bugün

antalya şehir merkezinden** nden havalimanına 10 tl ye yolcu taşıyan soyguncu servis.
4-5 sene önce ankara gar önünden esenboğa'ya 20 tl ye taşımacılık yapan şirket. şimdi ne kadara yapıyorlar bilmiyorum. tekel olduklarından çok rahat geçirebiliyorlar insanlara. büyük ayıp.
izmir'de müşterilerini belediye otobüslerine kaptırmış, istanbul'da hala tercih edilir durumdaki havalimanı servis aracı.
izmir'de belediye otobüsünü kendisine tercih ettiğim firma. havas 20 tl, belediye otobüsü 2,5 tl.
(bkz: havaş servisleri saatleri)
ground handling dalında da hizmet veren ve oldukça başarılı olan firmadır. tav tarafından satın alındığı söylenmektedir.
tav tarafından satın alınmış şuan çok daha kurumsal olan firma. en azından şuan ankara'da havayolu şirketlerine yer hizmeti veren en kaliteli firma, tabi (bkz: tgs) yakında onu geçmezse.
15 tl oldugunu bilmeden bindigimiz ve parayı vermeye gelince kalp krizi gerçirebileceğimiz soyguncu şirket.
(bkz: cem uzan)
muğla-dalaman havalimanıdır efendim burası.
iett otobüsleri her daim havaalanının önünde beklemektedir. kesinlikle onlar da güvenlidir ve konforludur ve akbil basarsanız 4,95 tl ye paşalar gibi gidersiniz 4. levente kadar dahi. kadıköye de araçlar kalkar ve onlar da 3,5 tl civarı falan. taksiye binmek isterseniz, sadece taksiye binmiyorsunuz * zira 80 tl yi bulabiliyor bazen avrupa yakasına taksiyle dönmek. o sebepten, 13 tl verip, tekelleşmiş havaş servislerine hizmet etmeyebilirsiniz. alternatifler var.

dipnot: ulan ufacık otobüs şirketleri yarım saatte bir servis kaldırıyor, koskoca havaalanı şirketleri 2 tane servis ayarlayamadınız yazıklar olsun size.
bir havalimanı taşıma servisi. izmir ve antalya'da rastlamışlığım vardır. biraz pahalı mı sanki ?
havaş candır. izmir de her ne kadar belediye otobüsleri daha cazip olsa da antalya da taksiden başka alternatifi yokken 10 lira olması oldukça komik bir rakamdır. zira aynı noktalara taksi ile 30 40 lira altına gidemezsiniz. ayrıca çokta insan yanları vardır. istanbul airportta cüzdanımı çarptırdım allahtan kimliğim gömlek cebimdeydi aldım biletimi geldim antalya ya. şarjımda yok. havaş otobüs şöförüne anlattım durumu gel kardeş dedi paranın ne önemi var çıkardı bide telefonunu verdi al ister benden ara ister sim kartını tak. yamuldum resmen. çok teşekkür ettim aradım ettim geldiler aldılar beni güllükten. böyle bir de anım var havaş ile. i love you havaş.
"yıllardır farklı yolcuları ama hep aynı heyecanı taşıdık" temalı billboard reklamlarından hiçbir halt anlamadığım, anlamlandıramadığım firma. *
sadece uçak yolcusu taşımakla ilgilenmeyen tüm yer hizmetleri servisleri ile ilgilenen , * yolcu taşımacılığı dışında yolcu hizmetleri , ramp ve operation adlı departmanlar ile hizmet veren firma.
sabiha gökçen-izmit arasında pek işe yarayan taşıma şirketidir. fakat bir süreliğine durdurulmuş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25314004
seferleri durdurulmuştur devlet tarafından, şaka gibi. hukuki yola başvuracaklarını açıklamışlar.
http://www.airporthaber.c...i-durduruldu--37433h.html
ankara'da kızılay'dan kalkan 442 ile gittiğinizde 4-5 lira kâr yapabileceğiniz otobüslere sahip firma.
en büyük müşterileri arasında british airways, singapore airlines, qatar airways, swiss havayolları bulunur. şu anda yer hizmetleri anlamında pazarın %30 civarını elinde tutmaktadır.
aşırı dakiktir, öyle ki zaman zaman çalışanlarını bile geciktiğinde bilmelerine rağmen durup almaz.
tecavüze uğramış kadın sesini merak edenler 444 0 487 havaşı arayın merakınızı giderirsiniz. sanki kadın 10 gün uykusuz kalmış üstüne de 10 kişi tecavüz etmiş bu ne la o ne biçim ses telesekreter.
20 ocak 2014 tarihinde sınavına davet edildigim şirkettir.
adana-mersin arası 15 tl alan ve klimayı bile açmayan dandik şirket.
adana-mersin arası artık 16 tl (tarsus 13 tl) alan ve klimayı artık açan şirket.
ankara tren garı'ndan servisi olup olmadığı merak edilen.
guzel hizmet. sever ve de kullanirim.
güncel Önemli Başlıklar