Ben eski Cs oyuncusuyum. Harbi oyuncu olmama rağmen Hayatımda bu kadar ezildiğimi hatırlamıyorum. Düşmanları seçmek çok zor. Vuruş hissi yine yeterince iyi değil. Grafik manyağı bir insan değilim. Ona rağmen grafikler abartıldığı kadar iyi değil. (ultra performansı tabi ki) Yine de beta olduğu için ve şimdilik bedava olduğu için sözüm bu kadar.
daha bad company 2 nin originsiz , steamsiz oynanmayabileceğini dahi bilmeyen naylon fanboylarca övülen yapımdır.

birisi için bloody reaver i örnek olarak verebiliriz.

arkadaş adam bad company 2 yi oynamamış , sonra birde fantazi kişilerle diyaloglar kurup , üstüne bir de ne haddineyse benim oyuncu kimliğimi paylaşıyor. birde beni bana şikayet edecekmiş steamden ulaşıp buyur gel şikayet et. daha kendisi steam nick i ile oyuncu nick inin aynı olması gerekmediğini dahi bilmiyor. o derece fransız kendisi. onu da geçelim kendi nickinden dahi habersiz. verdiği nick ile friend list de çıkan nick aynı değil. yabgu cengiskhan kendi verdiği ki böyle biri yok. yabguCenghisKhan bulunan oyuncu. yani gerçek kişi. yani kimin salladığı ortada.

neyse madem ifşa etmiş , bad company 2 nickim emre white beard dır. isteyen gelsin görsün.

kısacası kimi dikkate alıcaksın okuyucu arkadaş? oyunu oynamayan , özelliklerini bilmeyen , uzaktan kuru sıkı öven birinimi yoksa oynayıp eleştiren birisinimi? ona göre karar ver.

beta da hardcore mod da mevcut ayrıca.
dostun düşmanın üzerinde renk işaretleri çıkmıyor. zaten çıksa bile seçilmesi zorken hesab edin o renkler olmayınca nasıl bir karambol mevcut. dost düşman ayırt etmeden katlediyor herkes birbirini...
yayınlanan oyuniçi videolar ile epey gerçekçi ve harika bi oyun olduğu görünüyor.
multiplayer olarak oynamak epey süper olacak. *
ps3 için konuşuyorum, nedense hiç beğenmedim. o grafikler nedir öyle hem? beta diye mi o kadar kalitesizdi anlayamadım. resmen düşmanı seçemiyorsun oyunda. adamı öldürdüğünüzü anca yazı çıkınca anlayabiliyorsunuz ancak.
çok sağlam bir kazanma müziğine sahip oyun.
http://www.youtube.com/watch?v=enRnugx7yJs
gerçekse oha, şakaysa hiç komik değil.

http://ulu.so/uc9y9v
single playerında, launch trailerındaki aksiyonun yarısını verirse büyük sükse yapar bu oyun.

http://www.youtube.com/watch?v=Q7GVSx7yMaA
xbox sürümü bulgaristan da bulunabilen oyun.
oyun zamundaya düşmüştür yumulun diyeceğim ama çekmek çok zor.
daha piyasaya çıkmayan oyundur.
marketlere düşmesini sabırsızlıkla beklediğimiz oyun. grafikler deli olmuş, multiplayer da uykusuz geceler bizi bekliyor sanırım, bu arada umarım güzel clanlar oluşur da katılız hatta belki uludağ clanı bile kurulabilir.
reloaded sürümü malum ortamlara düşmüş oyun.
i7 işlemci 8 gb ram gt 555m ekran kartı lenovo y570 imde en düşük ayarlarda bile oynanmayan oyundur. bunu çalıştırmak için ekstra ne gerek ama yapacagınız oyuna sokayım dice.

edit: buna eksi veren japon askeri ne dokunduda eksi verdin çok merak ettim.

güncelleme: 370 mb lık bir güncelleme ile performasn sorunu çözülmüştür bilginize o güncellemeyi kurmadan benim bilgisayarım oyunu kaldırmıyor demeyin.
yaklaşık 15 gb boyutunda olan iddialı bir fps oyunudur. korsana yenik düşmüş, gün itibariyle malum ortamlara düşmüştür.
COD Krallığı'nı çökertecek video oyunudur.
i7 islemci 4 gb ram gt 550m'e sahip asus laptopumla çatır çatır oynadigim oyun.
single da gene nal toplamakta olan oyun.
bu sefer 24 tarzı bir senaryo yazmışlar. en azından denemişler... tam manasıyla rezalet. gerek sesler , gerekse hikaye tam manasıyla felaket durumda. daha ilk tren kısmını zar zor geçebildim desem yeridir. bu kadar mı dandik olunur? bad company 2 nin neredeyse aynısı lan? gene 4 kişilik yada kaç kişi ise artık ölümsüz bir tim. gene manasızca ilerlemeler. işin enteresan olan kısmı , single grafikleri bile trailer de gösterildiği gibi değil. daha da kötüsü , multide ki gibi adam öldürünce ekranda +100 gibi yazılarda çıkmadığı için adamı öldürdükmü , yaşıyormu anlayamıyoruz. tabi aimbot lu yapay zekanın böyle bir sorunu yok.
yüz efektleri dökülüyor. tee 5 sene önceki cod 4 de bile daha iyidi. açık konuşmak gerekirse bunun yüz efektleri anca cod 1 ile yarışabilir.

kısacası ortada büyük bir kandırmaca var. oyunun trailer ı makyajlanarak sunulmuş oyunda öyle grafikler yok. ki bunu ultra ayar için diyorum.

edit: adamların yüzü vampire benziyor lan. kimisi da maymuna.
mütevazi laptopumda medium ayarlarla takılmadan oynayabildiğim oyun. medium'ı bile muhteşem.
ingilizce bilmeyen angutyo ların ilk günden 10 milyon sattı sanmasına neden olan oyun.
10 milyon satmamıştır , ea piyasaya 10 milyon adet bf3 sürmüştür. şu ana kadar piyasaya ilk günde en fazla sürülen rakam budur.

bad company 2 dende şu ana kadar 11 milyon adet sürmüşler misal. fakat 5.9 milyon sattı...
kaynak? ahanda kaynak http://www.gamespot.com/p...=newsfeatures%3Btitle%3B1
https://slytherin.su/up/guyswait.gif
herşey iyi hoşta, kısa arkadaş kısa ya yine...
gün itibarı ile bitirdiğim oyun. solomon solomon diye dolaştırdılar ortada aradık bulduk. o jet senin bu tank benim gezdik ırak topraklarında iyiydi hoştu yalnız eksi olarak yapay zeka diyorum. çimlerin içine yatıp daha ben adamları görmeden adamlar tatatata diye tarıyorlar beni bi soluklarının yiğidim durum daha kendimizi göstermedik ne bu celal. silahsız bire bir mücadelelerde serbestlik yok arkadaş E 'ye bas sonra space de şimdide farenin sol tuşuna bas gibi senkronlarla girişiyoruz mücadeleye sen bana bırak bi kafa atayım efendime söyliyim bir osmanlı tokadı olsun yok göremedik yani. sonuda öyle bi yapmışlar ki bitti mi bitmedi mi anlayamadım dedim heralde 2 bölüm daha oynıyacağız o da ne finali zaten yapmışız.
--spoiler--
nacizane fikrim zaman geçer ama bir call of değil
--spoiler--
grafikler ve sesler açısından olmuş oyun. oyun içerisinde sürekli bir mevzi alma durumu var, yoksa biri her an kıçınızdan vuracakmış hissi uyandırıyor. heyecan kesilmiyor oyunda. sırada mw3 var bakalım çıksın onu da değerlendiririz.
Ekran kartının son driverını yüklememe rağmen oyuna girerken son sürümü yükleyin diye hata veren, oyuna girince de campaign de ekranın kaydığı oyun.*
dün itibariyle edinip, oynamaya başladığım oyun..
direk multiplayer a giriş yaptım ve aman allahım, o nasıl bir görüntü, o nasıl bir atmosfer, o nasıl sesler...
birden kendimi çatışmanın içinde, amerikalılarla savaşan bir rus askeri olarak buldum, sesler harika silah, patlama, ve savaş alanında ki bağırışma sesleri harika olmuş, görüntülere zaten diyecek yok ancak çok fazla ışık ve gölge oyunu alışkın olmayan bizleri biraz ilk başta şaşırtıyor ve bu esnada düşmanları görmemizi zorlaştırıyor ama sonradan alışıyorsunuz, bir ara fragman izliyorum sandım kendimi, bf2 hayranı bu bünyeyi inanılmaz etkilemiş oyundur.
senelerdir beklediğimize değdi diyebilirim.**

battedit: core2quad işlemci, 4gb ram iyi de geforce8600gt ekran kartı ile maalsef düşük ayarlarda oynananabiliyor, ama yine de çok etkileyici, ayrıca oyun 20gb yer istiyor. *