3. nesil yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş. ayrıca sinema bilgisinin kuvvetli olduğunu düşündüğüm ve güzel sinema entryleri beklediğim kişi.
(bkz: elisha cuthbert)
(bkz: st cuthbert)
(bkz: frp)
(bkz: greyhawk)
(bkz: cuthbert allgood) *
zirve yaka etiketlerinin ne kadar faydalı olduğunu ispatlamış yazar. okuyana kadar cutword cutworl catwoman bissürü şey zannettiğim yazar. peltek lan galiba bu derkene rumuzu görüp rahatladım...
hemen hemen aynı zamanda yazar olduğumuzu öğrendiğim, ikimizinde ilk zirvesi olan 25 kasım mecidiyeköy de tanıştığım, bol bol muhabbet etme şansı bulduğum güzel insan.*
(bkz: neden o) yasadigi duygu yogunlugunu gorup saygi duyulmasi gerektigini dusundugum ucuncu nesil yazar
gonlu faati ve 1a1r2s 3m5a8g13n21a gibi tertemiz olan yazardir. kalbi daha taslasmamis, kirlenmemistir. bu yuzden inaniyorum ki, istediklerini elde edecektir. ben dua ediyorum senin icin.

bunlar ya mutlulugun sirrini cozmusler, ya da ben de o yasta onlar gibiydim, sonradan degistim. bu ucu agizlarini actilar miydi, bal damlamaya basliyor. bu kadar mi pozitif olunur yahu? *
7 mayıs ta,* trabzon a yani sevgilisine gidecek olan yazardır...

gidişi suskun oluyor... dönüş... kim bilir?...
gidisi suskun olmus, donusu baya bir siddetli olmus yazardi.

ablam dur iyi dusun dememe kalmadan, bir is yapmistir.
harbiden nicki felan çöpe atıp arkasına bakmadan giden adamdır.***
elisha'sına hayran kaldığım yazar.
kanada/ontario'nun lambton/dawn euphemia bölgesinde küçük bir yerleşim birimi (community).

(bkz: dawn euphemia/#8965196)
(bkz: lambton/#8857990)

(government of canada)
(travelingluck)
hala yaşıyor mu? aşkını unuttu mu merak ettiğim yazardır.