bugün

(bkz: philip morris)

edit: başlık üstüme kalmış heyecanlandım şimdi ne diyeceğimi bilemiyorum.

şimdi efendim varoşlardan tutun da parayı kıçını silmek için kullanan adamlara kadar birçok hayranı ve müşterisi bulunan bir üründür bu.genç kızların biriciği, iflah olmazların vazgeçilmezidir. pişmanlık nedenidir teşhirciliğin sebebidir karizma belirtisidir. ben sevmem o ayrı.

fakat bu fasa fisolardan çok ikiye ayırıp incelenmesi gereken konudur.

(bkz: kısa marlboro light)
(bkz: uzun marlboro)
önceleri(ve belki şimdilerde de) ''hava atma'' unsuru olarak da içilebilen sigara markası.örneğin marlboro'ya oranla daha ucuz bir sigara markası kullanıyorsanız karşıdaki ''al bundan yak''der.gerçi artık paketlerin üzerindeki uyarı yazıları düşünülürse pek havası kalmamıştır.
maalesef aralıksız üç senedir kullandığım, nefret etmeme rağmen bir türlü bırakamadığım, çilingir sofralarının kırmızı beyaz süsü, phillip morris kazığı.
zengin sigarası.
israil ve amerika nın savaş bütçesine yaptığı katkılarla müslümanlardan tepki göreceği yerde özellikle türkiye de büyük pazar payı olan kahrolasıca emperyalist şirketin bir ürünü..
niye bu kadar pahalı diye kafamı duvarlardan duvara vurduğum *, yemeklerden sonra içilince insanı başka alemlere sürükleyen , uzununa kamyoncu sigarası denen muhteşem sigara.
fiyatı devamlı olarak yükselen ve öğrenci bütçesini derinden sarsan sigaradan vazgeçmeyi düşünsen bile kendinden vazgectirmeyen sigara
Kazandığı paraları sionist israil'e yardım olarak gönderip Filistinliler'in katledilmesine maddi destek sağlayan sigara.

(bkz: Yahudi ürünleri)
başlarda nasıl olsa tek tük içiorum bari adam gibi bi sigara içiyim mantığıyla alışılan daha sonra bırakılamyan bütçe yıkımı için bire bir olan sigara markası
türklerin telafuz sorunları yüzünden 'malbora' dedikleri ve adı bora olan bir arkadaşımın ortaokuldayken baya canını sıkan bir sigara markası.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.