1. 1.
  sarabı sevmeyenlerin ama ekonomikte olmak isteyenlerin sarabı gazozla karıstırarak tadını içilebilir hala getirmesi.*
  ... berlinlondraamsterdam
 2. 2.
  evin ve fruko ile oluşturup içilmesi pek bir güzel olan içki modelidir .
  ... gerko
 3. 3.
  mideyi çok pis ziken bir içecek modeli. bakkaldan 1 şişe köpeköldüren ile 1 şişe de sen sun gazoz alınır. bir güzel içilir. midede çok feci dalgalanmalar hissedilir, en sonunda da kırmızı kırmızı kusulur. bunu sakin evde denemeyin
  ... deli ali
 4. 4.
  Vücut yuvarlak, yanlardan basık, üzeri muntazam pullarla örtülüdür. Baş küçük olup sırt yüzgeci bir tanedir. Vücudun üst tarafı sarı renkli, göğüs ve yanlar sarımsı beyaz, karın açık sarı renklidir.

  Vücudun yanlardan geniş, muntazam ve koyu renkli bantlar mevcuttur. Kuyruk yüzgecinin sapı üzerinde, kuyruk yüzgeci ile sırt yüzgeci arasında uzanan siyah bantlar bulunur.

  müdüt: alıntıdır..
  ... hicbise
 5. 5.
  şarabın beyaz, gazozun da 7up ya da sprite olması durumunda verimli sonuçlar doğuran, aksi taktirde ortaya pek de içilesi bir içecek çıkmayan karışım.

  bir de ben bunun bi' barda menude yer aldığını gördüm, belki daha nicesi mevcuttur bilmiyorum. tek bildigim biz evde yapmiyormusuz sadece.
  1 ... ordabiyerde
 6. 6.
  izmirlilere özgü bir adet zannederdim ama öğrendimki üniversite de parası olmayan içmek isteyen herkes dolaylı yoldan keşfediyormuş zaten.
  kızlı erkekli gruplarda daha tercih edilir içimi kolay etkisi tatlıdır.
  1 ... broadcastonwax
 7. 7.
  kayalık alanlarda yaşarlar. ürktükleri an kaya aralarına girerek uzun zaman çıkmazlar. çok meraklı balıklardır. agaşon yada taş altı tekniğiyle kolay avlanırlar. iri boyları (ortalama 20-25 cm) çok lezztlidir. 1. sınıf balıktır.
  ... kenzo