bugün

ağzından düşmediğinden dolayı Merak ettiğimdir.

Sözlükten birisini verecekmişiz sonuçta, sözlükçe öğrenmemiz gerekir.*
Fizikçi kopil.
altarın oğlu tarkandan yiğittir.
birkaç seneye kaavede ocağın başına geçecek olan yağız yeğenimizdir.
full-sürüm/lay.

tamam iğrenç kabul ediyorum.
demolay jr.
bilgili mi dindar mı? dayıcım bi fotoğrafını atar mısın? tramersizse bir sürü alıcısı çıkacaktır.
Demolaydan dindar, medrese talebesidir. Sözlüğü frank ı likelamak için kullanıyormuş.
"DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU" GiBi BU NEDiR ARKADAŞ?
daha önceden bana fotosunu atmıştı. maşallah..

görsel
Tarkan’ın oğlunu tokatlar. Her açıdan.
Şahsen, bahsedildiği gibi oğlu da, kendi gibi bilgili ve akıllıysa, kızıma seve seve, talip olabilirler. Yalnız kızımın hem yaşı küçük, hem şu an okuyor. Şimdiden söyliyim..
Ünü, aykoliği geçecek anlaşılan.
Babasına benziyorsa, yakışıklıdır.
Babasından ünlü. Rabbim bize nasip etmiyor ki böyle babadan kalma şan şöhret. Adamı görmeden kızlar kuyruk oluşturmuş. Senin hayat gibi ben püüü
Kendisinden daha bilgili ve dindar bir Siyonist herhalde.

Swh...
Sözlükte yıllardır saklanan sır perdesi aralanıyor,açılsın paravan sevenler kavuşsun.
demolayın hatırı için atasözümüz yeniden düzenlenir: babasına bak oğlunu al, kenarına baz bezini al"
senin oğlunda mı var aq.
Davul büyük değil tokmak küçük deseydin reis.
Umarım anacığına çekmiştir huyu suyu.
Dayko piyongodan para çıkarsa senin kopilin tüm eğitim masraflarını karşılayacağım söz.
Boşver erecto bey bizde zamanında öyle yaptık. 2011 yılı Ünide babam hiç kitap almıyorsun sen okumuyor musun demişti iyi hadi para yolla da alıyım dedim. 800 lira atmış gittim kitapları aldım sonra hepsini 1 haftada satıp parasını yedim hem babama da yalan söylememiş oldum
aferin kardeşime...