bugün

türkiye'nin sayılı fikir ve beyinlerinden olduğuna inandığım Oğuzhan Uğur'un içinde olduğu Yeni YouTube kanalıdır.

Bu akşam yayınlanan ilk videosu kanalın kendisi hakkında bilgi veriyor.

"Beğenip abone olmayı unutmayın." Diye çok duyabilirsiniz. Dediğini de yapın.

ilk video: https://youtu.be/EF-hwu46ET8

--spoiler--
izlerken zihniniz açılıp, aydınlanacaksınız.
--spoiler--
buradan başlayabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=VqlUl9E3yUA
Stolk bir babala TV iki dir.
Açık sözlülük her yiğidin harcı değil Ki onu kaliteli yapmak hiç değil. Yapıyorlar. içeri almazlarsa iyi. Bir de çok kufrediyor ama adama küfür yakışıyor enteresan.
değişik bir tarzı olan youtube kanalı.

şahsen ben beğendim. oğuzhan uğur açık sözlü birisi. ama en önemlisi mantıklı konuşuyor.
Oğuzhan uğur'un çok değerli ekibiyle açmış olduğu youtube kanalı. "olaylar", "mevzular" "rönt" ve onlarca daha değişik konularla yapmış olduğu videolarla gönülde taht kurmuştur. zekasıyla, espritüelliğiyle ve ağzına yakışan küfürlerle izlemelere doyurmuyor efenim.
Bir dipnot ekleyeyim.
Onedio video ile karıştırılmaması gerekir bu kanalın bunda konsept konular ve konuklar farklı.
izleyin izlettirin efenim!
P!nç ..!
oğuzhan uğur'un çok tutan projesidir. bir video içinde farklı bölümlerden oluşan yaratıcı formata sahip.
Oğuzhan uğur'u tanımamı ve tekrar tekrar ona saygı duymamı sağlamış kanaldır. tüm emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Türkiye'de esksik olan bir fikri yolu aydınlatıyorlar. Hangi yol olduğunun farkındayım.
Onedio ekibine katıldıktan sonra videoları geç yüklemeye başlayan kanal ama yine de seni seviyorum oğuzhan reyiz.
bir adet paşa çocuğunun çıkıp konuşup konuşup gittiği YouTube kanalı.
Mevzularda gerçekten büyük mevzular var.
Son mevzular videosunu izledim afrin operasyonu ile ilgili. Gayet güzel. Fakat altındaki saçma sapan yorumlara baktım videonun yemin ederim bu ülke de çok fazla gerizekalı var.

En çok da sol tabanlı birisi olarak solculara sinir oluyorum. Adamın videosunun altına akpli olmuşsun falan yazmışlar sırf afrine destek verdi diye. Ki videoda gayet güzel de açıklıyor. fakat anlayan kim? Bir sürü boş kafalı insan var.
Yalakalığı, Binali karşısındaki eğilip bükülmelerinden sonra hakkında yazdığım geneli olumlu analizlerimi sildiğim çakma vatansever.

Yallah para için dört ayak pozisyonuna. Alışmışsındır.
tüm videoları izledim. bu gün o cemin video neydi arkadaş gerildim, üzüldüm. daha iyi olmalıydı.
istemsizce kendini izleten çeşit çeşit konunun içerik olduğu youtube kanalıdır, severek izlerim.
oğuzhan uğur'un birkaç ayda zirveye taşıdığı, yeni transferleriyle de popülaritesini artıran başarılı youtube kanalı.
doğu perinçek, muharrem ince, meral akşener ve binali yıldırımın da katılacağı erken seçim özel programının ilk ayağı bu gece Temel Karamollaoğlu ile başlayan kanal.

soruların kalitesi güzel, sohbet sarıyor. çoğumuzun adayı şimdiden bellidir ama ne olursa olsun her adayı sonuna kadar dinlemeli.

temel karamollaoğlu'nun 'sırf başörtüsü sorununu kaldırdılar diye minnet duyan bir kesim var.o sorun çözüldü diye diğer bütün sorunları nasıl görmezden geliriz.' sözü cidden güzelce olayı ve son zamanlardaki reklamları özetlemiş. Aynı zamanda tv kanallarında bu kadar yakın bir program hiçbir zaman olmadı. güzel iş yapmış oğuzhan uğur.
temel beyin misafir olduğu programı izledim. gerçekten çok kaliteli bir program olmuş, tebrik ederim. teşekkürler oğuzhan uğur, teşekkürler temel bey.
doğu perinçek'li bölümünü merakla beklediğim programı içeren youtube kanalı.
Binali Yıldırım da mı katılıyormuş yahu? Neden Türkiye Cumhuriyeti nin son başbakanı katılıyor ki?
Dün ilk konuğu temel karamollaoğlu'nu ağırlamış güzide kanal. Gerçekten akıcı bir sohbet olmuş ve çoğumuzun merak ettiği konular vuku bulmuş. Binali yıldırım'ın konuk olacağı bölümü iple çekiyorum. Bakalım "öğrenciler" bile yazamayan yıldırım ne gibi konulara değinecek.
Mevzularini severek izlenen kanal. Son yaptığı iş çok başarılı ve faydali. Özellikle benim gibi hiç bir siyasi parti ve siyasetçinin samimiyetine inanmıyorsanız açıp izleyip biraz fikir belirleyebilirsiniz. Devamı gelecek.
Çok taktir ve tebrik ediyorum Oğuzhan Uğur u.
Severek izlediğim bir kanal. Oğuzhan Uğur ve ekibini gerçekten tebrik etmek yeridir. Çünkü gençlere ve yetişkin bireylere çok güzel mesajlar vermeyi ve geniş kitlelere seslenmeyi çok iyi biliyor. Bu şekilde çalışmaları olan diğer insanları da tebrik ediyor ve keşke gerçekten bu tür gençlerin çoğalmasını diliyorum.
yer yer eğlenceli içerik üreten yer yer faydalı bilgiler içeren youtube kanalı.

evet tanımı böyle cicili bicili yaptıktan sonra, bir şeye değinmek istiyorum. bu oğuzhan kardeşimiz kaliteli bir insan, her halinden belli, kendini iyi yetiştirmiş, entelektüel ve kültürel birikime sahip olmanın yanı sıra bunu kitlelerle paylaşabilecek yetiye sahip olmuş. çok güzel, fakat bu oğuzhan uğur'u samimiyetsiz bulan tek kişi ben miyim? nasıl desem söyleyeceği fikri öyle yanarlı dönerli şekilde dile getiriyor ki hiçbir kesimden tepki almak istemiyor. samimiyetsizlik dediğim nokta da burada başlıyor, kıvırma oğuzhancığım, bırak herkes seni sevmesin, sırf yaranmak için isteksizce kurduğun cümleleri ben fark etmiyor muyum, ediyorum ama oğuzhancığım bu işler böyle değil ki, sen iki cümle akp eleştirdikten sonra ama diye devam edip beş cümle översen, hem ayranım dökülmesin hem götüm incinmesin tavrıyla ilerlersen "her devrin adamı" gibi bir imajla yaşar gidersin.

umarım burayı okursun ve samimiyetime inanırsın seviyorum seni, babaya selamlar.
bu kadar kalitesiz bir arkaplan görülmemiştir daha önce.
bilerek mi yapıyorlar, konseptleri mi öyle anlamadım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar