bugün

fenerbahcenin kalecisi.
kim ne derse desin şu an için türkiye deki en iyi yerli kalecidir.milli takımın ve fenerbahçenin önümüzdeki 10 yılına damgasını vuracaktır.

edit büdüt:tamam vurmayın bu kadar kötülemenize gerek yoktu.*ben nerden bileyim işin bu kadar vahim noktalara geleceğini.*
çenesinin lağenimsi yapısının 16-17 yaşlarında kullandığı doping ilaçlarına bağladığım yerli kaleci.
bir maç sonrası sevinirken hızını alamayıp trübüne yumruk show yaparken, kolunu omzundan çıkaran, bu uğurda 2-3 ay sahalardan uzak kalan, dünyanın gelmiş geçmiş en tuhaf kalecisi..
rüştünün premature hali.
bi 10 sene milli takımın kalesini korur denilen kaleci.
Kişilik olarak sıfır bir kaleci.
türkiye'nin en iyi kalecisi olmaya adaydır kendisi, çünkü şuan cordoba vardır.
rüştü reçber'in yerini yavaş yavaş alması gereken kalecidir.
yaptığı inanılmaz hata ile italya önünde 1-0 mağlup olmamıza neden olan kişi.

edit: degaj çekmeye çalışırken topu rakibe atmıştır.
(bkz: ah volkan ah)
italya'dan yıllarca dalga geçilecek bir biçimde gol yemiş, daha doğrusu onlara gol attırmış, enaniyeti tavanda, marifeti yerlerde bir organizma. ayhh, kaleci diyecektim...
an itibariyle yok artık dedirtcek nitelikte bir hata yapan fenerbahçe kalecisidir. ertem şener'den pek iyi sözler işitmediği görülmüştür.
(bkz: volkanik goller)*
kaleyi rüştüden devr alacak ve onun mallıklarına devam edecek olan kalecidir.
10 kasim 2006 denizlispor fenerbahçe maçındaki hatasından ders çıkartamamış kalecimsi.
bugünkü hazırlık maçında komik bir gol yemiş milli takım kalecisi. körle yatan şaşı kalkar misali, rüştü ile aynı takımda olan kaleci topa vurmasını unutuyor sanki.

(bkz: hayrettin yapmaaa)
işin ilginç tarafı bizim volkandan sonraki en gerideki adam bir kaç adım önde olsa ofsaytta olabilecek bir pozisyondur. öyle olsa daha komik olurdu herhalde. pazar akşamı volkandan devamını beklediğimizide ayrıca belirtelim.
italya-türkiye maçında ilk yarıdaki iki golün ilkinin asistini yapan sabıkalı "fener" kalecisi.
(bkz: bahtsız bedevi)
(bkz: yazık oldu gencecik çocuğa)
(bkz: why penalti why)
15 kasim 2006 italya turkiye macinda yaptığı asist ile milli takımın yediği golün videosunu yakın zamanda youtube'da üst sıralarda görmemizi sağlayacak kaleci.
(bkz: bu arada yapma bülent top aglarımızda gol)
italya'yı ilk kez, hem de italya'da yenmemize 'mani olmuş' bu suretle muhtemel maganda kurşunlarının sıkılmasını; en az iki kişinin ölümünü engellemiş, şiddet karşıtı, hümanist, vatansever, sevimli, insan. adam geleceği görüyor vesselam. en kısa zamanda opet'e bekliyoruz...