1. 1.
  digital illusions tarafından hazırlanan, 2010 yılında çıkacak battlefield serisi oyunu.
  1 -1 ... notrinova
 2. 2.
  teaser'ı yayınlanmış, pc'de 64 kişilik, konsollarda 24 kişilik serverların olacağı, single senaryosunun olacağı, co-op desteğinin olacağı, bf2'deki gibi uçakları kullanabileceğimiz gibi bilgilerin yavaş yavaş açıklandığı oyundur. mart ayında daha çok bilgi yayınlanması beklenmektedir. ve yapımcıların dediklerine göre gelmiş geçmiş en iyi bf serisi olacakmış. oyun 2011 sonbaharlarında çıkacakmış...

  teaser için;

  [null http://www.youtube.com/watch?v=wOR1OrDyQ9M+]
  1 ... ridemyrocket
 3. 3.
  hikaye'nin bir kismi "kürdistan" da gececekmis. zaten oyunu pek sevmezdim, böylelikle iyice gözümden düstü.
  4 ... b2dalo
 4. 4.
  oyun dünyasında büyük sükse yapabilmek için eli yüzü düzgün bir single player campaigne de ihtiyacı olduğu gerçeğini gören digital illusions'ın son trailera göre şehir ortamında ve dar sokaklarda da geçecek bomba bir campaignle geldiği gözlenen oyun. çıkış tarihi sonbahar 2011.
  1 ... notrinova
 5. 5.
  mart ın 16 sında 2. gameplay videosunu yayınlayacak oyun. silah tepkisi, ışıklandırma, animasyonlar çok güzel görünüyor.

  http://www.gametrailers.c...line-battlefield-3/711134

  xp de çalışmayacak, dx11 ekran kartı isteyecek.
  ... notrinova
 6. 6.
  bilgisayara daha geniş, konsola daha kısıtlı olanaklar tanıyarak konsolculara "yerinizi bilin!" mesajı verecek olan; digital illusions tarafından yapımı, ea tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek olan efsane battlefield serisinin şimdilik en güncel halkası.

  kişisel yorumum ise, sırf bilgisayar oyuncusunu olması gereken yerde, konsol oyuncusunun üzerinde tuttuğu için bile gözümü kırpmadan steam'den satın alıp savaş alanlarının tozunu attırabilirim.

  konsolcular! first person shooter'lar bizim işimiz, sizin değil! bugüne kadar size iyi bile davranıldı! g.tünüz kalkmasın!*
  5 -3 ... wolf
 7. 7.
  şimdiden merak uyandıran bir oyundur. 2011 yılının 2. yarısında çıkması bekleniyor. modern warfare 2 kadar iyi bir grafik görmesemde haksızlık yapmayıp alınabilecekler listesine koyduğum oyundur. sağlam bir campaign olduğu söylenmektedir.
  -3 ... feher
 8. 8.
  30 mart 2011 de çıkacağı söylenen oyun. trailer'ı beni heyecanlandırdı mı? aşırı derece.
  2 ... o picak neydi o picak
 9. 9.
  trailer'ı ile heyecanlandıran oyun. fakat benim görüşüm trailerda görülen bazı olayların (yıkılan binalar gibi) yalnızca senaryo dahilinde gerçekleşeceği ve oyunun tek kişilik senaryosunun aşırı derecede çizgisel olacağı yönünde.
  1 -3 ... gokte atam han ulgen
 10. 10.
  trailerı ile bunu oynatacak pc elimde olmadığında ağlasam yeridir diye düşünüyorum. ancak abimde ps3 ve 5.1 hi-fi sistem olduğundan dolayı çıktığı gibi oyunu alıp abimlere bazı bazı kapağı atabilirim.
  -1 ... the answer