bugün

daha önce belirtildiğinin aksine seri katil olmayan kişi. dolandırıcı geçmişi olan zeki ve manipülasyon uastası bir suçludur, zeka ve manipülasyon yeteneğini toplumda yeri olmadığını düşünüp kaybolmuş gençleri tespit edip toplayarak ve onları cinayet işlemeye ikna ederek kullanmış kötü bir adamdır.
ayrıca eski fbi profil uzmanı john douglas' ın belirttiğine göre, kısa boyuna takıntılıymış. douglas ve ortağı robert ressler ile görüşürken sandalyenin üzerine basarak oturmuş ve onlara tepeden bakmış.
ırkçılıgın ağa babası aslında işledigi cinayet yoktur insanları manipule ederek cinayet işlemelerini sağlamıştır.
marilyn manson' ın isim babası seri katil.

hapishanede yazdığı bazı şiirleri guns'n roses şarkılarında kullanmıştır.

(bkz: look at your game girl)

tanrının kendisiyle beatles ve beach boy's gruplarıyla mesaj gönderdiğini iddia manson, beatles' ın helter skelterın vahiy parçası olarak göstermiştir.
muazzam zekasını itliğe yoran yüzlerce insandan biri. tabi normal birisi değil.

helter skelter muhabbetinde insanları ''katil odur'' ve ''ne alakası var'' noktasında ikiye ayıran insandır.

aslında dünya hukuk tarihine geçmiş bir hikayedir, çünkü dava çok enteresandır.

insanlar da kendi vicdanlarına göre fikir beyan ediyorlar ama bence bu sorunun cevabı yok.

belki de şöyle demek lazım...

mafya birini öldürmeyi azmettirdiği maşayla ceza almıyor mu? alıyor. o zaman katildir.

ana charles azmettirdiği iddia edilen cinayetler hakkında sadece aileyi durdurmadığını söylüyor ama azmettirdiğini kabul edemiyor. bildiğim kadarıyla ne kadar 50 sene yatmış olursa olsun kanıtlayamıyorlar da.

zaten söz uçar yazı kalır, konuştuğu adamlar da müptezel...

kim şahitlik yapacak da kanıtlanacak?

sözün özü çocukluğundaki çarpıklıkla ve saçmalıklar kaderini bildirmiştir.

ufacıkken alkolik annesi tarafından bir barmene bir sürahi bira karşılığında satılmaya çalışılmıştır.

kısacası dertli bi adamdır.
35 den fazla insanı müritleri yani tarikatı ile öldürdüğü bilinir.ayrıca bir muzik sanatçısı idi ve şu sözü ile ünlüdür.
" bana tepeden bakarsanız , bir aptal görürsünüz.
bana aşağıdan bakarsanız , tanrınızı görürsünüz.
bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz
en azından artık seri katil olmadığını anladınız.

ileride haklı olduğunu da seve seve anlayacaksınız. bu emperyal kapitalist sömürü düzeni sürdükçe manson a selam çakan sert ve haklı ideolojileri gördükçe olacak bu.
seri katil yetiştiricisi. aynı zamanda Look at your game girl diye bir şarkısı var ve baya iyi. bir ara baya dinliyordum, dinledikçe suçlu hissediyordum. lol.
60-70'lerin spiritüel, metafiziki toplumsal şuurunu kullanmış hikayesi bir hayli overrated olan kişi.

Bir diğeri de osho'nun tayfasıydı.

Arayışta olan azımsanmayacak kitleleri basit disiplin ve felsefelerle yönlendirmişler ve kurbansız hiçbir şey olmaz metodolojisini gözetmişlerdir.
lie: love and terror cult adlı albümü aşırı güzel olan seri katil.

şu "ego" şarkısını saatlerdir dinliyorum.
napolyonda boyuyla dalga geçilmesinden nefret ederdi. napolyonda binlerce kişiyi biçti. napolyonunda çok kötü bir şöhreti var. napolyonda bir dahi idi. napolyonda öldürdü ve yaşattığını sanarken öldürdü. daha bir çok yaşatmak için öldürdüğünü sanan var tarihte. psikolojik çıkarım yaparken insanı ve doğasını da anlamamız lazım.
zira napolyonda insanlık için gerekliydi. bi görevi vardı. fransız devrimi ve sonrası gibi.

napolyona saygı duyuyorum dediğimde kimse ööö ama o bi katildi demez. hitlere saygı duyuyorum desem bu bi tartışma konusu olabilir. ama charles manson a saygı duyuyorum dediğimde tartışmasız her sohbette linç yiyorum. hemde ne dediğime bakılmadan.

bu konuda anlaşılmayı beklemiyorum. elinde bir kılıç ve teraziyi aynı anda tutabilme becerisi çok önemli. kimisinin kılıcı keskin terazisi bozuk, kiminin terazisi hassas kılıcı kör. biz sadece inceleyip yorum yapabiliyoruz ve herkes kendi penceresinden ne görüyorsa öyle işte.

machiavelli de mi kötüdür ve onun övülmesi bize hangi suçlara ortak yapar?
anlayamadığımız herkese deli diyoruz. anlayamadığımız her şeyi bir takım güçlerle ilişkilendiriyoruz. ama asla anlamaya çalışmıyoruz.

bir deha idi. yakalanmasını da bu dehanın ürünü olarak avantajına çevirdi. bugün biraz meraklı herkes tarafından biliniyor adına diziler belgeseller çekiliyor. elinde toplasan yarım saatlik sorgu görüntüleri var ama sadece sorguda bile anlatmak istedikleri hakkında düşünsen, bugün benim diyen filozoftan çok daha derin sorgulamaları olduğunu fark edebiliyorsun.

dünya için gerekli olduğunu düşündüğüm bir kişi. doğruları ve yanlışları ile. sebepleri ve sonuçları ile. dünya için sorumlu, vazifesi olan biri.
sen bu dünyaya fazlaydın kral.

katil falan da değildir.

r.i.p
allah rahmet eylesin. malesef insanlar anlayamadı onu. dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için çok mücadele etti ama olmuyunca olmuyor. sen üzerine düşeni yaptın manson. sorun yapamayanlarda
rahat uyu.
iyi bilmediğim seri katil.
görsel
müridlerini bugün epey bir üzmüştür. şimdi bu muridler kime uyacak, kimin emirlerini şuursuzca yerine getirecek, kime tapacak? derhal kendilerine psikopat bir seri katil bulsunlar, ona tapacak, onun gotunu yalayacak, onun emirlerini sorgusuz sualsiz yerine getirecek, ona tum benligi ile baglanip kolesi olacak bir psikopat seri katil.
Cebinden nutuk çıkmış.
Atılan iftiralar yüzünden öldü kaf dağı olsa dayanmazdı.
Masonları öldüren bir mansonmuş.
Hamile bir kadını öldüren birini rol model yapıp ilahlastiran salak bir hayran kitlesi vardır.
Delilik ve deha arasındaki ince çizgi. Bir şarap şişesinin mantarı. Keskin bir ustura eğer çok yaklaşırsan. Aslında herkesten biraz. Sorsan hiçkimse.

Toplumsal düzene başlı başına bir eleştiriydi. Ruhu şad olsun.
Marilyn mansoncılar olarak üzgünüz. Öksüz kaldı kedici reis.
Bir dönemin efsanesi olmuş. Katil olmadan katil unvanı alabilmiş tek psikopat. Yüksek manipüle yeteneklerine sahipti. Cok kaldı zaten burda sonunda bugün geberip gitmiştir.
An itibarıyla hayatını kaybetmiş olan seri katil. Tarikatıyla adeta bir kült haline gelmişti.
iğrenç bir katil olsa da bir apo değildir.
güncel Önemli Başlıklar