bugün

prim verilmemesi gerekendir. evet.
kalite ve emek kokuyor.
Videoları les gibi editleyen ve dinlerken yoruldugum kanaldir.
Şişirilmiş balon. Hele o cüce sunucu yok mu, tam fiyasko.
Emek vardır didinme vardır yetenek vardır ama sadece bunlarla günümüz dünyasında ve türkiyesinde bi yerlere gelinemeyeceği malum. Toplumun sinir uçlarını özenle okşadığını ufak bi gözlemle görebilirsiniz. Ve de mevzular programında her ne kadar öyle değilmiş gibi lanse edilmeye çalışılsa da omurgasız siyaset yapıldığı da aşikar.
Balon demek için bile bir şey yapılması gerek. Leşin de ötesi. Popülist olan her ne ise orada olan alelade tiplerin böyle olmanın normal olduğu kendi gibi olanları gördüğü yer. Herkese duymak istediğini söyle ve adam yerine koyul. Espri yapınca arkadan gelen gerizekalı kahkahalar da siz gülmüyorsanız sorun sizde deme şekilleri. Kadın haklarını savunmak için kaba etlerini yırtanlar oğuzhan uğur'un eski sevgililerini sikip sikip bıraktığını lisan-ı müsaniple anlatmasını dinlerken gıkları çıkmıyor niyeyse. Demek ki ünlü olunca orospu çocuğu gibi davranmak da hoş geliyor. Murathan Mungan'ın dediği gibi "bu ülkede her şey olabilirsiniz. Ama rezil olamazsınız"
Baştan beri sevmediğim kanal. Hele o tıklanma için yarı çıplak karıları videonun görseline koymaları... Kadın bedenini severim ama bu şekilde obje olarak kullanılmasına karşıyım. Bir sürü çıplak kadın bi adamın yanında kadın cinsini aşağılıyor resmen. Ciddiye almadığım bir komutan çocuğu. Komutanlar adam olur ama çocukları şımarık olur genelde.
hem başarı hem kalite hemde emek başarılarının devamını girerim.
babala tv ve Oğuzhan Uğur.
ilk izlediğim videoları hoşuma gitti baya da güldüm daha sonra bu videolar bana çok yapmacık gelmeye başladı. Aralara serpiştirilmiş bolca küfür, Herşeye hahara kikiriler, boktan birşey anlatsa bile dünyanın yıllardır gizli tutulan büyük sırrını veriyomuşcasina heyecanlı artist tavırlarda. Çıkıp dese ki beyler sizin g.t kemiginizi sikim herkes kahkaha atıp alkislayacak.
mide bulandırıyorsunuz. kusura bakmayın. neden aynı mekanda ve şakşakçı tayfası olmadan yapmadınız röportajı?
Hani lan muharrem ince?
bu kanal ne ara ülkenin başbakanını konuk alacak kadar güçlendi amk!

helal oğuzhan.
kanalın eğlenceli bir formatı vardı, ne diye cumhurbaşkanı adaylarını konuk alma ihtiyacı duydu bilmiyorum gereksizdi..
Hani lan muharrem ince? Karaktersiz misiniz?
Adeta bir trt canım oğuzhan uğur. Cücük beyinli mi bilmiyorum fakat insanları cücük beyinli yerine koyduğu kesin. Binali yıldırım önünde el pençe divan duracaksın, Muharrem ince'yi konuk almayacaksın, bir de yukarıdan yukarıdan millete çok bilmişlik, asilik taslayacaksın.
Tatlım sen okan bayülgen'cilik oynuyorsun ama onun devri de kapandı. iyisi mi sen yine komikli şarkılarına dön. Ecdadımızı da tarihçiler konuşsun, komikçiler değil.
Oğuzhan uğurun açık sözlülüğün kitabını yazdığı youtube kanalı. Severek izliyoruz.
Açıkçası sırf şu cutları yüzünden nefret ettiğim için izlemediğim kanaldı. Konsept olarakta YouTube'da zaten olan samimiyeti çok daha popüler olarak yaptılar, kısacası güzel bir iş ama orijinal değil.

Ciddi atılımlar peşindeler, irfan Değirmenci ile Okan Bayülgen gibi iki ismi ekranlarına davet ediyorlar ki bu oldukça takdir ettiğim bir hamle oldu. Yine cut cut yapacaklarsa yine aynı tepkiyi veririm de, eğer bu insanlara dibine kadar özgür konuşma hakkı verilirse, neden olmasın.

Kısacası çok ilginç bir atılım yönündeler, ne olacak çok merak ediyorum. Normalde sallamadığım bir kanaldan ne oluyor lan seviyesine geldiler.
(bkz: jump cut) tv
bulaşmadığı bir sinema eleştirmenliği kalmıştı ona da bulaştı. herbokolog hobbit.
kendi tıraştan filimlerine hönküremedikleri an bitti benim için burası. varsa paçan hönkürtürdün bilader.
Abi bir video da linç yeme be..
Adam mutlak doğruyu söylediğini iddia etmedi. '' BENCE '' dedi, Adam filmi, işin tüm niteliği ile eleştiriyor, bir konu üstünden değil, tek bir nokta üstünden değil, milliyetçi duygularımıza da laf etmiyor, vatana millete hiç etmiyor, karalamak içinse hiç değil, vatan deyince zaten '' akan sular durur diyor ''.

Nitekim bu bir SiNEMA filmi. Ve bu adam işinde donanımlı bir sinema filmi eleştirmeni, yani! Ona göre eleştiriyor, ona göre konuşuyor , değerlendiriyor, filmin konusu ya da filmin anlatmak istediğine göre değil. Sadece SiNEMAYA göre değerlendiriyor. Çünkü bu bir sinema filmi. X bir yapım da bu nitelikte olsaydı, yine kendisi filim derdi bence. Bu bir saldırı, bu bir art niyetli davranış değildir. Ortada bir hakaret ya da saygısızlık yokken, işin matematiğine göre, sinema kapsamına göre, fikir beyanında bulunan birini linç etmeden önce, bir bardak su için, 10'dan geriye sayın ve derin nefesler alarak, parmaklarınızı klavyeden çekin ve birazcık düşünün. Hiç bir fikre katılmak ya da doğru kabul etmek zorunda değilsiniz. Kimse de değil.
Yani lütfen az sakin olun, ve ona göre söylemlerde bulunun çünkü saçmalıyorsunuz gibi
'' BENCE ''.
Hepiniz cansınız, kendinize iyi bakın.
Herbokolok, boş konuşan, şebeklik yapıp kendini şovmen sanan saçma sapan vakit israfı kanal.
Atilla Uğur, büyük komutandı. Ergenekon'da alınması zaten ne kadar önemli birisi olduğunu gösteriyor ama babala tv'ye katılıp programlar yapması...

Oğuzhan ile birlikte o kadar itici o kadar samimiyetsiz geliyorlar ki istedikleri kadar dolu konuşsunlar boş geliyor.

Cumhuriyet değerlerinden ve önemli olaylardan bahsediyorlar, çok değerleri hatırlatıyorlar ama çok yapmacık geliyorlar.

Keşke bu kadar düşmese insanlar...
mevzulardakilerin aynısını ben de anlatıyorum. Nutuk'tan alıp alıp geliyor. Bırakın bu işleri.
Galiba kusacam evet. Hızlı hızlı konuşan bir tane velet, arkada ota boka gülen toplama elemanlar, aman Allahım off.