bugün

entry'ler (259)

30 ağustos töreninde yürüyemeyen askerler

ulan bir manga salak asker yürüyemedi diye koca bin yıllık Türk ordusuna bitti dediniz vizyonsuz adi herifler, bitti dediğiniz ordu suriye ırak sınırını tutmada başarılı olamasa götünüze bombalı araç sokarlardı hergün mk nankör oç leri sizi.

yazarların kredi kartı borçları

2326 tl.

3 ağustos 2018 yılmaz özdil yazısı

ambargoyu dinlemeyen kıbrısa giren ecevit'den sonrasını okumadım, ecevit yurt dışında iken erbakan başlattı kıbrıs harekatını, tarih bilgini gözden geçir özdil abi.

recep tayyip erdoğan

Türkiye siyasi tarihine Atatürk'ten sonra adını en etkili devlet adamı olarak yazdırmış politikacı, siyasal islamcı lider.

chp nin cb yemin töreninde ayağa kalkmama kararı

bari boşuna ayağa kalkma kemal ketılın tuşuna basıver bebeğim.

öldüğünde vefat etmedi geberdi diyeceğin kişiler

kılıçdaroğlu, rte geberdi diyecek olan vatan haini orospu çocukları, apo.

seni başkan yaptırmayacağız

puhahahahahah fena sikecek bunları reyiz.

meral akşener

oy kullandığı sandıkta erdoğan birinci çıkmıştır.

rte nin yüzde 59 ile geceye başlaması

inceye kalın kalın giydiriyor şuan recep.

edit: ince'ninki artık ince değil %54 daha genişledi haha

fransız dergisinin diktatör erdoğan kapağı

bu başlık ve entryler sayesinde içimizdeki fransız'larıda görmüş olduk toşokorlor sozlok.

tamam kampanyasinin pkk ve fetonun oyunu olmasi

benim anlamadığım mesele şu; hdp denen siyasi terör şubesinin müdahil olduğu harekete neden atatürkçü chp , ne olduğu henuz belli olmayan iyi partililer ekseri bunları destekleyen kitleler destek verir? mesele erdonun gitmesi ise terör yandaşlarına, vatandaşını askerini polisini şehit edenlere destek çıkanlara kol kanat gerenlere çanak tutacak kadar alçaldılar mı? bu nasıl çelişkidir?

kürtlerle neden evlenmezsiniz

sözlükte ne kadar ırkçı pislik olduğunu gösteren başlık, bu arkadaşlara bütün samimiyetim ile sesleniyorum tedavi alın ruh haliniz bozuk.

genelkurmay başkanının arkasından selfie çeken er

oo bütün sözlük kurmay heyeti kesilmiş tsk daki disiplin sorununu ayıplıyorlar, güzel algı yaptınız ama hala gerizekalısınız.

fransa nın menbiç e asker yollamasi

ellerini havaya kaldırmış binlerce Fransız'a ne denir? Fransız ordusu. Fransız askerlerine askeri eğitim olarak ilk ne öğretilir? 10 dilde "teslim oluyorum" demek.

alıntı edit: tanklarında daha hızlı geri çekilmek için 5 geri vites bulunduğu söylenir. tabii ki bir de ileri vites vardır o da düşman arkadan gelirse diye.

zeytin dalı harekatı

zeytini amerika ve rusya'ya dalı ise ypg'ye girecek olan operasyon, allah ordumuzu daima muzaffer eylesin askerimizin ayağına taş değdirmesin inşallah.

5 aralık 2017 dominos pizza rezaleti

dominos pizzayı odun ekmeği fırını sanıyorum ben, odun gibi pizzaları var çünkü.

kurtuluş savaşı şişirilmiş bir balondur

don't feed the troll.

timur cengiz hulagu yu özlemek

vahşi barbar cengiz ve en az babası kadar vahşi gaddar hülagü türk değildir, bu insan kesmeyi keyif bilen adamlar hiçbir zaman hiçbir yerde bizi temsil edemezler, türkün atası mete han dır, bilge kağan dır, oğuz kağan dır attila dır, fatih tir, yavuz dur, atatürk tür, ama asla vahşet elçisi cengiz ve hülagü değildir.

tc müslüman ülkedir beğenmeyen siktirsin gitsin

beyler ırkçılık ruhsal hastalık belirtisidir, sokakta kağıt toplayan suriyeli mülteciden farkımız yok, neden götünüz başınız oynuyor anlamadım? tamam atalarımız büyük işler yaptı ama onların yaptıkları onlara bizim yaptıklarımız bizlere, bizler ise ancak bordo klavye olduğumuz için şurda yazdıklarınız inanılmaz samimiyetsiz geliyor, yok burası laik devlet burası arabistan değil falan filan.

atam atam diyorsun a be amk çocu, atan çanakkale de sakarya da inönü de büyük taaruzda allah allah diye düşman üstüne koşup bizim için kendilerini feda ettiler, çoğunluğu samimi inançlı müslümandı, yarın öteki tarafda yüzlerine bakıp burası arabistan değil diyebilecek misin?

bülent tezcan

uzuna "faşist diktatör" demiştir kendileri, patlamış mısırları aldık izliyoruz.