bugün

colin farrell'ın performansı izlenmeye değerdi doğrusu. hoş, filmin yarısına kadar "nerde lan bunun kılıçları" deyip durdum. ayrıca maskesi falanda değişmişti. saçma bişey olmuştu. sonra kör şeytanımızı deadpool ile karıştırdığımı farkettim. yazık oldu canım filme. olsun colin farrell iyiydi yine de.
Marvel Comics tarafından yaratılmış çizgi roman karakteri.
(bkz: bullseye)
--spoiler--

daha önce liderliğini elektranın da yaptığı handin liderliğini ele geçirmiş marvel karakteri.

--spoiler--
(bkz: sittiri boktan filmler)
bir film ile soundtrackı arasında bukadar zıtlık olur. dünyada gelmiş geçmiş en iyi soundtrack'a sahip film. *
nede olsa grup evanescance
şarkı bring me to life
(bkz: bay gözüpek)
(#17432614)
marvel in kör süper kahramanı...

geçmişte bazı maceralarının çevirisini yapmıştım. oradan biraz aşırma yapayım;

"Matt Murdock daha gençlik çağlarındayken kör bir adamı kontrolden çıkmış bir kamyonun önünden kurtarır ama kaza yapan kamyonun konteynerinden sızan bilinmeyen bir sıvı onun kör kalmasına neden olur. Matt kısa zaman içinde duyularının insanüstü bir hal aldığını fark eder. Ayrıca gözlerinin yerine de 360-derecelik bir radar duyusu gelişir! Matt, ileri ki yaşlarında bir avukat olur, ama aynı zamanda Korkusuz Adam’dır!
NO FEAR… DAREDEVIL"
--spoiler--
daredevil (gökdelenden atlayıp helikoptere tutunurken, içinden) : benim için "korkusuz adam" diyorlar...neler yaptığımı görebilsem herhalde korkardım.
--spoiler--
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.