bugün

bursa arap şükrü zirvesinde tanıştığım, sınıf arkadaşım olduğunu tesadüf eseri öğrendiğim, sağlam muhabbetçi yazar kişisi. bugün süleyman seyfi öğün (nam-ı diğer ss) den bugün beraber ders almış, an itibariyle de muhabbeti tavanlara vuruyoruzdur. *
(bkz: gel sen de gel)
don santino corleone kişisinin bir ders çıkışı beni ahan buda doksanüç deyü tanıttığı bizim tolga nın(!)* yurt arkadaşı, sözlük yazarı.
kamu yönetimi konusunda ortak oldugum samimi yazar *
para politikaları ve merkez bankası ile ilgili, bilgi dolu entryleri ile takdir edilesi yazar. *
tartışma kültürü yüksek bilgili sözlük yazarı. kendisine selamları iletirim ayrıca.
sözlüğün "kutsal bilgi kaynağı" olması için gayret gösteren nadide yazarlardan.
3 vakte kadar ba$ina geleceklerden bihaber sözlük yazari.*
sözlüğün kemal derviş'idir kendisi.
sozluk dedektifi.
kendisiyle ilk olarak burç muhabbetine girince, beni "yahu acaba bi kızla mı konuşuyorum?" hissine kaptıran uyuzırdır. bu his msn'de kişisel bir foto kullanmamasıyla bir müddet daha devam ettikten sonra cavit kelimesiyle kendime geldim * akıllıdır, usturupludur, alkolik bünyedir, nobrandır*, kendi deyimiyle dengesizmiştir. ailecek takip ediyoruz kendisini.

seni bizler* yarattık, havalanma hemen!!
pek boş vakti olmayan yazar. gayet kibar bir dille fırçalar sizi *
hızlı ve öfkeli hemşom! *
snowboard yazacakmış. *
(bkz: birinci nesil çaylak)
tanımam görmem. ancak dün akşam birisine öyle bir ayar verdi ki, helal olsun dedim kendi kendime.

zannedersem, o lavuğun sözlükte moderatör dayısı var. onun yüzünden çaylak olmuş olabilir. bu tamamen kendi yorumum, dediğim gibi kendisini tanımam, görmem. dünkü ayarı için de fırsat bu fırsat tebrik edeyim kendisini. helal olsun sana.

(bkz: moderatörler tarafsızdır)
caylak olmus can dostum guzel insan. yapmistir bir hata, olmustur caylak ama asla uslanmamistir. yeri geldiginde sacmalayanlarin alayina ayari giydirir icabında. (bkz: ailecek okuyoruz)
ayar verdi diye caylak olmu$ yazar. neyse in$allah ayari alanlar akillanmi$tir da bu adamin caylakligi bo$a gitmez. ayrica biri tekrar yazar yaparsa pek bir mutlu olcaz ne bu adam gunlerdir caylak. ozledik lan, yazik bize de!
dakikalar evvel yeniden yazar olduğunu öğrenen yoldaş. cümlemize hayırlı olsun.
kader ortagim. yeni yila caylak olarak girmenin buyuk sevinci ile yanip tutu$uyoruz. lakin kafalar ayildiginda neler du$unecegiz merak konusu.
radara yakalanan yazarlardan, şimdilerin çiçeği burnunda çaylağı.. durumun bu geceye has mazur görülmesi ve yeniden yazar yapılması dileklerimle efenim, arz ederim.. *
yeni bir rekor sahibi yazar kardeşim.. şöyle ki; son 10 gün içinde 7 gün çaylak, 3 gün yazar olarak faalişyet gösterebilmiştir..

(bkz: bu da gelir bu da geçer alışmalısın)
hemen akabinde bir şiir bile yazmıştır kendileri.. **

cavit:

şimdi yazar olmak vardı anasını satayım
anket doldurup
entry girmek
ona buna ayar vermek
boş bakınız verip
milleti deli etmek
hiç durmadan
entry girmek
seri eksi veren ipneye küfür etmek
sabret gönül
bir gün olur bu çaylaklık biter
çekilen acılar canım
mod lar insafa gelince biter

edit: efendim özür diliyorum, zira şiir kendisine ait değilmiş.. çaylaklık türküleri başlığından araklamış çok fena.. çaylak olmak müstehak buna.. hıh..
küfürlü bir başlığı gammazlayacağına yanlışlıkla (!) kendisinin entrysini gammazlayan bir gammaza denk gelmiş olduğuna inandığım moderasyon keyfiyetinden nasibini almış, sıcakkanlı hoşsohbet yazar kişisi. siciline çaylaklığın işlenmesi şahsımı ziyadesiyle üzmüştür yakarım bu sözlüğü diyesim gelmiştir an itibari ile, gel gelelim neden bu kadar yazdığımı anlayamamışımdır.
"insanin sevdigi neden ba$kasini sever ki?" isyanlarina gark olmu$ ki$i. finalleri sebebiyle pek bi sikintili gunler geciriyor olmasi muhtemel. tez zamanda goru$up ya$adigi stres dolu anlari bir cirpida silmek lazim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar