamız bu olabilir, z kuşağıyla sorunlarınız varsa kendinin farkında olanları susturmaya baskılamaya çalışmak yerine endişe etmeniz gereken salak kesimi eğitmeniz daha yerinde olacaktır diyeceğim ama daha kendinizi eğitmeyenler çoğunluktayken korkuyorum,
gençlik nereye gidiyor diye sormadan önce ben nereye gelmişim diye sormak hepimiz için daha iyi olacaktır, çok yazdım sanırım söyleyeceklerim bu kadar.

islamın gerçek olduğu gerçeği

görsel
hause of m okuyup wandaya geçersem spider-man'a ayıp olur mu?

akp nin önüne geleni terörist ilan etmesi

bu yetki destekçilerinde de var kaz dağlarında, kısa vadede istanbul sözleşmesinde, boğaziçi olaylarında, muhalifliğimde yaptım teröristliğimi.

20 yaşında yaşama hevesi olmayan insan

ailesi iktidar yanlısı olmayanların çoğu böyle, yalnız değilsin.
benim emekliliğim nerde, izmirde sahil kasabasında domates yetiştirip, kırmızı oje ve büyük şapkalı izmirli teyzeler gibi gezmek istiyorum ben.

kadir mısıroğlu nun etnik kökeni

... çocukluğundan gelme diye biliyorum ben.

15 senedir akp ye oy veriyorum battım diyen çiftçi

diğer seçimde yine akpye oy verir bu aq.

dostoyevski nin şişirilmiş balon bir yazar olması

sen onca kitap yaz, eserlerin dünya çapında milyonlarca insan tarafından okunsun, sonra uber ötesi troll erkek gelip şişirilmiş balon desin, vay aq.