bugün

nerdeyse ayik kafa oldugum halde internet paketi icin gecicek oldugum hat. ulan iyi ki durdurdum kendimi. buyuk bi hata olcakti.
müthiş fikir gibi görünen ama avea altyapısını kullanması insanı kıllandıran hat. piyasada söz sahibi büyük bir firma neden altyapısını kullandırsın kendi rantını kaybetmek uğruna acep?
(bkz: dincell)
bimcell; 6 saniyesini 1 kuruştan konuşturan 1 smsi 10 kuruş olan yeni gsm operatörü.. diğer operatörlerin ''tarife saniye'' tarifelerine göre çok ucuzdur..
avea'nın alt yapısını kullanmaktadır..

edit: sms ücreti 29.05.2012 itibari ile 10 kuruş olmuştur.. eski ücret 30 kuruştur..
tarifelerini yayınlamış bulunmaktadır ;

bimübarek ; hacı müşterilerimize özel olan bu pakettten yararlanmak için mekke ' de ihramla çekilmiş bir fotoğrafınızın olması yeterli.( fotoğraf makinesi , fotoğrafın hac zamanı çekildiğini kanıtlar nitelikte olmalıdır) tarifemiz tamamen ücretsiz olup allah rızası için verilecektir, dualarınızı eksik etmeyin yeter.

umre ul bim ; en az üç kere umreye gittiğinizi kanıtlayan diyanet işleri başkanlığından onaylı belgenizle bize gelin, her yöne 6666 dakika ve her yöne 666 mesaj sadece 6.60 lira. umre ul bim farkını sizde hissedin.

bimam ; gözümüzün bebeği imamlarımız bu tarifeyle coşacak. sabah ezanından başlayıp yatsı ezanına kadar olan vakitte( cuma günleri hariç ) her yöne sınırsız konuşma ve mesajlaşma bedava olup, geri kalan zaman da ise dakikası 0.6 kuruştan olacaktır. ( diyanet işleri başkanlığı' nın açtığı herhangi bir yarışmada 1. lik elde eden imamlarımız 3 ay sınırsız ve ücretsiz konuşacaktır).

bi(m)namaz ; gençlerimizin yoldan çıktığı şu dönemde hatırlatmak isteriz ki 5 önemli bir rakamdır. günde 5 vakit namaz kılan, kılmaya niyeti olan, kılmak için söz veren bütün öğrencilerimizi kapsayan bu tarifemiz sadece 5 liradır. her yöne 5000 dakika , her yöne 5000 sms ve her yöne 5 gb internetin olduğu bu paketimiz namaza davettir.

not : ramazan ve kurban bayramı, kandiller, cuma günleri ve üç ayların ilk gününde bütün tarifelerde sınırsız mesaj ve konuşma ücretsizdir.
dost yoğurt kapaklarından bolca dakika cıkacak *
az önce geçiş yaptırdım, ilerleyen günlerde kullanıcı olarak yorum yaparım. beğenmezsem 3 ay katlanıp geri taşıma işlemini gerçekleştirir işime bakarım..
--spoiler--
şimdilik en büyük hedefimiz tüketicileri bimcell in gerçek olduğuna inandırmak...

--spoiler--

zaytung.
20 gündür kullanmaktayım, selocell den geçiş yaptım şu an itibarı ile memnunum kapsama konusunda tereddütüm vardı ama yanılmışım güzel çekiyor. kullanma durumum hemen hemen her ay standarttır daha önceki operatörden 3 kat daha az paraya konuştuğumu fark ettim. iyiki geçiş yapmışım çevremde bunu kabul etmelerine karşı yok yahu bimcell mimcell nedir öyle ben geçmem diyen arkadaşlara şahidim. meğer ne kadar çok fasulye arkadaşım varmış. önyargılı olmadan düşünenler zaten hemen geçer.
turkcellin cellocanlardında sonra bimin de 'le bimümin'lerinin olacağını düşünmeye sebep olan yeni oluşum. hatta aramızda biri bile olabilir. (#15884835)
20-25 gündür kullandığım hat. çokta memnunum. benim gibi konuşma konusunda kalender takılanlar için çok süper. ayrıca tl'yi yüklüyorsun. sonra kontrol sende. bunca zaman 20 tl ve civarı faturalı hatlarda yaşadığım fatura sürprizleri ile karşılaşma gibi bir problemin yok. 6 saniyesi 1 kuruş olması süper. evle ilgili kısa istekler için harika bir çözüm. evle ilgili konuşmalara örnek:
- 2 ekmek al
- tamam (bir kuruş)
-akşam annemlere gidiyoruz. hazırlığını yap.
- tamam (bu 6 saniyeyi geçer 2 kr.)
-nerdesin ?
- 5 dakikaya ordayım. (gene 1 kr.)
bu yukarıdaki konuşmaların tamamında, en klas tarife 20tl'likler içinde aveanın 500 dakikalığı olsa her bir görüşmemden ötürü dakikası 4 kuruşa gelir ki, kısa konuşmalar için bu yönden oldukça hesaplı. birde işin iyi yönü hattın faturasız olması, dolayısıyla sürprizlere kapalı olması. mesaj, internet kısmı beni ilgilendirmiyor. zira ben basit bir telefon kullanıcısıyım...
ilk çıktrığında şaka sandığım türkiyenin 4.gsm operatörü.bence çok uygun fiyatları var.6 saniyesi 1 kuruş bence iyi bir tarife.
tarifeler bilhassa pilavlı sohbet var feyzli mübarek kardeşim, seni de bekleriz, deyip kapatanlara cuk oturuyor.
mesaj açık ve net, maklube yenecek.
akabinde zikr zakir risale i nur ve bedduai ül zaman öyküleri.
daha fazla kredi kontör israfına gerek var mı?

tek tük rastlamaya başladım, daha fazla yaygınlaşacağını düşünüyorum.
sms haklari harika.
1000 sms sadece 10 lira.
Ama cekmiyor bazen ozellikle naaz saatlerinde nedense baglanti sorunu oluyor.
Ama yine de guzel
müminden mümine dakikası 1 kuruş tarifesi çıkacakmış.
ateistlerin kullanamadığı bim malı.
dedemin yeni gsm operatörü.
topu topu birbiriyle ve evlatlariyla 'nerdesin' tarzi diyaloglar kurmak icin cep telefonu kullanan ebeveynler icin buyuk nimet olan gsm operatorudur. her seyini gectim sms 10 kurus lan! sms paketi olmadan mesaj atma fobimi yenmemi saglayabilir.
bu kadar süre zarfında kullanım oranlarına dair henüz bir açıklama yapılmayan şirket.
avea altyapisini kullanmasina ragmen aveadan daha ucuzdur. Ayrica internet paketleri icin de biraz iyilestirilme yapilsa tadindan yenmez.
görsel
Kullananı olup olmadığını merak ettiğim bim ürünüdür.
boş avea yatırımıdır ya da pardon peşkeş çekilmesidir.
numara taşıma ve yeni hat alımlarında (diğerlerinin aksine) imzalatılan belgelerin ikinci nüshasını size veren doğru, dürüst çalışan cell..

(bkz: bim mim ama adamlar çalışıyor)
1 tl kredim var konusa konusa bitmedi ne zaman biticek cok merak ediyorum. Gercekten cok hesapli GSM Oparatoru.