bugün

dunyanin en psikopat seri katili.su sozunden anlasiliyor zaten
" bana tepeden bakarsanız , bir aptal görürsünüz.
bana aşağıdan bakarsanız , tanrınızı görürsünüz.
bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz "
marilyn manson'ın soyadının kaynağı olan seri katil.
bu kadar ünlü olma sebebi hollywood'dan bir kişinin eşini öldürmüş olmasıdır. yoksa tarihte ondan daha etkileyici seri katiller vardır. sevimli görünüşüyle insanları şaşırtır. ayrıca ilginç bir şekilde insanları etkileme gücüne sahiptir. ailesi ve birçok kişi onun peygamber olduğuna inanmış ve dediklerini yerine getirmişlerdir. kendine adeta tapan bu kişilerin kendi aralarında sapık ilişkiler kurmalarına izin vermiş* ve onlara öldürmelerini emretmiştir.
masum olduğunu iddia edenler bulunmaktadır. kendisi de kimseyi öldürmediğini her fırsatta söylemektedir. en son hayranlarıyla mektuplaşmaktaydı.
hapishanede gitar çalmayı öğrenip beattles'tan daha iyi olacağını iddia eden ve man's son'nun dini çağrıştırması sebebiyle insanları kendine çekmede daha da başarıya ulaşmıştır. ailesinin öldürdüğü kişi sayısı tam olarak bilinmemektedir. fakat, manson'un 35 kişiyi öldürdüğü tahmin ediliyor. **
marilyn manson ın hayran olduğu ve takma adını almış olduğu amerikalı seri katil.

harika bir lafı vardır

"Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz. Bana tam karşımdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz"
Charles manson 1934 yılında 16 yasındaki bir hayat kadının gayri mesru cocuğu olarak dünyaya geldi.ilerleyen yıllarda annesi hapse girince kendini sokaklarda buldu.Hırsızlık yaparak geçimini sağlıyordu.1952 henüz 18 yasındayken yılında psikopata bağlayarak hapishanede bir mahkumun boğazına jilet dayayarak tecavüz etti.54 yılında sartlı tahliye sonucu serbest kaldı.60 yılına kadar bircok sefer hapse gir-cık yaptı.Mansonun aklı dengesinden süphelenen yetkililer ıq sunun 121 olduğunu görünce dumura uğradılar1967 yılında manson cevresindeki hippileri toplayarak adeta taikat lideri haline geldi.bu cete 67 yılında los Angeles ı resmen ceheneme cevirdi.manson bizzat kendisi 69 yılında 9 kişiyi ortadan kaldırdı.kurbanlarından biride ünlü yönetmen roman polonosky nin aktiris eşi sharon tate idi.bu arada polis manson hakkında yeteri kadar delil toplayarak azılı katili göz altına aldı. Ve ömür boyu hapse mahkum edildi.ancak cete kanlı cinayetlere manson adına devam etti.bu cete 1975 yılında abd baskanı gerald ford a bile suikast girisiminde bulunmustur.
kaynak: a'dan z'ye seri katiller ansiklopedisi
(harold schechter,david everıtt)
kelimenin her anlamiyla orospu cocugu.
travmatik bir çocukluk geçiren seri katil. aslında topluluğu ve cinayetleri işlememesinden dolayı toplu katliam katili kategorisine girendir. çocukluğunda okula kız elbisesi giydirilip gönderilmiş, bu durum da kadınlara karşı hakim olma isteğini ve nefretini tetiklemiştir.
o kadar ki,yurt dışında son derece aktif fan klüpleri bile var.Ayrıca bu fan klüplerin sponsorluğunda yapılan Charles Manson eşyaları,tişörtleri...Adam aşmış kendini.
"Vay be, hakikaten uçtum"
(Manson ailesinin üyesi Susan Atkins,Sharon Tate'in ellerine bulasan kanini yaladiktan sonra bu sözü söylemistir)
marilyn manson'ın soyadını kullandığı;
hippi furyasının aurasında adam öldürten tarikat lideri..
the beatles'ın helter skelter $arkısına olan bağlılığı yüzünden bir sürü insanın hayatına mal olan, akıl ve ruh sağlığı kesinlikle yerinde olmayan biri.. çetesi, daha doğrusu, "aile" si ile girdiği roman polanski'nin evinde karısı sharon tate'i hunharca katlet(tir)mi$, $u anda 72 ya$ında olan bilinen en ünlü seri katil..
amacı öldürmekten çok öldürtmek olan psikopat.
a'dan z'ye seri katiller ansiklopedisi'nde "daha"sı da vardır.
ilk girilen entrydeki sözü ise uzun lafın kısasıdır.
guns n roses adlı grubun bazı şarkı sözleri charles manson'a aittir. hatta kendisinin hapishanedeyken çizmiş olduğu tablolara çok yoğun talep vardır.
simdilerde kafasina gamali hac dövmesi yaptirmistir.
kendisini diğerlerinden ayıran en önemli özellik, kurbanlarını kendisinin öldürmemesi olan seri katil.
(bkz: manson)*
tüm duruşmalarına alnında nazi işaretiyle gelmiş olan tarihin en zeki ve en çarpıcı, etkileyici seri katillerinden biri. duruşmalarından birinde hakimin üzerine atlamaya yeltenmiş, helter skelter delisi seri katil.. 9 ağustos 1969'da müritleri roman polanski'nin evine girip eşi sharon tatei öldürmüşlerdir..alnındaki nazi amblemi pek de ilginç gelir bu hareketinden sonra!!!!
insanları öldürüp zencilerin üzerine atarak, beyazlarla siyahlar arasında savaş başlatmayı takıntı haline getirmiş manyak. manson'a göre siyahlar savaştan galip ayrılacak ve dünyada savaş sırasında çölde saklanan kendi ve müritlerinden başka beyaz insan kalmayacaktı. siyah insanların, sadece beyazların kendilerine söylediklerine itaat ederek yaşayabileceklerini ve savaş bittikten sonra saklandığı yerden çıkıp bütün dünyayı yöneteceğini hayal etmiş durmuştur. delidir kısacası başka söze gerek yok
yaptıklarının gayet farkında olmasına rağmen, mahkemeye ilginç takılarla gelip şov barındıran hareketler yaparak bir ara jüriyi önemli ölçüde etkilemiş psikopat. kadın müritlerine karşı çok sert bir cinsel tutumu vardı, bu cinsel saplantılı sadistin müritlerinin çoğunu kadınlar oluşturuyordu. linda kasabian, yaptığı açıklamalarla, manson' un demir parmaklıkların arkasına gitmesine yol açtı.
annesinin çocukken bir sürahi biraya* degismek istedigi alisveris seysi
tam adı charles miles manson olan 1943 doğumlu seri katil berbat bir çocukluk geçirdikten sonra malum cinayetler gerçekleşmiştir.
marilyn manson ın isim baabsıdır.

daha fazla bilgi için:

http://korku.org/v2/index.php?news=136
fazla abartılan bir seri katil.
fakat hitabet gücüne söylenecek söz yok. etkileyici, karizmatik lafları vardır. genç bir hayran kitlesine sahiptir.
" ben kimseyi öldürmedim, kimseyi öldürtmedim, bıçaklarıyla üzerinize gelen çocuklar, onlar sizin çocuklarınız, onlara ben öğretmedim. siz öğrettiniz ". *
cani manyaklar arasında en özel olanıdır.....
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar