bugün

entry'ler (1006)

yesugey batur

kral gerçekten bugün ölmüştür dertten kederden sıkıntıdan.hayattan elini ayağını çekmiştir.doğal olarak sözlüğe falanda giremeyecektir.hani olmaz ya belki biri der buralarda biri vardı yesugey batur diye nerelerde o derse diye son entry mi giriyorum.kötü şeyler yaşamış yazardır hoşçakalın efendiler.

insan

yüzünde sürekli maskeyle gezen yegane canlıdır.
kimi gördüysem kimi bildiysem mutlaka hepsinin hiç beklemediğim yanları çıktı oysa hiç göstermiyorlardı.
hayatımda ilkokuldan sonra ilk defa bi kızdan hoşlandım o da diğerleri gibiymiş.hiç biri senin kadar acıtmadı sare.

htc one m8

hayalet ekran sorunu vardır.

tanrıya not bırak

bana biraz daha el at.

devlet üt türkiye

moğollar daha buralara gelmeden önce pervan muharebesinde celaleddin harzemşah a yenilmişlerdir.ancak fazla ses getirememişlerdir.

yesugey batur

uzun zamandır yoktu biri demiş öldü şimdi yazsınlar kral geri döndü.*
kendi nick6nda kendi kendine takılan yazardır.

game of thrones mountain

yarmadır.amına kodumun çocuğunun tek rakibi ağrı dağı.

nickten kişilik tahlili yapmak

atom fiziğine lanet olsun:lisede fizikten kalmış 12.sınıfta da okulu bırakmış olabilir.

mennan aksoy

kendisi türbanlı veya kürt veya lgbtli veya ateist olsaydı 2 tane değil 200 tane entry olurdu bu başlıkta.ancak kendisi ülkesine ve milletine hizmet ettiğinden belki bir sokağa bile verilmez adı.

lys 2017

99 lu kardeşlerimizi ilgilendiren sınavdır.mezuna kalanlar kendi trenlerini kaçırdıklarından bu trene kalmışlardır.

konya kürtleri

osmanlı zamanında kırşehir civarına iskan edilen kürtlerle ilişkileri olduğunu tahmin ediyorum ama araştırmadım amına koduklarım bide siz bakın.

2017 lys sonuçları

ösym başkanı daha ne kadar küfür yiyebilirim diye test etmekte sanıyorum.
açıklayanın bellendiği sonuçlardır.

düz dünya gerçeğinin kurani delilleri

entryden önce başlığı açan yazara bakılmış ve şaşırılmadan bu entry girilmiştir.

kendini nasıl hissediyorsun

görsel

lys 2017 sonuçları

girdi girenlerin hunharca eksilendiği başlıklardandır.

çağından bir adım önde

öyle zannediyorum ki 279 olan karma puanımın bir süre sonra sığmayacağı uzun zaman geçirdiğim hede.seni hep hatırlayacağım .

bring me to life

seyv miii den başka bir şey anlamayan bir ton sığırın dinlediği şarkıdır.güzeldir.

sarp levendoğlu

bundan bi 4-5 yıl önce göt göbek bağlayan ama ondan önce ve sonra sağlam bir vücudu olan*oyuncu.

entry silen yazar

çoğunlukla araba vitesleri şöyledir.

görsel

georgeborclu

biraz tebessümle ölmüşlerine bir fatiha okutturmuş yazardır.sağolsun.