bugün

aferin kardeşime...
Boşver erecto bey bizde zamanında öyle yaptık. 2011 yılı Ünide babam hiç kitap almıyorsun sen okumuyor musun demişti iyi hadi para yolla da alıyım dedim. 800 lira atmış gittim kitapları aldım sonra hepsini 1 haftada satıp parasını yedim hem babama da yalan söylememiş oldum
Dayko piyongodan para çıkarsa senin kopilin tüm eğitim masraflarını karşılayacağım söz.
Umarım anacığına çekmiştir huyu suyu.
Davul büyük değil tokmak küçük deseydin reis.
senin oğlunda mı var aq.
demolayın hatırı için atasözümüz yeniden düzenlenir: babasına bak oğlunu al, kenarına baz bezini al"
Sözlükte yıllardır saklanan sır perdesi aralanıyor,açılsın paravan sevenler kavuşsun.
Kendisinden daha bilgili ve dindar bir Siyonist herhalde.

Swh...
Babasından ünlü. Rabbim bize nasip etmiyor ki böyle babadan kalma şan şöhret. Adamı görmeden kızlar kuyruk oluşturmuş. Senin hayat gibi ben püüü
Babasına benziyorsa, yakışıklıdır.
Ünü, aykoliği geçecek anlaşılan.
Şahsen, bahsedildiği gibi oğlu da, kendi gibi bilgili ve akıllıysa, kızıma seve seve, talip olabilirler. Yalnız kızımın hem yaşı küçük, hem şu an okuyor. Şimdiden söyliyim..
Tarkan’ın oğlunu tokatlar. Her açıdan.
daha önceden bana fotosunu atmıştı. maşallah..

görsel
"DÜNYAYI KURTARAN ADAMIN OĞLU" GiBi BU NEDiR ARKADAŞ?
Demolaydan dindar, medrese talebesidir. Sözlüğü frank ı likelamak için kullanıyormuş.
bilgili mi dindar mı? dayıcım bi fotoğrafını atar mısın? tramersizse bir sürü alıcısı çıkacaktır.
demolay jr.
full-sürüm/lay.

tamam iğrenç kabul ediyorum.
birkaç seneye kaavede ocağın başına geçecek olan yağız yeğenimizdir.
altarın oğlu tarkandan yiğittir.
Fizikçi kopil.
ağzından düşmediğinden dolayı Merak ettiğimdir.

Sözlükten birisini verecekmişiz sonuçta, sözlükçe öğrenmemiz gerekir.*