bugün

istanbul'un anadolu yakasi'nda yer alan güzide semt..
dürümcüleri, kokoreççileri, tren garı, istasyon çay bahçesi iskelelesi, lunaparkıyla gönlümüzde taht kurmuş semt *
istanbul'un oturulası sayılı semtlerinden biri. kadıköy belediyesine bağlıdır. e5 üzerinde köprüsü de vardır.
(bkz: bostancı köprüsü)
(bkz: kadıköy)
deniz otobüsü ve şehir hatları vapur iskeleleriyle deniz taşımacılığının önemli noktalarından biridir.
istanbul'un hemen her yerine sayısız ulaşım imkanı olan,hem sakin hem de hareketli olmayı başarabilen,sevilesi semt.istanbul'un içinde bir kasaba büyüklüğünde minyatür metropol
bostancı dan uludağ ı görmek hadisesinin baş aktörlerindendir kendileri.
yaşamaktan hiçbir zaman sıkılınmayacak, yıllarca oradan çıkılmasa bile hiçbir eksiklik hissedilemeyecek, *çok geniş kapsamlı kadıköy semti... (bkz: yok yok)
anadolunun incisi olan semtim, mekanım, evim, barkım. ayrıca ulaşım olanaklarının * bi çok türü mevcuttur * hehehe
Osmanlı Devleti nde sarayda görev yapan koruyuculardır. Doğrudan padişaha bağlı olup, komutanları Bostancıbaşı dır.
(bkz: bostancı kültür merkezi)
her turlu ulasim aracina yakin olan ve bostanci gosteri merkeziyle adini duyurarak istanbulun nadide semtleri arasinda yer almayi basarmis guzel bir yer.
(bkz: yasadigim semtim)
şu sıralar sahilden e-5 e yol yapımı olduğu için köstebek yuvasını andıran, yağmur, çamurda paçanıza kadar çamura saplayan semt yine de severiz, sayarız, yaşarız.

alakalı olarak:

(bkz: bostancı lunaparkı)
(bkz: bostancı gösteri merkezi)
(bkz: özdilek pastanesi)

ulaşım için:

(bkz: deniz otobüsleri) ya da (bkz: ido)
(bkz: vapur iskelesi)
(bkz: tren istasyonu)
(bkz: bostancı durağı)
(bkz: 128)
(bkz: 112)
(bkz: 2)
(bkz: 202)
(bkz: 10b)/ (bkz: 10s)
en renkli ve canlı semtidir istanbul un bir o kadar da nezihtir, onca güzel kızın arasında vaktin nasıl geçtiğini anlayamazsınız.
okulumu barındıran semttir. insanı huzura kavuşturan bir sakinliği vardır. orada iki gün kalan oranın istanbulun içinde bir yer olduğunu unutur.
hayatımın tümünü geçirdiğim, geçireceğim yer.semt.içinde arayıpta bulamayacağınız şey yoktur denilebilir.sabaha kadar açık barları,kokoreççileri,midyecileri,restaurantları,sahili,ulaşım bakımından neredeyse her yere olan imkanı,gösteri merkezi,halı sahaları,lunaparkı,nezih insanları ile yaşanılası kafa dinlenesi yer.
istasyonun arkasında öğrenciler için sigara içme yeri olan insana keyif veren semt...
istanbul anadolu yakasının güzel bir yeri... fakat bütün güzel yerlerde olduğu gibi evler pahalı...
her türlü bostan alım satımıyla uğraşan.

(bkz: bostan)
osmanlı'da bostancı dediğin şey cellattır. biraz kibarıdır..
akşamları saat 7 gibi meydanından tütsü kokuları yükselen sakin ve güzel bir semt.
hayatımın tamamını geçirdiğim semt. lunaparkında büyüdüm, sokak ba$larında kızlara kesip ergenliğe girdim, barlarında cafelerinde büyüdüm, camii avlusundaki banklarda da ya$lanacağım heralde..
gün itibariyle çatışma haberleri gelen yer.
yeni taşındığım, hiç bi arkadaşımın olmadığı ve beni gezdirecek güzel kızları aradığım semt. *
24 saat yaşayan bir semt.

24 saat yiyecek içecek konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz * * * * * *, lunaparkında eğleneceğiniz, heryere ulaşımı çok kolay * * * * * * *, sahilinde tinerci saldırısına uğramadan keyifle gezeceğiniz güzel bir yaşam alanıdır.
anadolu yakasındaki en sessiz, en modern ve her yere ulaşımın en kolay olduğu semt. 16 senedir evim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar