bugün

camel insani camele bağlandımı sigara bırakmak nedir bilmez,camel insanı sigarayı içerken gırtlağı sikmenin ne demek olduğunu iyi bilir,camel insanı vefalıdır;cameli bırakıp başka bi markaya dönmeyi denesede yapamaz cameline sarılır,camel insanı paketi açınca o ekşi tütün kokusunun dayanılmaz çekimine kapılır kendinden geçer,camel insanı üzerine sinen ağır tütün kokusunu bağrına basar o koku hiç çıkmasın ister,camel insanı paketteki devenin üzerinde gizli olan hatunun yerini bilir,camel insanı bir yahudi şirketi olan phillip morris e para kaptırmamanın verdiği iç huzuru ile cigarasını tüttürür.
(bkz: ağaçkakan)
ayrıca (bkz: kahvekremasi)
camel insanı olmak camel içmese (bazen içemese) yer yer camel aroması bozulsa korkunç bir şeye dönüşse bile sadece pakedine bakarak camelı seven insandır. bir de camel aromasını ne kadar bozarsa bozsun marlboroya verilen paraya acır.
hayatın anlamını bulmuş mümtaz şahsiyettir
camel insanı (bkz: cuthbert) paketi açtığında nefes almaya başlar. ve o paket bitmeden hemen yeni bir paket daha alır. camel insanına göre camelsiz kalmak nefessiz kalmayla eşdeğerdir. mecburen başka sigara içmeye zorlandığında sigara onun için cehennem olur. camek kadından önce gelir. hayat camelle başlar camelle biter.

ama ama ama ben maalesef sigarayı bırakmış bir insan olarak (#966394) artık maalesef içemeyeceğim. olsun camel ruhun yeter...
hayat felsefesi Marlboro'nun adı Camel'in tadı olan insandır.
camel insanına her türlü sigara bok gibi gelir. camel hariç tabi.*
biraz içine kapanık insandır.bakkalda soft paketi bulamayınca üzülür ama sinirlenmez peki abi der çıkar.efendidir aynı zamanda.hele başka bir ülkede yaşıyorsa ve o ülke de hiç soft paket satılmadığını öğrendiyse,memleketine dönmeyi dört gözle çeker.
3 senedir hayattaki en yakın arkadaşımdır. üniversite yıllarımda ben biraz aldatmış olabilirim ama mecburiyettendir oda. arada sırada aramız bozuluyor tabi ama en yakın bakkala kadar sürüyor.
camel insanı her yeni ambalajla içine edilen camel tütün tadını sever ancak jti krallığının camel'ı satın aldığı gün camel halkı, müthiş bir soykırıma uğramış ve %70 kayıp vermiştir. efsane aşklar ve kahramanlar bu soykırımla yok edilmiştir. günümüzdeki mevcut camel insanı bu türün uzak bir akrabasıdır. *
az ve öz içenlerin de tercihidir. mokunu çıkartmamak lazım.
bi parliament insanı değildir.
soft olanına bayılan, onu asla değiştirmeyen, ara ara başka markalarla flört etse de yine ona dönen insan.
Camel insanı candır. Sigaranın ağırlığından mütevellit ağır abidir. Has adamdır. Herkesler camel insanı gibi olamaz, herkesler camel kullanamaz, kullanan bi daha camelden vazcayamaz.
Karizmatik adamdir. Bayanlara yakışmıyor kanimca.
artırıyorum; übermensch'tir. bir de tütünü var bunun, çiği ayrı güzel pişmişi ayrı. sert ve mert sigara. sırf daha fazla içebilmek için sabahlıyorum her gece.
birkaç kişide rastladığım ve aynı zamanda gerçek anlamda camel grubunu dinlemeyi de seven insanlar. tuhaftır.
maltepe insanıyla hemen hemen aynı dönemde yaşamış insandır.