bugün

şu anki oynayan programdaki aydının o haline sövmeyen kalmadı herhalde özüne dönmüş .
sezenin yeni albümü sebebi ile şimdilik sadece görüntüsünden yararlandığım programdır.
aylar sonra kuşum aydın ı görmeme sebep olan program. (bkz: iğrençsin be adamım)
an itibariyle aydın'ın "followlamak" kelimesini dilimize dahil ettiği program olmuştur efendim.
Aydın yüzüne lokma döktürmüş gibi, her yeri şiş. Genç kızların sevgilisi* Keremcem de yeniden hortlamış.

(bkz: Tanrım günahlarımızı affet)
chymera ve kittyi merakla bekliyoruz bakalım
chymera denilen naciz beyefendiyi de çıkaracaklarmış bu gece. okan bayülgen bile prim veriyorsa böyle naciz beyefendilere... evlenme programlarında takla atan teyzelerle aynı çizgide bu naciz beyefendi. çıkarmayın lan nolur. sinir yabdım amk.

not: bi insana dangalak demek hakarettir. aslan bi kötü insandır.
gündemdeki olayları çok güzel kullanarak rayting almaya bilen bir programdır.

Okan ve ekibi güzel çalışmakta taktir ettiğim işler yapıyorlar.

Mesela neti kasıp kavuran chymera kitty olayını canlı yayına dokerek binlerce kişiyi ekrana bağlıyacaklardır.
Feyyaz'ın Ac/Dc yorumunu heyecanla izlediğim program.
aydın ı ne sıfatla çağırıp duruyor anlamadığım program.
feyyaz'ın kırıp geçirdiği program.
geçen hafta aydın'a benzeyen bi kadın olduğu için bu hafta orjinalini çağırmışlar galiba.
bir insan trafo ile ilişkiyie girerse...

(bkz: kuşum aydın)
"ayrın meydın" skeçi genele göre komik olmuş ve bizi şaşırtmştır.
an itibariyle keremcemin bi boka benzemeyen şarkımsıyı bize söylediği güzelim program.
Müge boz'un yat sahibi bir fotoğrafçı sevgilisi vardı ismini anımsamaya çalıştığım.
müge boz jennifer connelly benziyor bence. saçlarının rengini değiştirse tam o olacak yani.
Chymerayi beklemekteyiz efendim. Ayrica bilginize, kitty yayina dahil olmayacak. Daha bu sabah haber verdim kendisine blogtv'den.
ne zamandır ya başını izlememiştim, ya hiç izlememiştim programı. bu gece başından izlemek kısmet oldu da.. takıldım yine bir şeylere...
okan bayülgen'in konuk çağırma şekli çok da hoşuma gitmedi... ne o öyle tren gibi peşi sıra gelen konuklar... dikkatsiz, özensiz çağırış tarzı.

mekanınıza gelenlere değer vermeyi bırakalı zaten çok oldu derken, bakıyorum gitgide saygı da gidiyor elden...
ekşi sözlük yavşaklığının devam ettiği programdır.
tek sözlük ekşi mi lan? zall sen ne ayaksın.

ve zall dan cevap gelir:
-siklemiyoruz beyler.
geçen haftanın kıllı elması, bu haftanın nam-ı değer tüylü elması olmuş.

(bkz: kıllı elma)
feyyaz adamsın denilen programdır, iletin bunu. *
en nefret ettiğim evlendirme programlarıyla dalga geçtiği için seviyorum.
feyyaz çok iyiydi. son skeç fenaydı.*
zagaband'i çok özlediğimi farkettim acıyla, keşke devam ediyor olsalar da her hafta dinlesek performanslarını.