1. 9631.
    yine döndüm, yine döner dönmez saçma sapan şeyler yaşadım. yine tez zamanda gitme umudu ile doldum taştım.
    2 -1 ... jetaim
  2. 9632.
    Tüm kesimleri olmasada kendi yaşadığım kesiminde huzur bulduğum şehirdir. Başka şehirde yaşayamam. Ankara'ya laf eden yallah istanbul'a.
    3 -1 ... bi siz biliyonuz
  3. 9633.
    babam bir dönem ankara da bulunmuştu, meraktan sormuştum ne var diye "bi bok yok" demişti.

o yüzden istanbul a yerleşip, ankara laf ediyorum, yerim garanti. sülalem raad çaça!
    2 -4 ... opus magnum revolution
  4. 9634.
    gram gitmeyi düşünmüyorum. nedenini tahmin edebilirsiniz.
    1 -2 ... dr mechanic
  5. 9635.
    bundan 5 saât önce bulunduğum kentti ki gene ayrıldık. her ne kadar istediğimi alamadan dönsem bile döneceğim, istediğimi alacağım ve başarılı olacağım.
    2 ... sadaeke
  6. 9636.
    3 senedir yaşadığım harika şehir. şu an tunalıdayım gelmek isteyen varsa dm den görüşelim en fazla bira en aşağı çay ısmarlarım.
    2 ... sellcukcetiner
  7. 9637.
    iki dakikalığına dışarı çıkanı kardan adama çeviren şehir.
    En azından Dikmende öyle.
    3 ... crazy cat lady
  8. 9638.
    Bir haftalığına gelmiş bulunduğum, istanbuldan sonra hayli şirin gelen, 8 sene yaşadığım ikinci memleketim.
    1 ... kirlikiremit
  9. 9639.
    sırılsıklam olan şehir.

ankara
    1 ... badem gozlu oldum
  10. 9640.
    Garip bir büyüsü vardır Ankaranın. Bazen bataklık gibi gelir, ne kadar zorlarsan zorla çıkamayacağını düşünürsün. Ama dışına bir adım attığında hatta niyetlendiğinde bile özlemeye çoktan başlamişsindir. Seviyorum be seni en güzel anılarımın şahidi...
    1 ... tekdeliklikaval