1. 1.
  şu anki ıstanbul emniyet müdürü.
  #255437 :)
 2. 2.
  eski sivas emniyet müdürü. pala bıyık insanı. bir olay olduğu zaman istanbul valisi ile birlikte olay yerine gider. olay yerinde buluşurlar. istanbul valisi ile kanka olduğunu düşünmeden alamıyorum kendimi.

  celalettin cerrah'dan istanbul valisine kısa mesaj: "sayın valim olay yerinde buluşalım. gelince çaldır. öptüm."
  #255440 :)
 3. 3.
  "ates etmek insanı rahatlatır, insana huzur verir" sözlerine sahip, emniyet acısından herkese cok iyi yol gösteren sahsiyet
  #255442 :)
 4. 4.
  başarı* sevgi* hoşgörü* sayın celalettin cerrah.
  #594631 :)
 5. 5.
  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=197713
  #613737 :)
 6. 6.
  chp tarafından çok üzerine gidildiğini düşündüğüm, her açıklaması polemiğe dönüştürülen istanbul emniyet müdürü.
  #613740 :)
 7. 7.
  galatasaray-fenerbahçe derbisi olan haftalar dışında pek gün yüzüne çıkmayan insan.
  #615375 :)
 8. 8.
  500.000 $ a yeşil vadi de villa almış kişi..
  #615393 :)
 9. 9.
  eski sivas şu anki istanbul emniyet müdürü, her olaya gidişi ve açıklamarıyla dikkat çeken polis. lübnana asker göndermeye karşı öğrencilerin yaptığı eylemin sonucunda ülkücü olduğu söylenen bir grubun saldısına uğrayan öğrencilerin durumuna ilişkin "vatandaşımız gerekli tepkiyi gösterdi. Güzel bir tepki vatandaşımızın tepkisi." şeklinde açıklama yapan kişi.
  #794124 :)
 10. 10.
  sıkı beşiktaşlı olan istanbul emniyet müdürüdür.
  #794137 :)
 11. 11.
  (bkz: örgüt yok milliyetçi duygu var)
  #1189539 :)
 12. 12.
  silah kullanmak gibi davranuışı övebilecek kadar dengesiz yok benim ailemde herkes cok iyi silah kullanır, kızım karım bile kendini korur bile diyebilen, o zaman magandalara niye ceza verelim ki onlarda iyi silah kulllanır dedirten istanbul emniyet müdürü.
  #1189567 :)
 13. 13.
  yaptığı açıklamalarla "hrant dink" cinayetini örtbas etme çabası içinde olduğu açık bir şekilde belli olan ülkücü emniyet müdürü.

  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=210927
  #1193704 :)
 14. 14.
  tv de boy göstermekle orgazm olduğu söylenen tosmik emniyet müdürü.
  #1193985 :)
 15. 15.
  türkiye'de emniyet anlayışının nasıl anlaşıldığının çok güzel bir göstergesi. birara arabasında silahlarla dolaştığını, canı sıkıldığında çıkıp ateş ettiğini falan da söylemişti silahsızlanmayı sağlayacak istanbul'da bulunan en büyük güçlerden biri olarak. şimdi de güvenliğini sağlaması gereken ve barışçı bir eylem yapan insanlara, kimi insanların saldırmasını güzel bir eylem olarak nitelendirmiş. bir emniyet müdürünün görevi o eylemin olmasını sağlamaktır bir kere, olmamasını sağlamak değil. orada tören olacak, orada protesto olacak sen bunların ikisini de aynı anda yaptırabiliyorsan emniyet müdürüsün yoksa basın toplantılarında boy gösteren bir adamsın demektir.
  ayrıca ilginç olan bir şey de lübnan'a asker gönderilmesini israil askeri olmayacağız pankartıyla protesto eden insanlara saldırılmasını güzel bir şey olarak nitelendiren ve silah seven bir emniyet müdürümüz var. ya madem israil askeri olmayı bu kadar güzel bir şey olarak görüyorsunuz, silahlarla da aranız iyi buyrun siz gidin müdürüm israil'in emrine..
  #1194007 :)
 16. 16.
  hrant dink cinayetinde yaşanan ihmalkarlıktan sonra görevine devam edip edemeyeceğini merakla beklediğim müdür. gözler içişleri bakanlığı'nda.
  #1233707 :)
 17. 17.
  hrant dink'in vurulacağına dair ihbarları dikkate almamış veya almaya gerek görmemiş insan. umarım görevine son verilir.
  #1242737 :)
 18. 18.
  dünya üzerinde ideoloji ile hareket eden tek polis teskilatinin türkiyede kaldiginin en büyük göstergesi olan emmiyet müdürü.halkin ondan ideolojik bir nane degil, hirsizi, kapkacciyi, tecavüzcüyü yakalamasini bekledigi emmiyet müdürü.
  #1253248 :)
 19. 19.
  babacan görüntüsünün yanında, başarısız istanbul emniyet müdür... herhangi bir olay sonrası olay konusunda ahkam kesmesiyle bilinir... istanbul'daki suç artışına karşı koltuğunda oturmaktan başka bir şey yapmamaktadır.
  Celalettin cerrah : "olay linç değildir" ===> otopsi raporu: olay linçtir
  celalettin cerrah : "olayda örgüt bağlantısı yoktur" ===> rapor: olayda örgüt bağlantısı ipuçları vardır.
  #1253268 :)
 20. 20.
  oturduğu koltuğu boşuna işgal eden emniyet müdürü, efenim bir de her nedense mutlaka arkasından her söylediğini bir başkaları düzeltiliyor, yok hani koltuğunda makamında gözümüz yok ama işini adabıyla yapsa; ne bu istanbul böyle cacık olaylarla karşı karşıya kalır ne de arkasından böyle yazılıp çizilir. hadi vaktin yok saçmalayacaksın, bir başkaları tarafından düzeltileceksin madem; bırak basın sözcün adam gibi bir konuşma hazırlasın hiç değilmi sıradan oku gitsin..
  #1253490 :)
 21. 21.
  dün hakkında can dündar'ın çok güzel bir yazı yazdığı istanbul emniyet müdürü.

  savaş ay'la yaptığı söyleşide Savaş Ay'a "ilkokuldan beri ateş etmeyi öğretirim çocuklarıma... Hem ateş etmek rahatlatır insanı... Patlayan tabanca sesi huzur verir bizim gibilere; stresini alır." şeklinde talihsiz(!) bir beyÂnda bulunmuştur.

  bir grup, hükümetin Lübnan'a asker gönderme kararını eleştiren 4 gence tekme tokat giriştiğinde*** "Vatandaşlar haklı olarak tepki göstermişler. Güzel bir tepki" diye buyurmuştur.

  Hrant Dink kurşunladığında, daha hiç soruşturma yapılmamışken, ardındaki çete ortaya çıkarılmamışken, "Bu cinayet örgüt işi değil, milliyetçi duygularla yapılmış" demiştir.
  oysa görevini yapıp ihbarcıya kulak vererek Hrant'ı koruma altına almak ya da sonradan cinayetin aydınlatılmasına çalışmak bir yana, bir de bu cinayete "milliyetçi duygular" etiketini vermiştir.

  - ilkinde silah tutkusunu ve şiddeti övmek
  - ikincisinde linç kültürünü olağan Îlan etmek
  - ve sonuncusunda da milliyetçi duyguların yeri geldikce cinayetlere yol açabileceğini "beklenen bir gelişme" olarak görmemizi, kabul etmemizi Îm etme isteği var.

  ve bu kişi istanbul emniyetinin başıdır.
  #1256426 :)
 22. 22.
  içişleri Bakanlığının, hakkında ön inceleme yapılması ve disiplin soruşturması açılması için onay verdiği istanbul emniyet müdürü.
  #1270181 :)
 23. 23.
  görev yerinin değiştirileceği konusunda söylentiler olan istanbul emniyet müdürü. değiştirilirse izmir emniyet müdürü yerine geçecekmiş. *
  #1270187 :)
 24. 24.
  başarılı emniyet müdürüdür. sivasta da bir dönem görev yapmıştır. kim ne derse desin çirkeflerle uğraşmak hiç te öyle görüldüğü kadar kolay değildir. siz iki kapkaççıdan tırsıp kaçarken, o devletin kalıplaşmış örgütleri ve yasadışi faaliyet yapan gruplarla cebelleşmektedir. karalarken birazda insaflı olalım derim.
  #1270207 :)
 25. 25.
  beceriksiz bekçi bozuntusu olmayan kişi**. emniyet müdürü hiç olmasa bile daha güvenli bir şehirde yaşıyor olurdum.
  #1270440 :)