bugün

entry'ler (1249)

türk sağı

Ermeni soludur.

yaran yorumlar

Terörist dedin okey de akpli filan ayıp oluyo.

ilişkilerden edinilen tecrübe

birlikteyken mümkün olduğu kadar ayrı kalmak, mesafeli olmak gerektiğini anlamak.

bir kadın yalanı söyle

bisikletten düştüm.

gece gelen açlık

Ezogelin çorbasıyla mis gibi gecendir.

yaran twitter iletileri

Seni tanımak istiyorum yiğidim.

dolarla mı maaş alıyorsunuz diyen ekonomi bakanı

Biri bu adamın troll olduğunu söylemezse haritada Kütahyayı ararken hamile kalan genç kız gibi hissetmeye devam edeceğim.

yazarların ergenlik dönemlerinin özeti

Haftada 2 kitap, günde 3 saat cs 1.5 terrible sw. Bi ufak bonz.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sorular

Sen hiç hiç oldun mu?

berkin elvan ölümsüzdür asla unutmayacağız

Çekin artık şu pis ellerinizi çoluk çocuğun üstünden. Bırakın top oynasınlar okul kantininde tost sırasına girsinler, mahallede akranlarıyla kavga etsinler. Ecdadını siktiginiz yetti bu milletin bari çoluk çocuğu rahat bırakın.

aq keli

Aa bu şey değil mi? Şey erol egemen.

en iyi film müzikleri

Django Unchained- Django
https://youtu.be/IAooXLAPoBQ

After the shower the sun will be shining.

sabahın 6 sında halen ayakta olan insan

Ezanı duymuştur. Kâfir mi olsun çocuklar?

yazarlar 2000 yılına nerede girdi

31 Aralık 1999 gecesi istanbul Bağcılar'da oturduğumuz evde, telefunken marka 55 ekran ebeveynlerimin çeyizi olan televizyonda ibo show izliyorduk, asena her zaman ki gibi dansını yaptıktan sonra ibrahim Tatlıses bir kulunu cok sevdim şarkısını söyledi. Evet yılbaşı gecesiydi. ibrâhim Tatlıses'in bir kulunu cok sevdim şarkısını dinledikten sonra efkarlanip kanali degistiren babamla birlikte Türkiye milenyuma girdi yazan bir manşet gördüm. Türkiye o gece bir kulu cok sevdi sonra da milenyuma girdi. ibrâhim Tatlıses ile birlikte. Milenyuma.

lütfü zivanelli

Palermodan fiorentinaya transferi gerçekleşmiş, hayırlı olsun.

çok aşığın var diyorlar

Bir sevda sözü fısılda, hazırım inanmaya... cümlesi ile sevdaya düşenin çaresizliğini güzelce anlatmış şarkı. Bunu yazanın hayatını s.kmisler gibi.

sevişecek kadın saysının az olması

Sevişme potansiyeli az olan kişi soylemidir.

tüm sivaslılar alevi midir

Değildir.

bir kız ile soğan arasındaki benzerlikler

ikisininde zarı va.. tamam.

genelevden vergi alan çoğunluğu müslüman ülke

Medeni kanununu isviçre'den, ceza kanununu italya'dan, ticaret kanununu Almanya'dan, idare hukukunu Fransa'dan alan %90'i müslüman olan kağıt üstünde laik olan devlettir.