bugün

ilkine sinemaya gittik duygusal olarak göçtük çıktık, buna kesinlike gitmem dediğim film.
Çıksın artık dediğim filmdir.
yan rollerde yer almak isteyen istekli, azimli arkadaşların başvurup filmde oynama olanağına sahip olabileceği ilk serisi çok başarılı olan filmi ikinci serisi.

yan rollere başvurmak isteyenler için link burada: http://thejagged.com
film çekimleri adana'nın kozan ilçesinde devam etmekte.
zaten ilk filmden hatırlanırsa başrol karakteri de filmde aslen kozanlıydı.

https://www.facebook.com/...i/videos/932521556861871/

https://www.facebook.com/...00183/?type=3&theater
izletir kendini diye düşünüyorum.
ilk filmde er olarak karşımıza çıkan oğuz ve bekir, ikinci filmde özel kuvvetler kursuna katılarak bordo bereli oluyorlar. ilk film doğuda adı belli olmayan bir dağda geçmişti. ikinci film Irak'ta geçiyor. Filmde çok sayıda yerli yapım silahlar kullanılmıştır ve TSK filme inanılmaz destek vermektedir. 4 kasımda vizyona girecek.
merakla beklenen filmdir.
Fragmanını az evvel izledim de bayağı güzeldi. Yine terörist avı var.
Bir baska dusuk butceli, vatan millet sakarya edebiyati ile kerizleri sinema salonuna cekecek film. Neyini sabirsizlikla bekliyorlarsa. Holywood cok daha iyisini cekiyor birakin bu isleri.
ilk filmin verdiği haz bekleniyor .
çok sağlam gibi duruyor.
Ufuk bayraktar sayesinde izlenecek olan film.
Sonunda Türklere Türk olduğunu hatırlatan dürtü dediğim film. 2. kez dürtmek için vizyona giriyor zira biz Türkler ancak böyle filmlerden sonra vatan aşkına bürünüyoruz, yoksa hep batı aşkıyla yanarız.
comar filmi. bes para etmez. fragmani da hicbir b.ka benzemiyor.
Kesinlikle gidip sinemada izlemek istediğim fimlerden,yarın abimin askere gideceği yer belli oluyor,ruh halime fazla uygun.
Türklerin yaptığı en kaliteli film. 4 kasımda herkes böyle düşünecek. Bordo Bereliler hiç böyle anlatılmamıştı.

Not: Filmde küçük bir rolüm var.
4 Kasım da vizyona girecek olan filmdir.
--spoiler--

tank sahnesinde bekir'in: "tanklari var." cumlesine karsilik, oguz'un: "bizimde bekirimiz var." cumlesi twd'de surekli yapilan bir capsten alintidir. o capste vali: "we have a tank." der, rick'te: " we have a daryl." der. bu gonderme guzel olmus.

--spoiler--
dağ 1 i izlediğimde çok beğenmiştim ve heyecanla ikiyi bekliyordum. insanı heyecanlandıran bir haber.
bu filme para verip gidecek dingillerin olmasi hayata dair umutlarimi daha da koreltiyor.
Biri kısa dönem diğeri rdm olan iki asker bordo bereli olmuş bu ne saçma bir senaryo amk.
recep ivedik adlı anlamsız filme giden milyonlarımızı dağ 2 için bilet kuyruklarında görmek isteriz, senaryo yok oyunculuk iyi değil falan doğru değil bir başyapıt geliyor bizde sahip çıkıcaz.
bugün vizyona giren ve giden arkadaşlarımın ciddi mnada beğendikleri film olmuş.

inşallah bende uygun bir vakitte gidip izleyeceğim. saçma sapan filmlere gişe rekorları kırdıran 'film delisi' türk sinemaseverlerine duyurulur.

gidin izleyin.
bunca film izledim bunun gibisini görmedim. yerli filmlerden şikayetçi olan, yerli filmleri kalitesiz bulan insanlarımız vardı. bu filmle türk sineması çağ atlamıştır. kalitesi hem kullanılan malzemelerin gerçek olmasından hemde karakterlerin aynen gerçekte de var olduğu gibi yansıtılmasından gelmektedir. amerikanın çakma kahramanlarından gözlerinizi gerçek türk kahramanlarına çevirebilirsiniz.

milli piyade tüfeği ilk defa bu filmde gerçek anlamda kullanıldı. kullanılan tanklar, roketler, helikopterler tsk envanterinden verildi.
Tarifle şunla bunla anlatılmayacak film. Gidin izleyin sadece bunu diyebilirim.