bugün

Alman Hücum kıtası.
sınav sorusu.
s.s. öğrencilik tarihinde karşılaşabiliceğiniz en anlaşılmaz hoca
(bkz: süleyman seyfi öğün)
schutzstaffel
nazi partisinin elit ünitesidir. Bu üniteye secilenlerin belirli irsi ve ideolojik kriterlere uymasi gerekir. Kendilerine özel üniformalari ve rütbeleri vardir. Gestapo bu ünitenin gizli ajanlarina verilen addir.
screenshot
samsunspor
uludag üniversitesinde kamu ve uluslararası ilişkiler öğrencilerinin hem zeklasına bilgisine hayran olduğu hemnde sınavından 5 ,10 , 15 gbi notlar aldığı bir ders hocasının baş harflerinden oluşan bir lakap )
ss kiii iki sorusuyla sonucun asla kestirilemediği sınavlarının ilk dakikalarında sszedeleri ifadesiz gülücüklere boğan,cvpların kimse tarafından net şekilde bilinmemesinden dolayı kopya çekilemeyen ki sınav sonrasında tartışılacak bir yanı olmayan güzide sorular soran,kendisini uğraştrmamak adına isim yazıp verilesi kağıtlar sunan ya da bu kadar düşünülecek kadar çok sevilen:p
küçük dağlar benden sorulur tavrını asla bir kenara bırakmayan ama aynı zamanda tevazuyu benimseyen musıki ile ilgilenen, ney üfleyen ve tambur çalan;dini bağları çok zaman yargılayan ve uzak olduğunu düşündürürken islam konferanslarında sunum yapan;hem Radikal'de hem Zaman'da yazabilen çelişki dolu ama alanında gerçekten yetkin bir politologtur:)
sık msj yazanların seni seviyorumu kısa sekilde kullanma biçimi s.s
türkçe karakter kullanma olanağı olmayınca sessiz olmayı tembihleyen ünlem.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.