bugün

bu gece yüksek doz neşe enjekte etmiş programdır.
bu gece konuk olan liseliler güzel gecenin içine sıçmıştır. dır dır dır bir susmadılar amk.
türk televizyonlarının kim ne derse desin en kaliteli programıdır.
an itibariyle ilginç sad but true yorumuyla öldürmüştür. kafa salladım pc başında. *
en son anketteki son sorunun cevapları çok iyiydi yalnız.

(bkz: alpay la evlenirdim çünkü soyadını bilmiyorum)
dj.ece orada yine ve yine kafa bi dünya. bir tek şeyle olmaz bu kafa. neyle neyi karıştırıyor, nereden alıyor. ciddi merak içerisindeyim. eğer kafada bir şey yoksa hormonlarda kesin bir şeyler var.
ekseriyetle konukları haplanıp çıkıyor. bu durumun başka izahı yok.
okan mudahale etmese dj hatun goca göbeğini rtük'ün gözüne gözüne sokacaktı. Allahtan müdahale etti de bu gece rahat uyuyabileceğim.
ampul belgesi ile ak parti'ye gönderme yapmışsa helal olsun.
ece toprak'ın ecstasy alarak çıktığı program. Gözlük ve ağzındaki sakızın anlamı budur.
zakkum'u konuk alarak, kendini izlettiren programdır.
yoksa, bu kadınların sakız çiğnemesine dayanamazdım.
ne programa katılan ne de programı dinleyen stüdyo seyircilerine sahip. seyircisiz yapılması her daim daha etkili olacaktır şüphesiz.
malumat furuşta koptuğum gerisini getiremediğim ve zakkumu da davet ederek güzel bir şey yapmış programdır. helal olsun, ampul esprisi ayrı bir konu tabi.
Hem seyirciyi hem de konuklarını aynı anda ve tam hakimiyetle idare edebilen,Türkiye'nin en kaliteli talk show'udur.
şu an tuhaf kılıklı ve mimikli bir adamın şarkı söylemeye çalıştığı program. *
(bkz: nuri harun ateş)
git gide sıkan programdır.
Bu akşamki konusu: Kedi

http://www.kingoanket.com
bazı şeylerin ayırt edilmesini sağlayan program. "oo yeni türkü var oley" diye sevinenenlere sorsan hayatlarında gidip bir tane bile yeni türkü albümü almamışlardır belki.
şu an yayınlanan bölümünü okan ın şarkılarla geçiştirdiği programdır.
kliplerle ve konuklarına söylettirdiği şarkılarla programın yarısını geçirme gayretine girdiğini düşündüğüm okan bayülgen programı.
okan' ın ard arda şarkı söyleterek artık bıktırıp televizyonu bana kapattıran programdır.
tv8 e geçmesiyle popülaritesini yitirmiş olan program.
tv 8 'e geçmesiyle daha da popüler olmuş program.
okan ın emre altuğ u her çağırışında sıcak daha sıcak klibinin kamera arkasını yaptığı program. yeter bi defol git artık ya. her seferinde aynı boku yapmaktan sıkılmadın mı.
bir yılda bin türlü program konsepti düşünen, elinden geldiğince bunu uygulamaya çalışan kral.

televizyonun kirli ve sadık çocuğu. az eğilip kalkabilir ve çekip gidebilirsin.

yoruldun, şimdi ölebilirsin..
an itibariyle şebnem ferah konser verirken biz de evimizde karpuzumuzu yiyip izliyoruz. bu aşk fazla sana' yı da söylerse çok güzel olacak bence?

edit: tv' yi biraz geç açtım eğer söylediyse kaçırmışımdır.