bugün

sanatçı, kalite.
melek şarkısıyla beni kalbimden vuran, kaliteli şarkılar seslendiren sanatçı.
(bkz: melek)
(bkz: olmaz)
(bkz: gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar)
(bkz: söz vermiştin)
(bkz: meğer)
(bkz: şehir)
(bkz: Sensizlik)
(bkz: yalan)
sanatçının herkes tarafından bilinen şarkılarının yanında, fazla ünlü olmamasına rağmen çok kaliteli olan bir şarkısı için;

(bkz: hayranım sana)
gece alemlerinden uzak kalarak, televolelere bulaşmayarak, yaptığı sanatla zirveden inmeyen aşkım.
hala galatasaray lisesinde müzik ögretmenliği yapan kalitesi bozulmamıs ender şarkıcılardan.
harika bir sanatçı
saclarina hayran oldugum kaliteli bir sanatci.
Tek kelımeyle harıka bır sarkıcı sesı gorsellıgı ve sahne performansı bu gunku neredeyse butun sanatcılara tas cıkaracak cınsten Her sarkısında ayrı bır guzellık var Bence ınsanı bır yerden alıp baska yere goturebılen tek sanatcı......
son çıkardığı türkçe/yunanca şarkılarlardan oluşan albümle bir kez daha gönülleri fethetmiş şarkıcı.
ayrıca birtane fransızca albüm çıkaran sanatçı
müzik yapmak için şarkı söyleyen ender şahsiyetlerdendir...
ayrıca en güzel şarkısı için; (bkz: yazık oldu)
yapilan müzikle de sevilip takdir görülecegini, klip yapmadan da bir albümün satabilecegini herkese gösteren, piyasada ki ender kaliteli sarkicilardan birisi.
galatasaray lisesi mezunu olmasının yanında , galatasaray lisesinde fatih altay lı ile sınıf arkadaşı olan müzik kalitesi tartışılmayacak müzik öğretmeni.
esmeray in unutama beni parcasini tekrardan duzenleyip, harika yorumlayan, muhtesem sese ve fizige sahip kadin. *
ağız yamultmada yıldız tilbe mi yoksa candan erçetin mi die arada kaldığım sanatçı.
kendisi kırklarelili olup pomak olduğu izlenimi verir bana. elbette şarkısı beni duygusal yoğunluğa götürür... Ağız yamultma olayı sahne şovunun bir parçasıdır...
kendisine "sen bir meleksin" dedirtebilecek kapasitedeki harika sanatçı.
Zamanla aşka alışıyorsun
daha az gülüp daha çok susuyorsun
değiştin sen sadece görmüyorsun
mucizeler yaratan kahramanım yorgun musun?
olmaz bir tanem olmaz sevdiğim
olmaz inan bana olmaz aşk böyle olmaz.

Bir çok insanın söylemek istediği ve yaşadığı bu durumu çok güzel sözlerle ve eşsiz müziğiyle feth eden süper sesli şarkıcı.
Galatasaray lilesin de müzik öğretmeni. Edip akbayram'la aynı sahne de yer almam diyen kızıl sanatçı.
Trakya türkülerini çok güzel yorumlayan şarkıcı.
(#759536)
kalite, doğru dürüst sanatçı ve magazincilere yaşamını alet etmeyen, tek geçtiğimiz bayan solistimiz.
Türk standartlarına aykırı bir sanatçı. Caz gibi çok kuvvetli sesleri bile kullanarak konser verebilen ve daha çok değeri hakeden bir sanatçımız.
her daim anlamlı sözlere sesiyle daha bir anlam katan kalite abidesidir.
hani eski zaman masalları anlatır,
hüznümü huzura dolarsın..
kaşım, gözümden çok içim bir parçan,
annem sen benim yanıma kalansın..
hani bir biblon vardı kırdığım,
üstüne ne kırgınlıklar yaşadın..
ama bil ki bende parçalandım..
annem ben senin yanına kalanım..