bugün

Genç kızlarımızın ne kadar hırs uğruna, başarı uğruna çirkefleşip terbiyesizleştiğini bize gösteren program.
Jüri üyesi Gülşah'a geçen aylarda gamze adlı yarışmacı posta koydu, yarışmayı terk etti. Sosyal medyada da epey destek aldı. Ondan sonra yarışmacılar jüri üyelerine karşı daha dik başlı olmaya başladılar. Yarışmacıların da eskisi gibi eyvallahı yok jüriye.
Yarışma biraz saçma ve sinir bozucu. Yine de izleniyor.

Şahsen ben; ayakkabı aldıkları sahne için izliyorum. Az önce nihan diye bir hatun 36 numara ayakkabı arıyordu.
Evet 36 numara ayakkabı arıyordu.
Ya bi de Hatunun ayakları çok güzeldi mk.

Ben artık televizyonda şiddet içerikli dizeleri değil, 36 numara ayakkabı giyen kızları izlemek istiyorum.
Bu tür programların artması dileğiyle..
çok fantastik bir program. ilk kez denk geldim. moda programından çok bir roast programı gibi duruyor. sarı saçlı plastik bir abla var jüride. bu abla geleni haşlıyor gideni haşlıyor, full roast. baya eğlenceli.
kendimi duvarlara vurucam bu kadar yapmacık bir program olamaz sadece 2 dakika dayanabildim programa. reyting sıralamasında sonuncu olmasına rağmen hala devam ediyor.
Pandemide itiraf edeyim kemal dogulunun yorumlari ve goygoylari icin izliyodum herif eglenceliydi surukleyici konusuyodu.

Şimdi izlemem arada gulsahin bacaklarina bakmak icin izlersem izlerim.
Banu diye bir kız var bu kadar yapmacıklık olmaz. Ağzını yayması dehşet itici.
Benim mesaim çoktaan bitti. 40 yaş üstü diye eziyorsunuz ya hani. Sadece gündüz çalışıyorum yaşlı olduğum için.
Ooh kanatlıya bak yav hastalar orda can çekişiyo, bu gelmiş hemşire odasında televizyon seyrediyo.
(bkz: ton sür ton) gibi bir terimi bana öğretmiş programdır. Bir şeyler öğrendim.
Hafta içi evde olmanın güzelliği gündüz programlarını izleyebilmek. Bu sezonki yarışmacılar geçen sezonkilere göre bir tık daha çekilir. Geçen sezondakiler neydi öyle ya Allah affetsin. Hele hele emel ve su! Tüylerim ürperdi.
kaldırılsın artık şu saçma sapan tv yapımları yeter bıktık artık. Bir kişiyle on tane aynı programı yapmaka bizim televizyonculara has herhalde. bir tane yaptık izlendi ve bitti neden on tane tekrar program yapıyorsun. Programlar da tek değişen ismi yani başka değişen hiçbir şey yok.
Acun abi bu tipleri bulmak için çok çalışmış mı merak ettim. Zeka sorunu varmış gibi davranıyorlar. Çok tuhaf, izleyenlere sabırlar diliyorum.
bir yandan yarışmacıların giydiği elbiseleri eleştirirlerken bir yandan da yapılan yemeklerin değerlendirildiği bir program ismi gibi duruyor. içli köften çok güzel olmuş ama o içine giydiğin beyaz don bu kombinle hiç uymamış. şimdilik seni uyarıyorum bir daha olmasın, köfte seni.
Türk kızlarının ne kadar itici olduğunu gösterme amacı program.

Kızlar bu kadar aptal olmamalı.
Uğurkan erezin modacı gibi değil muhasebe müdürü gibi giyindiği program.
Bu kadar boş bir program yok yemin ederim. Biraz izleyeyim dedim beynim yandı. Neye hizmet ediyorlar neye çabalıyorlar yok abi hiçbir şey yok. Ben bununla çaya gidiyorum diyor öteki ben baloya diyor vs vs. Embesilce bir durum.
evlilik yıldönümü konseptine hazırlanırken hayali kocasının kendisine ahal teke ve villa alıp sürpriz yaptığını hayal edeninden tutun, kocam benim için evlendiğimiz sarayın salonunu kapatıp sürpriz yapacakmış diye fantezi kuranına kadar çeşit çeşit maddiyatçı ruh hastasını toplayıp sevabına giyinmeyi öğretmeye çalışan bir program. hatta bazıları kendilerini osmanlı hareminin baş hasekisi falan sanıyor. çok görgüsüzler, öyle böyle değil ama. zevksizlik konusuna değinmek istemiyorum. insanın ruhu bağcılar iken hevesi paris olursa neler olurmuş merak eden izlesin.
Türban takan yarışmacıyı azarlayan islam düşmanı jürilere sahip acun ılıcalı yarışması.
Popomdan çıkan sesler burada konuşulanlardan daha melodik, daha mantıklı, daha anlamlı.
Yarışmacı özde nin pantulunun çok beğenmediği programdır.

Ama bence çantası ve kombini çok güzel

Keşke erkek olmasaydım bende giyerdim*
Zaten şişko iğrenç yağ tulumusunuz, bir de kendinizi bir halt sanıp havalara girmeniz hiç çekilmiyor.. vak vak vak ördek gibi ötmeniz hele hiç çekilmiyor.
Tez zaman da yayından kalkması gereken bok gibi program..
Buraya katılanda bunları izleyip reyting kazandiranda derhal tespit edilip bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırılması şarttır.

Bu Bir vatandaşlık görevi..
jüri üyeleri arasında gay var mı? yoksa tutmaz boşuna uğraşmasınlar.
vakit kaybı.
güncel Önemli Başlıklar