1. 1.
    aycell ile aria'dan doğan sabi.
    24 -2 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    faturasız hatda son yüklenen kontörden sonra geçen zamanı 1 yıldan 3 aya indiren açgözlü, beceriksiz GSM firması
    6 -1 ... kirmastılı
  3. 3.
    aria iken en kaliteli ses aktarımına sahip olan, aycell ortaklığı ile avea ismini alan ve bundan sonra tamamen bi .oka yaramayan bursa'nın en merkezi yerinde oturmama rağmen 3. kademede çeken ve en kısa sürede terk etmeyi planladığım gsm firması.

bu arada ortaklarından olan telecom italia hissesini oger telekom'a devredip çekilecekmiş. ben bir şey değişeceğini sanmıyorum ama onlar için hayırlısı olsun diyorum.

edit: yanlış yazım.
    1 ... anthrax
  4. 4.
    mobil öğrenci tarifesi var sözde 10 dakikası 2 kontör. ya hiç bir yerde çekmiyor ki zaten 10 dakikanın 5 dksı sesim geliyo mu, yine çekmiyo yaa' diye haykırışlarla geçiyor.
    18 ... morfin
  5. 5.
    arayanı bil aktivitesini, kullanıcıların farkında olmadan ücrete yansıtan tek operatör. kamu çalışanlarına sağladığı kolaylıktan vazgeçmek isteyen lakin kamu birimleriyle imzalamış olduğu 10ar yıllık sözleşmeler gereği geri adım atamayan kuruluş.
    1 ... brhmbl
  6. 6.
    avea müşteri hizmetlerini arayarak yapılan görüşme sonucu arayanı bil hizmetini ücretsiz verdiklerini öğrendiğim firma.
    (bkz: avea hat kullanmak)
    ... atipik
  7. 4.
    aria ve aycell gsm şirketilerinin mantık evliliği
    2 -1 ... nobetciekipleramiri
  8. 5.
    abonelerine mms ayarlari yollamasina ragmen abonelerinin bir turlu mms gonderip/alamadigi gsm operatoru
    2 ... schizo
  9. 6.
    şehir merkezleri haricinde çekmeyen tek gsm operatörü.
    1 -1 ... snowman
  10. 7.
    ilk defa bu yıl kara geçmiş operatör!
    ... steril mikrop