bugün

Bugün geçtiğim ve çekme problemi yaşamadığım yeni operatörüm. Ayrıca (bkz: #19132881)
2012 yazından itibaren kullandığım operatörümdür. Bu zamana kadar bir kötülüğünü görmedim. Hatta arkadaş turkcell'de 250 mb 9 tl deyince şaşırmıştım. Bizde 500 mb 9 tl çünkü. Bence bunlar işi 6 sn 1 kr olayı ile çözdüler. Öbürlerinde aç kapa 40 kr. Adama koyuyordu yani geçmeden önce.
annemin telefonuna her ay 20 tl yüklüyorduk yine yetmiyordu şimdi 5 tl bile fazla geliyor kısa süreli görüşmeler açısından avantajlı.
Avea'ya geçiş tarife değiştirmek gibi sayıldığından hem avantajlardan yararlanılamamakta hemde 13tl istenmekte avea tarafından,
Hal bu olunca avea yıkılan paket'e geçilememekte.
bim yönetiminin henüz bu işe asılmadığını düşündüğüm operatördür. eğer bimlere bir stand açar ve yeni bir eleman diker ve tarifelerini çok konuşanlara göre de yaparsa seyreyleyin siz gümbürtüyü.
(bkz: gold rush)
(bkz: bimcell rush)
super hesapli operator. ya arkadas mecburmuyum ben paket satin alip 1 ay boyunca o paketi tuketmeye, yok diger turlu de ac kapat 40krs. bimcell ciktida rahatladik arkadas, 6 sn 1 krs net. kisa gorusmeler icin ilac gibi operator, siddetle tavsiyemdir. 5 tl ile rahat 3 ay idare ederim diye dusunuyorum.
çakma iphone'la dolaşan adam, telefonu düşürdüğü zaman içinden çıkan hatta bimcell diyoruz.
3 operatörü de aylarca kullanmış biri olarak söylemeliyim ki en ucuz ve en avantajlı operatör bimcell dir, 10 tl ye 250 dk veriyorlar ama sanki 500 dk gibi geliyor çünkü atış periyodu saniye ile mesele orada, ayrıca isteğe göre sms ve internet paketi de yapılabiliyor uygun ücretlerle, şebeke sıkıntısı yok, köyde veya şantiyede yaşamıyorsunuz herhalde.
üyesi olmaktan kıvanç duyduğum operatör. ucuz ötesi tarifeleri vardır.
kullandığım hattır. oldukça ucuz, bazen 2 saniye konuştuğumda ücret mesajı gelmiyor bile adamlar çok cömert.
mobil operatör piyasasını skip atan mujteşem şirket. turkcell'i vodefone'u falan mahvettiler. (bkz: amuğa goyduh bülent başgan)
ağzına tüküriyim bimcell. çünkü sen benim bugün on liramı yemiş bi operatörsün. lan oğlum aylık 100 lirayla geçinen öğrenci adama bu yapılır mı?

bugün sadece bir dakika aralıklarla 10 ve 5 lira olmak üzere iki ayrı yükleme yaptım sözlük. on lirayı önce yüklememe rağmen 5 lira geldi. 2,60 telsiz kullanım ücreti alındı. iyi güzel. ama on liram gelmedi. bu ne rezalet diye yüklediğim bime gittim. müşteri hizmetlerini arattılar. aradık abi. beş lira yüklenmiş gözüküyormuş. lan on lirada yükledim diyorum. e fişi bize faxla o zaman diyor. buraya dikkat! çünkü diyarbakır diclekentten ofis semtine 1, 25 vererek gideceğim. 3 liraya faxlayacağım. 1,25 vererek geri geleceğim. geriye kaldı 4 lira. 6 lira ek zarardayım. neymiş gecikme normalmiş. bu iftar vaktinde hatlar nasıl yoğunsa artık. bekliyorum ağzına tükürdüklerim. vodafone avea akar.

tanım: saçmalayan bir müşteri hizmetlerine sahip operatör.
--spoiler--
konuşmanın bimcesi.
--spoiler--
en yakın zamanda çevremdekilerin hatlarını ve kendi hattımı taşıyacağım güzide öperatör. öperler, turkcellmiş, vodafonemuş.
soundtrackini keke yapmistir.
diğer operatörlerle aralarındaki en büyük farkı şu mesela 120 dakikalık bir paketiniz var ve 20 saniye konuştunuz diğer operatörler bunu 1 dakika diye algılıyor, bimcell'de ise 20 saniye konuştuğunuz zaman 20 saniye düşüyor 120 dakikadan.
aralarındaki en büyük fark bu.
Aveanin alt yapıtıdır.
19 liraya 250 dk, 500 mb, 5000 sms verdiği için -hemde her yöne- bu ay sonu geçeceğim tarifedir. Soranlara da avea derim. Ne de olsa aveanın altyapısını kullanıyor.
aveadan geçen biri olarak söylüyorum ki muhteşemdir.alex ile koşan alex arasında ne kadar fark varsa avea ile bimcell arasındada o kadar fark vardır.
Yaşasın tayyipin damadı. Sömürmeye devam.
her yerde çekmediği iddia edilen vasat operatör. 5110'nun kan kardeşi.
telefonumun ikinci sim kart soketine takmayı düşündüğüm ucuzluğuyla ünlü öğrenci hattı.
avea bi çeksede geçsek.
3 lü paketi harikadır. gün itibari ile geçiyorum.
mübarek hattır. iki okuyup üfleyince çekmeyeceği yer yoktur.