bugün

Alman Hücum kıtası.
sınav sorusu.
s.s. öğrencilik tarihinde karşılaşabiliceğiniz en anlaşılmaz hoca
(bkz: süleyman seyfi öğün)
schutzstaffel
nazi partisinin elit ünitesidir. Bu üniteye secilenlerin belirli irsi ve ideolojik kriterlere uymasi gerekir. Kendilerine özel üniformalari ve rütbeleri vardir. Gestapo bu ünitenin gizli ajanlarina verilen addir.
screenshot
samsunspor
uludag üniversitesinde kamu ve uluslararası ilişkiler öğrencilerinin hem zeklasına bilgisine hayran olduğu hemnde sınavından 5 ,10 , 15 gbi notlar aldığı bir ders hocasının baş harflerinden oluşan bir lakap )
ss kiii iki sorusuyla sonucun asla kestirilemediği sınavlarının ilk dakikalarında sszedeleri ifadesiz gülücüklere boğan,cvpların kimse tarafından net şekilde bilinmemesinden dolayı kopya çekilemeyen ki sınav sonrasında tartışılacak bir yanı olmayan güzide sorular soran,kendisini uğraştrmamak adına isim yazıp verilesi kağıtlar sunan ya da bu kadar düşünülecek kadar çok sevilen:p
küçük dağlar benden sorulur tavrını asla bir kenara bırakmayan ama aynı zamanda tevazuyu benimseyen musıki ile ilgilenen, ney üfleyen ve tambur çalan;dini bağları çok zaman yargılayan ve uzak olduğunu düşündürürken islam konferanslarında sunum yapan;hem Radikal'de hem Zaman'da yazabilen çelişki dolu ama alanında gerçekten yetkin bir politologtur:)
sık msj yazanların seni seviyorumu kısa sekilde kullanma biçimi s.s
türkçe karakter kullanma olanağı olmayınca sessiz olmayı tembihleyen ünlem.
nazi subaylarina verilmis adlandirmadir.
iki tane ss olursa 4 s kuralı olarak da karşımıza çıkabilir. ya ss ya ss diyerekten...
3. sınıfta olmama rağmen hala daha 1. sınıf dersi olan Siyaset Bilimi'ni alttan alıyor olmama sebep olan, "hayır hayır ben salak olamam hangi insan oğlu bir dersi 4 defada veremez hayır hayır ben rüyadayım çimdirin beni" dedirten, not ortalamamın aslında "ahanda bütün derslerden böööle geçerim işte" demekte bir kötü cisme yaramadığını anlatan, hayatın aslında neyden ibaret olduğunu anlatan biraz filozof biraz entellektüel aslında çok baba hocamız Sülayman Seyfi Öğün Hocamızın o lakabı ki aslında genelde o lakabın anlamını yüklediğimiz insanların hepsini cebinden çıkaran insan. (bkz: ben gerçekten diyorum ama) (bkz: civcivler 2 milyon ton yemez)
(bkz: seni seviyorum)
(bkz: politik bilim)
sonuna cb eklenirse binalayehn çok tehlikeli bir şey olur. *
camaronun motoru daha güçlendirilmiş türü. (bkz: camaro ss)
(bkz: es es pas pas döpas döpas efdöpas efdöpa)
(bkz: atom yörüngeleri)
sıkça sorulan.
soğuk savaş
(bkz: sike sike)

(bkz: seve seve)

(bkz: her sabah işe gitmek)
koltuk altlarına kan gruplarını dövme ile yazdırırlardı...
serbest sınırlı.
servis firmaları trafından kullanılır.
s.s. hadehöde seyehat.
karşıyaka da bu elemanların garip şifreli bir mesajları tüm duvarlarda yazmaktadır. hala gizli mesajın ne olduğu çözülememiştir.

(bkz: o my prensesim)
askerde geçerli olan bir kuraldır.
güncel Önemli Başlıklar