1. 9704.
    özlemimi doruklarda yaşadığım memleketim. kavuşmamıza 4 gün kaldı ama sanki günler geçmiyor.
    3 ... hadi git simdi
  2. 9705.
    2013de malesef ayrıldığım memleketim. Çok özlüyorum ankarayı.
    1 -1 ... st jimmy
  3. 9706.
    Ankara'ya çok kez gittim fakat her gittiğimde insanların deniz görmeden nasıl yaşayabildiklerini sorguluyorum..
    1 -6 ... bir damla hayat
  4. 9707.
    şu deniz olmadan yaşayamayan insanların ismini bile zikretmemesi gereken güzelim gri şehrim. biz mutluyuz denizsiz. hadi gidin şimdi.
    6 -2 ... hadi git simdi
  5. 9708.
    Her gece bi şekilde pörtlemese şaşılacak bir başkenttir efenim kendileri. Yine özlemi depreşen, efendime söyleyim denizsiz nasıl yaşanır merak eden insanlar sarmış buraları.
    1 -1 ... atkefali
  6. 9709.
    ankarada tek sevdigim yer varuna gezgin denen mekandır. bir de paşa'nın kabri. kalanı beton yığınıdır nazarımda.
    -1 ... modern seyyah
  7. 9711.
    ankara
    Ankara'yı çok özlüyorum. Bunun bana bir anlam ifade etmesinin yarattığı o yerçekimsiz mutluluğu özlüyorum. kendimi buradaki kendi halinde kuğular gibi hissediyorum. olmam gereken yerde değilmişim gibi. Canozan'in şarkısındaki gibi: "güneşi ararken peşini bırakmaz ay."
    3 ... limonlusutlac
  8. 9712.
    Özlediğiniz şehre 31 mart 2019 dan sonra da gelin bi bakın isterim delüğanlılar.
    1 ... atkefali
  9. 9713.
    Sabah sabah hayattan nefret ettirme konusunda bir tık daha öteye geçemez diyordum, yanılmışım. Yollar resmen buz pisti.
    ... rumpelstiltskin
  10. 9714.
    özlemem sanıyordum özlemişim.
    ... hayta38