bugün

görsel
At videoları yayınlayan kanal.

Şaka şaka. O kadar kaliteli değiller.

Reklam gelirleri azalıp işten çıkarmalar başlayınca görecem hükümet güzellemelerini. Kriz yok geyiklerini.
görsel
Hiçbir dizisini izleyemediğim kanal.
Boş kanal.
Apolitik: politize olmayan.
Ametal: Metal olmayan elementler.
Atv: televizyonla ilgisi olmayan kanal.
Az önce islamofobi oyunlarına dikkat diye Resident Evil 4'ü koydular, çok şükür bugünde cahiliz.
Iyi parti % 50, HDP % 70 oy kaybetti diyen Kanal. Yalnız suratlar düşmüş.
15 dakikadır Şırnak ı konuşuyorlar. Daha ankara dan bahseden yok.
eğer istanbul'u da imamoğlu alırsa gün sonunda suratlı mosmor olacak kanal. izlemek çok zevkli olacak.
Çatalca da ki kutlamaları gösteren kanal. Ulan Çatalca nın istanbul un bir parçası olduğu bile şüpheli.

Balçıkla Güneş sıvanmaz.
kazandık falan diyolla. neyi kazandılarsa .
An itibari ile ne ankara ne istanbuldan bahsedilmiyor.

Şu anda manipüle ettiler hatırı sayılır fark varmı 39 bin kadar ama bjk kadıkoy bakırkoy un yarısı açılmadı.
görsel
dün akşam rezilliklerine bir yenisini daha eklemiş yalan haberin doğru adresidir.

görsel

akşam televizyondan çektim bunu. bugün olayın aslının ortaya çıkacağını bildiğim için kanıt olsun elimde istedim. bu kadar rezil bu kadar utanma duygusundan arındırılmış tipleri bulup aynı çatı altına toplamak çok zor zanaat olmalı. o haberleri sunan kel ve o saçlarına aklar düşmüş zayıf uzun eleman başta olmak üzere tüm spikerleri tüm yorumcuları tüm çalışanları aynı tarzda tiplemeler. dün daha sandıkların yüzde 1.5 u dururken kalkıp bu haberi verdiler ekranlardan. kutlamaya çıkmış çomarlarla beraber şen şakraktılar. sabah gazetesini gördüm 1 saat kadar önce onda da istanbulu akp aldı gibi göstermişlerdi. demek ki talimat almışlar "oylarla oynayacağız siz de bastırın biz kazandık" diye. ama tutmadı gene rezil kepaze oldular. utanırlar mı ? hiç sanmıyorum. doğunun tüm illerinde akp ya 1. ya 2. parti çıkmışken bile ekranda "chp hdp işbirliği var" diye şerefsizce konuşanların olduğu bir yerde utanma diye bir şey olabilir mi ? lan ekranın sağında şırnak yüzde bilmem kaç akp yazıyor adam hala chp hdp işbirliği diyor aynı anda. inanılır gibi değil..
yazık la kimin kanalıysa.
güya sahipleri muhafazakar olan kanal. dizilerine çocuklar denk gelmesin yani.
tek iyi programı kim milyoner olmak ister olan kanal.
Ben bu kadar kanı bozuğun bir arada olduğu başka bir kanal görmedim.
5 dakika haber izledim, iftiralar, pislikler falan kafayı yedim. Bok götürüyor kanalı.

Allah hepinizin tek tek büyük büyük belasını versin. Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın. Yemeye lokma ekmek bulamayın, geberin.
Lan insan bu kadar şerefsiz olmaz, insanları aptal yerine koyup dalga geçmek nasıl bi kansızlık.
Bu nasıl habercilik..
Neye sattınız lan şerefinizi?
ya kardeşim siz nasıl çukur bir habercilik anlayışına sahipsiniz ya. siz nasıl vicdansız mahluklarsınız. ortada bir cinayet var. ölen ise bir çocuk. çocuk çocuk. bunu bile cenaze nakil aracı vermediler diye izmir belediyeciliğine bağlayıp siyasi rant kasmak, imamın çocuğun tabutunu öpüp cemaatle beraber yaptığı vedayı arabanın bagajında eskişehire getirilmesine bağlayıp bundan dolayı utanıyoruz diye lanse etmek hangi aklın ürünü? lavuğun tekini çıkarıp belediyenin ailenin nakil aracı talebini beklemeden bu imkanı sağlaması gerektiğini anlattırıyorsan sen burada neyin haberini yapıyorsun? vicdansız şerefsizsiniz. küfürsüz anlatamıyorum şuan hislerimi.

sizi toprak kabul etmeyecek toprak.

sakin kalamıyorum.
Dizisinde yayınlanan sahneye bak

https://twitter.com/searc...0370679486636032&s=09
Hahaha yunanistan'a giden göçmenlerin otobüsünde canlı yayın yapıyorlar an itibariyle aq sıfır şaka.

Nato ve avrupa'ya da ders veriyormuşuz..
Dinç Bilgin tarafından kurulan 12 Temmuz 1993'te deneme yayınlarına başladı, 9 Eylül 1993'te normal yayına geçti.

atv, 90'lı yıllarda TRT, Star TV, Show TV ve Kanal D'den sonra yayınladığı Süper Baba, ikinci Bahar, Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Mahallenin Muhtarları, ilişkiler, Gurbetçiler, Sıcak Saatler, Baba Evi, Böyle Mi Olacaktı, Affet Bizi Hocam gibi yerli dizileriyle de büyük seyirci kitlesine sahip olmuştur.

Prima TV, Kiss TV, Yeni TV, Sabah, Yeni Asır, Bugün, Asabi, Ateş, Yeni Yüzyıl, Takvim ve Fotomaç gazeteleri, Kiss FM, Yeni Radyo, Romantik Radyo, Şık FM, Radyo Sport, Aktüel, Şamdan, Para, Sinema ve birçok dergileri ile Merkez Medya Grubu'nu oluşturuldu.

Tartışma programlarında çığır açan Siyaset Meydanı'nda 1994 yılında yayınlanan ilk sezonu atv'ye çok büyük reyting sağlamıştır.

Mayıs 2005 yılında Ciner Grubu tarafından satın alındı. 1 Nisan 2007'de tarihi içlerinde Kanal 1 ve Sabah gazetesinin de bulunduğu birçok televizyon kanalı ve gazeteye Merkez Medya Grubu iştirakleri dahil TMSF tarafından el konuldu. 2007 yılında gerçekleştirilen ihale sonucu atv ve Sabah gazetesinin sahibi Merkez Yayıncılık, Çalık Holding'in sahibi olduğu Turkuvaz A.Ş.'ye satılmıştır. Halen Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir. 2013 Aralık ayında Kalyon inşaat sahibi olduğu Zirve Holding patronu Orhan Cemal Kalyoncu tarafından satıldı. Halen a2, a Haber, a Spor, a News, minikaGO, a Para, Radyo Turkuvaz, Vav Radyo, Sabah gazetesi, Yeni Asır gazetesi, Takvim gazetesi ve Fotomaç gazetesi bünyesinde bulunmaktadır.

atv, 4 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.
bu akşam yeni sezon tanıtımı çıkmış tv kanalı.

https://youtu.be/opIbm0V_FE8
2023 yılından sonra umarım aklı yerine gelir kanalın. TRT için de aynı şeyi söylüyorum