bugün

Çok değerli bir sanatçıcıdır.
Ses, oyunculuk, yazarlık ne ararsanız o'nda bulabileceğiniz bkm ekolünün temsilcilerinden. Filmlerini genelde ege'de çeken bir ege aşığı ayrıca.

Filmlerinde bazı göndermeler ve tekrarları kullanmayı seviyor. Eyvah eyvahh'ların üçünde de "sabaha kadar karakoldadık" cümlesi ve köpekten/kediden korktuğu sahne vardır.

eyvah eyvahh'da firuzan ve hüseyin'in kavga ederken kaza yaptırdığı taksici ile berlin kaplanı filminde elvan'ın azarladığı taksici aynı taksicidir ve eyvah eyvahh'taki sahneye gönderme yaparak "hep bana denk geliyor bu tipler"  sözü bu göndermelerden biridir.

ibrahim büyükak da bu ekolden yürüyor. Gayet de başarılı. Yılmaz erdoğan'ı seversiniz sevmezsiniz ama şu bir gerçek ki adam iyi yetiştiriyor.
Süper yetenekli ve naif bir insansın, gönül adamısın falan ama bu ara cildinin halini hiç beğenmiyorum, saç telleri de incelmiş... Fazla incelmiş... Karaciğerin g.t gibi olabilir. Birine mi kızdın, bilemem ama içkiyle karşı tarafı değil, sadece kendini cezalandırabilirsin ve bu bir işe yaramaz... içkiyi bir iki sene kes, bir de doktora görün, bol enginar ye istersen;

Dediğim sanatçı.
Bu adam cem Yılmaz'dan katbekat yetenekli götünü kaldırmayın cemin.
seviyorum ben bu adamı.
ayrıca sesi de güzeldir bilir misiniz?
eğlenceli, mizah yönü kuvvetli, müziğe yatkın, zeki.
aynı ben.

neyse arkadaşlar dinleyin derim, güzel söylüyor bence.
https://www.youtube.com/watch?v=DwS-6pFQa3k
--spoiler--
'Avrupa Yakası'nın hayatındaki dönüm noktalarından biri olduğunu söyleyen Ata Demirer, diziyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Demirer kendisine gelen ilk rol teklifini reddettiğini söyledi.

Demirer, "Önce hayır demek zorunda kalmıştım. Kendimce ya turnelerde ben çok yoruluyorum, mutluyum da şimdi sırası değil beni affedin gibi bir şey söyledim. Yarım ağızla... Bir tarafım da oynasana diyor. 'Avrupa Yakası'nın ilk yönetmeni Hakan Algün beni aradı dedi ki: Bak hata yapıyorsun, bir gel dedi. Bir gittim platoya, Sinan Çetin'in yanına, bir demo çekmişler, seyrettirdiler. içeri girerken Gazanfer ağabeyi gördüm. Ben tabi öyle düşünemedim. Kadroyu saydılar ama canlı görmek başka bir şey kayıtta. Tamam dedim oynuyorum, elimde ne varsa koyacağım 'ben hata yapmışım' dedim. Çok da iyi oldu, iyi ki de oynadım, benim hayatıma yeni bir dönüm noktası kattı." dedi.

"GÜLSE'NiN SENARYOLARI DERS GiBiDiR"

Büyük kitleler tarafından tanınma, gösterilerin kapasitesinin artmasının yanı sıra senaryo yazmayı da burada öğrendiğini belirten komedyen, "O kadar çok senaryo okudum ki, Gülse'nin senaryoları bir de gerçekten ders gibidir. Durum komedileri, komedi senaryosunun dinamiğini, çatısını fark etmeden öğrenmişim. Orada okuya okuya bir antrenman oldu ve dizi biter bitmez 'Eyyvah Eyvah'ı yazdım. Uzun yıllardır bir örneğini görmedik Gülse haricinde, sitcom yapan daha gelmedi." şeklinde konuştu.
--spoiler--
keşke tekrardan sahnelere çıksa da güldürse bizi. mesela tek kişilik dev kadronun 2.cisi yapıldı ama üçüncüsü yapılmadı.

need for speed underground gibi heralde 2.cisi var üçüncüsü yok.
eyvah eyvah filmindeki performansina bayıldığım sanatçı oyuncu.
görsel
Ülkenin en yetenekli adamı. Cem Yilmaz getir götürünü yapar. Adamda öyle ses var ki çoğu şarkıcı diye gezenleri tokatlar. Evet.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.