bugün

(bkz: philip morris)

edit: başlık üstüme kalmış heyecanlandım şimdi ne diyeceğimi bilemiyorum.

şimdi efendim varoşlardan tutun da parayı kıçını silmek için kullanan adamlara kadar birçok hayranı ve müşterisi bulunan bir üründür bu.genç kızların biriciği, iflah olmazların vazgeçilmezidir. pişmanlık nedenidir teşhirciliğin sebebidir karizma belirtisidir. ben sevmem o ayrı.

fakat bu fasa fisolardan çok ikiye ayırıp incelenmesi gereken konudur.

(bkz: kısa marlboro light)
(bkz: uzun marlboro)
önceleri(ve belki şimdilerde de) ''hava atma'' unsuru olarak da içilebilen sigara markası.örneğin marlboro'ya oranla daha ucuz bir sigara markası kullanıyorsanız karşıdaki ''al bundan yak''der.gerçi artık paketlerin üzerindeki uyarı yazıları düşünülürse pek havası kalmamıştır.
maalesef aralıksız üç senedir kullandığım, nefret etmeme rağmen bir türlü bırakamadığım, çilingir sofralarının kırmızı beyaz süsü, phillip morris kazığı.
zengin sigarası.
israil ve amerika nın savaş bütçesine yaptığı katkılarla müslümanlardan tepki göreceği yerde özellikle türkiye de büyük pazar payı olan kahrolasıca emperyalist şirketin bir ürünü..
niye bu kadar pahalı diye kafamı duvarlardan duvara vurduğum *, yemeklerden sonra içilince insanı başka alemlere sürükleyen , uzununa kamyoncu sigarası denen muhteşem sigara.
fiyatı devamlı olarak yükselen ve öğrenci bütçesini derinden sarsan sigaradan vazgeçmeyi düşünsen bile kendinden vazgectirmeyen sigara
Kazandığı paraları sionist israil'e yardım olarak gönderip Filistinliler'in katledilmesine maddi destek sağlayan sigara.

(bkz: Yahudi ürünleri)
başlarda nasıl olsa tek tük içiorum bari adam gibi bi sigara içiyim mantığıyla alışılan daha sonra bırakılamyan bütçe yıkımı için bire bir olan sigara markası
türklerin telafuz sorunları yüzünden 'malbora' dedikleri ve adı bora olan bir arkadaşımın ortaokuldayken baya canını sıkan bir sigara markası.
soft paketiyLe hayaLLeri süsLer.
sigara bağımLıLığı bakımdan bu sigaranın en üst seviyede oLduğu söyLenir.
(bkz: sigara içmek öLdürür)
(bkz: sigara içmek ağrıLı ve yavaş bir öLüme neden oLabiLir)
Türkiyede çok satanlar arasındaki en iyi sigaradır. Bu ünvanı birkaç yıl önce camel in JTI ye geçmesinden sonra kazanmıştır.
sigaranın hası hası.mükemmel bişi.
argo.malbuş
adını türkiye de doğru telaffuz eden kimsenin olmadığına inandığım sigaradır. türkiye de ismi malbora dır. ee yılların verdiği alışkanlıkla almanya ya ilk geldiğim hafta bakkala girdim:

resimdeki gozyaslari: could i get a malbora?
alman bakkal:hönkkk!!
"ilk kez 1920'lerde dişilerin de sigara içme özgürlüğü kazanmasıyla, kibar kadınlara mahsus bir sigara olarak "mayıs kadar yumuşak" reklamıyla satışa sunulmuştu.1950'lerde sigara içmenin akciğer kanserine yol açtığının açıklanmasıyla filtresiz sigara satışlarında aniden bir düşüş olmuş,erkekleri de kadınlar gibi filtreli sigara içme alışkanlığına itmek için chicago'lu reklamcı leo burnett maço marlboro kovboyunu bulmuştur."*
ecnebi olmasına rağmen türklerin bağrına bastığı,kültürüne katıp şarkılarında andığı (bkz: mastika) bir sigara markası.
piyasadaki sigaralar içinde en iyi aromaya sahip olanı. resmen kendi has bir lezzeti var. kırmızısından bahsediyorum elbette.
(bkz: veni vidi vici)
türk filmlerinde kahvehanelerde en çok tutulan sigaradır. tombalacılar, "malboryo var kent var, molboryo var kent var" diye kahvedeki yeşil çuhalı masaların arasında dolaşırlar.
bıraktığım şeyin markasıdır.bir çok insan için
gösteriş aracıdır. Bir cafeye gidildikten sonra insanlar en alta marlboro, onun üstüne zippo çakmak yanına da kameralı aşmış cep telefonlarından koydular mı zevkten dört köşe olurlar.
(bkz: yok böyle bir sigara)
(bkz: ercan taner)
hafif olsada talep gören sırf piyasa yapmak için içilen berbat sigara.
erdal acarın da kullandığı sigara.

.
pahalı duman...